Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, abonenci Cyfry! Powtarzam raz jeszcze: nie róbcie nic, dopóki nie dostaniecie listu. Konsultanci mogą mówić, co chcą. To ich interes, żeby wyhaczyć prowizję. Cały ten chaos informacyjny ma na celu jedno: skusić jak najwięcej napaleńców. Natrętny, bezwzględny, niskich lotów marketing. N-kowiczom się nie dziwię, bo dostali propozycję "nie do odrzucenia". Ale abonenci Cyfry? Rezygnujcie, migrujcie tylko wtedy, jeśli sami tego chcecie (jakakolwiek jest Wasza motywacja) bądź musicie z uwagi na przykład na dobiegającą końca umowę. Nikt Was jeszcze pod ścianą nie postawił! Nie wybiegajcie przed orkiestrę! Cierpliwości i zdrowego rozsądku odrobinę. Proszę.

I będę chyba ten post wklejał co jakiś czas dla przypomnienia. Najwyżej dostanę bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, abonenci Cyfry! Powtarzam raz jeszcze: nie róbcie nic, dopóki nie dostaniecie listu. Konsultanci mogą mówić, co chcą. To ich interes, żeby wyhaczyć prowizję. Cały ten chaos informacyjny ma na celu jedno: skusić jak najwięcej napaleńców. Natrętny, bezwzględny, niskich lotów marketing. N-kowiczom się nie dziwię, bo dostali propozycję "nie do odrzucenia". Ale abonenci Cyfry? Rezygnujcie, migrujcie tylko wtedy, jeśli sami tego chcecie (jakakolwiek jest Wasza motywacja) bądź musicie z uwagi na przykład na dobiegającą końca umowę. Nikt Was jeszcze pod ścianą nie postawił! Nie wybiegajcie przed orkiestrę! Cierpliwości i zdrowego rozsądku odrobinę. Proszę.

I będę chyba ten post wklejał co jakiś czas dla przypomnienia. Najwyżej dostanę bana :)

 

Nic dodać nic ująć :brawo: , zwłaszcza że ptaszki ćwierkają że będzie można zostać na starej umowie. A jeśli się okaże że nie to się wtedy będzie myśleć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież słowa tego całego wiceprezesika czy kim on tam jest: "Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej." wskazują dla mnie na opcję - nie ma przymusowej migracji. Bo jeśli mam sam zadecydować, to mogę zadecydować np. w październiku przejść do nc+ albo zostać do lipca 2014 na umowie i już.

 

Czyż nie?

 

Powiedział to tak bardzo oszczędnie i zachowawczo z jednego powodu - jeszcze chcą nałapać jeleni jak najwięcej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że umowa tylko do końca miesiąca bo chętnie poczekałbym na rozwój wypadków.

 

Ja zaryzykowałem i podpisałem nową, i teraz czekam co będzie. Na razie się cieszę bo nowa oferta jest do :censored: a jak się okaże że mogę zostać na tym co mam to po prostu będę skakał z radości :jupi::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, przyjmujac, ze migracja w lipcu albo nawet mozliwosc odbierania cyfry na obecnych warunkach do konca umowy, to co z osobami, ktore maja umowe na czas nieokreslony? bo ja nie przedluzylem umowy z cyfra majac jeszcze n i liczac, na jakas dobra oferte z mr (poki co nikt sie nie odezwal, ale mam czas). teraz place normalna cene. czy oni wypowiedza mi umowe czy jak to bedzie wygladac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, przyjmujac, ze migracja w lipcu albo nawet mozliwosc odbierania cyfry na obecnych warunkach do konca umowy, to co z osobami, ktore maja umowe na czas nieokreslony? bo ja nie przedluzylem umowy z cyfra majac jeszcze n i liczac, na jakas dobra oferte z mr (poki co nikt sie nie odezwal, ale mam czas). teraz place normalna cene. czy oni wypowiedza mi umowe czy jak to bedzie wygladac?

 

Co do cyfry to nie wiem jak będzie. Natomiast z N to wiadomo od 1 maja jesteś w NC+.

