Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jestem w szoku co oni robią :( Zadzwoniłem żeby zapytać czy można do tej karty którą mam dobrać cameleona bez dekodera samą kartę. Pani mi mówi ze można tyle że ja przedłużyłem umowę 26 marca ok 13.00 pytam że COOOOOOOOOOOOO a Pani prosi o chwilę i przełącza do innej Pani ta mi mówi że ma w systemie informacje, że 26 marca w rozmowie przedłużyłem umowę a ja jej mówię że dzwoniła do mnie Pani i powiedziałem że się nie zgadzam na takie warunki i zapytałem czy mogę na starej umowie dotrwać do końca lipca ona powiedziała, że tak i się rozłączyliśmy. Jestem Instalatorem Tv i sat więc robią w konia nawet swoich. Złożyłem reklamację i mam czekać 30 dni na pisemną odpowiedź. Ja pierniczę co się u nich dzieje.

 

 

Edit: Ta druga Pani powiedziała ,że nie można już wziąć cameleona dodatkowego już tylko Adb ze sparowanymi kartami ale syf :read::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale na to wychodzi że załóżmy była to Pani z firmy zewnętrznej i zrobiła to co zrobiła i teraz każdego mogą tak zrobić i ludzie są pewni że do nich zadzwonią a tu bach taka niespodzianka , że nie przedłużałeś a jest przedłużona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dostał Canal+ Platinum z HBO za 99 zł -bez MR i PVR.

 

Ciekawe ile w tym prawdy

Wg relacji kolegi :

Konsultant powtarzał że to naprawdę wyjątek musiał konsultować z przełożonym a zaczął oczywiście od 129zł przy pierwszym tel. mówił że hbo to 20 zł a przy drugim telefonie albo zjechał z platinium albo z hbo.

Jeśli nie masz MR czy PVR to tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bowiem jestem w C+ mam pakiets Prestiege za 133zl i czy za duzo bedzie jezeli chce zmigrowac do nc+ do pakietu all inclusive za 169 plus darmowa wymiana dekodera na mediabox? Czy musze tam dzwonic i sie z nimi meczyc czy rownie dobrze moge migrowac w APS niedaleko mnie? Mam na to tylko 10 dni bo pozniej nie bedzie mnie i raczej juz nikt nie bedzie mogl podpisac za mnie umowy, tak wiec albo mi sie uda albo mam 10 dnia na zlozenie wypowiedzenia w APS w zwiazku ze zmiana oferty programowej bowiem nie wywiazuja sie z mojej umowy. Czy tez zostac na priestege i czekac na list od cyfry? Prosze o jakas porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drunx - szanuj się! Jeżeli do tej pory płaciłeś za najwyższy pakiet 133 zł, to dlaczego teraz masz płacić więcej. Wg mnie, punktem wyjścia do negocjacji powinna być właśnie kwota 133 zł. Jeżeli zaczniesz rozmawiać od kwoty 169 zł, to pewnie ustalicie coś pomiędzy, może 179 zł, może 189 zł. Czytam, że nie masz teraz zbyt wiele czasu na negocjacje, co też nie jest dobre. Działanie w pośpiechu nie sprzyja podejmowaniu najwłaściwszych decyzji. Moja sugestia jest taka: złóż im ofertę, że chcesz migrować do nC+ za 133 zł, a z pewnością łatwiej Ci będzie osiągnąć pożądaną kwotę 169 zł, albo... poczekaj. Myślę, że czas będzie tu działał przede wszystkim na korzyść abonentów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieje jeszcze możliwość przy migracji aby do pakietu Platinium wynegocjować multiroom na starych zasadach czyli kartę cameleon ? Chodzi mi tylko o dodatkową kartę , sprzęt mam swój ! ?

Mozna migrowac z wlasnym sprzetem(czyt. rowniez z karta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie wróciłem od rodziców którzy mają cyfre z pakietem optimum z umową do lutego 2014, dostali już list datowany na 02.04. oprócz ulotki nc+, regulaminu było pismo z informacją:

"Jednocześnie informujemy, iż Państwa dotychczasowa oferta świadczona przez CANAL+ Cyfrowy S.A. nie ulegnie zmianie do czasu skorzystania przez Państwa z jednej z ofert

przygotowanych w ramach platformy nc+."

 

Także nie ma żadnych informacji o konieczności wypowiedzenia umowy w terminie 14dni ani o migracji z dniem 1 lipca. Może dlatego że nie mają paczki Canal+, co prawda mają Cinemaxy, Filmboxy i HBO ale to było gratis do umowy na parę miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dostał Canal+ Platinum z HBO za 99 zł -bez MR i PVR.

 

Ciekawe ile w tym prawdy

Wg relacji kolegi :

Konsultant powtarzał że to naprawdę wyjątek musiał konsultować z przełożonym a zaczął oczywiście od 129zł przy pierwszym tel. mówił że hbo to 20 zł a przy drugim telefonie albo zjechał z platinium albo z hbo.

Jeśli nie masz MR czy PVR to tak jest.

 

Ja wlasnie mam pvr szkoda bo tez bym zadzwonil i pocisnal ich 'ze wujek dostal taka oferte' :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieje jeszcze możliwość przy migracji aby do pakietu Platinium wynegocjować multiroom na starych zasadach czyli kartę cameleon ? Chodzi mi tylko o dodatkową kartę , sprzęt mam swój ! ?

Mozna migrowac z wlasnym sprzetem(czyt. rowniez z karta)

 

Ale ja nie mam multiroomu a chciałbym tyle że na starych zasadach bez łączenia dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jemu właśnie chodzi o skrętkę, standardowy kabel siecowy RJ45 ... ehh taki jak do kompa to wlasnie rj45

 

powiedzcie mi czy w c+ był kanał Discovery Historia? bo teraz mam go niedostepny, nie wiem czy on był bo nie kojarzę czy przeszedł z N ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...