Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie, osoby z najniższymi pakietami są olewane, a jak już coś zaproponują to ceny jak dla nowych klientów. gdyby nie ten brak kanałów HD na początku listy no i dekodery (wolna zmiana kanałów?) już bym była w Cyfrowym Polsacie. a tak liczę na Universe za 49 co jest chyba niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sam urząd antymonopolowy dał ciała wyrażając zgodę na połączenie obu platform. Obecnie jeśli chodzi o telewizję satelitarną oferującą kanały typu premium mamy na rynku dwie platformy czyli CP i nc+. Taka sytuacja według mnie doprowadza do duopolu czyli jednej z wersji monopolu gdzie tylko dwóch graczy dyktuje warunki na rynku. Zresztą opisałam to na moim blogu http://aleweb.pl/ciekawostki/40-nc-subiektywnie. Jak urząd monopolowy mógł dopuścić do takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczio:

 

Niestety tak to jest.

 

Przymusowa migracja - tytuł tego wątku - pięknie komponuje się z przymusowy duopol.

 

Dlatego UE chętnie odstąpiła/na zapytanie UOKiK/ o wyrażania zgody na duopol, cedując decyzyjność na lokalne podwórko, do UOKiK. A tak, w UE, byłyby odwołania i naciski Vivendi i takie różne sprawy. I grzebcie się we własnym piekiełku.

I mamy tego piękny rezultat. A przyszłość potrafi jeszcze nas zaskoczyć.

Namawiam posła do interpelacji poselskiej w sprawie niezaradności UOKiK w sprawie fuzji i duopolu. Pewnie odpowiedź gdzieś maj - czerwiec.

 

-----

jak macie chęć - też możecie skorzystać z pomocy swoich posłów aby wystosowali zapytania w tych nurtujących nas sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Czytam i czytam ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy jeżeli mam w N wszystkie pakiety bez premium za 48 zl + History hd, i nie dostałem listu, czy mam obowiązek migrować do nc+ od 1 maja czy mogę zostać na starych warunkach z N?

 

Kolego mam tak samo czekamy na listy które jak powiedział prezes nc+ dla nas abonentów bez npremium beda dostarczane na samym koncu po przesylkach do abonentów cyfra+ a jezeli oni tych liscikow nie dostaja narazie bo wysylke wstrzymano to i my ich jak narazie niedostaniemy czekac czekac na rozwiazanie sytuacji albo rozwiazac teraz jak chcesz ze wzgledu na zmiane ofert wycofano kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sam urząd antymonopolowy dał ciała wyrażając zgodę na połączenie obu platform. Obecnie jeśli chodzi o telewizję satelitarną oferującą kanały typu premium mamy na rynku dwie platformy czyli CP i nc+. Taka sytuacja według mnie doprowadza do duopolu czyli jednej z wersji monopolu gdzie tylko dwóch graczy dyktuje warunki na rynku. Zresztą opisałam to na moim blogu http://aleweb.pl/ciekawostki/40-nc-subiektywnie. Jak urząd monopolowy mógł dopuścić do takiej sytuacji?

 

Musze się wtrącić Urząd nie widział przesłanek aby tą fuzję zatrzymać. NC+ ma konkurencje ma więc o co chodzi ?

Urząd może tylko nie dopuścić do monopolu.

A jak by nc+ zbankrutowało to Urząd ma też im zabronić ogłoszenia upadłości bo będzie monopol?

Zastanów się co piszesz, przeczytaj akty prawne, później znów się zastanów i następnie napisz coś z sensem.

 

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 0070500331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zakładaj się. "N". Nie wiem czy coś to zmieni ale w liście w prawym rogu miejscowość i data w pisałem 05.05.2013 zamiast 05.04.2013 i coś czuję, że mogą to wykorzystać przeciwko mnie.:). Dlatego chciałem dać wypowiedzenie osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zakładaj się. "N". Nie wiem czy coś to zmieni ale w liście w prawym rogu miejscowość i data w pisałem 05.05.2013 zamiast 05.04.2013 i coś czuję, że mogą to wykorzystać przeciwko mnie.:). Dlatego chciałem dać wypowiedzenie osobiście.

Poczekaj kilka dni i zadzwoń do nich czy otrzymali wypowiedzenie. Jeśli nie dopiero działaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem napisać, że wczoraj dodzwoniłem się do ibok N-ki z zapytaniem o "oferte" dla mnie. Oczywiście powiedziałem, że nadal nie dostałem pisma. Kobieta zaproponowała mi to samo co w liście i dodała że brakiem listu nei mam się przejmować bo "oni nie odpowiadają za pocztę polską która nie dostarczyła pisma" a tak czy siak czy klienci N czy C+ będę migrowani bez znaczenia. Podziękowałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...