Każdy z nas ryzykował, ale patrząc logicznie wolałbym rezygnować z N i zostawić Cyfre bo cyfra ma więcej udziałów. No nic co się stało to się nie odstanie. Z cyfry lepiej zrezygnuj bo jak nie masz lojalki to pewnie płacisz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n wiem, ale jeszcze jest pare tygodni, zeby napisac wypowiedzenie, takze tym sie nie martwie. W miedzyczasie moze zloza jakas ciekawa oferte. Z cyfry nie bede rezygnowac, bo place 8zl wiecej, a mam to co chce i w ostatecznosci jak nie bedzie dobrej propozycji z ich strony to zostalbym narazie z cyfra, ale wlasnie nie wiem do kiedy i jak to bedzie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n wiem, ale jeszcze jest pare tygodni, zeby napisac wypowiedzenie, takze tym sie nie martwie. W miedzyczasie moze zloza jakas ciekawa oferte. Z cyfry nie bede rezygnowac, bo place 8zl wiecej, a mam to co chce i w ostatecznosci jak nie bedzie dobrej propozycji z ich strony to zostalbym narazie z cyfra, ale wlasnie nie wiem do kiedy i jak to bedzie wygladac.

 

Niestety nie wiem co Ci poradzić, generalnie powinna być jakaś propozycja dla ludzi z N i C ale z tego wychodzi że prezesi założyli że jak ktoś płacił abonament i tu i tu to dadzą im jakąś :censored: propozycje i ludziska będą się cieszyć bo przecież to nowy wymiar rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

 

wglebil się ktoś w odpowiedzi pani Magdy?

 

z Enkowiczami sprawa jasna bo dostali listy. Jeśli chodzi o Cyfrowców to ciężko powiedzieć, są skany pism z których wynika że będą mogli zostać do końca swoich umów, ale ludzie też gadają że niby od 1 lipca przymusowa migracja. Nie wiem tylko skąd ta data bo nikt mi źródła nie podał jednak może coś w tym być bo pakiet nSport włączyli na 3 miesiące czyli: Kwiecień, Maj i Czerwiec a potem jest ten nieszczęsny Lipiec o którym ktoś pisał więc może jest coś na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet nSport włączyli na 3 miesiące czyli: Kwiecień, Maj i Czerwiec a potem jest ten nieszczęsny Lipiec o którym ktoś pisał więc może jest coś na rzeczy.

Zauważ też, że na 3 miesiące abonenci N dostali MiniMini+ HD, Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD. Doskonale wiemy, że za niewiele ponad miesiąc Nki już praktycznie nie będzie, bo ludzie albo zmigrują do nc+ albo wypowiedzą z tym dniem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież słowa tego całego wiceprezesika czy kim on tam jest: "Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej." wskazują dla mnie na opcję - nie ma przymusowej migracji. Bo jeśli mam sam zadecydować, to mogę zadecydować np. w październiku przejść do nc+ albo zostać do lipca 2014 na umowie i już.

 

 

Wszystko się zgadza - aż do momentu w którym zdecydujesz, a decydować będziesz musiał w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że umowa tylko do końca miesiąca bo chętnie poczekałbym na rozwój wypadków.

 

Ja zaryzykowałem i podpisałem nową, i teraz czekam co będzie. Na razie się cieszę bo nowa oferta jest do :censored: a jak się okaże że mogę zostać na tym co mam to po prostu będę skakał z radości :jupi::mrgreen:

Jakie dostałeś warunki przy migracji ?

Ja podpisałem nową umowę w marcu na Prestiż (z Hustlerem ,HBO GO, i nSport i MGM HD na 6 miesięcy) i czekam co się z tego "wykluje" po Wielkanocy.

Będę płacił od 01.04. 154zł miesięcznie i niem zamiaru dawać więcej ( no może z 5zł więcej na premie dla "prezesów" za "wzorowe przeprowadzenie połczenia platform N i C+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj czytam to widze ze w najlepszej sytuacji są ci co podpisali jeszcze ze ś.p cyfrą umowe na superpremium na 18 miesiecy:) za 99 a co niektórzy nawet za 89 pln. teraz to oni musza nas prosic o migracje a my mało płacimy a dużo oglądamy w przeciwienstwie do nc+ -sowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodif:

 

Masz rację. Jasna i precyzyjna odpowiedź, Canalowcy zadecydują ostatecznie w czerwcu chyba, że wcześniej zmigrują się do NC+.

Ale precyzja odpowiedzi pokrętna jak język Siouxów. Gdzie NC+ tego nauczyła się - chyba we francuskiej części terytorium Canady.

Dotychczas słyszałem, że Mońka była w Austarlii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet nSport włączyli na 3 miesiące czyli: Kwiecień, Maj i Czerwiec a potem jest ten nieszczęsny Lipiec o którym ktoś pisał więc może jest coś na rzeczy.

Zauważ też, że na 3 miesiące abonenci N dostali MiniMini+ HD, Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD. Doskonale wiemy, że za niewiele ponad miesiąc Nki już praktycznie nie będzie, bo ludzie albo zmigrują do nc+ albo wypowiedzą z tym dniem umowę.

 

Co do Nki to taki chłyt martetingowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...