Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/84568/krri ... ch-nc.html

 

... Do czasu wyjaśnienia tej sprawy powinno się wstrzymać koncesję i niezwłocznie nakazać sprzedaży NC+, a NC+ powinna za swoje "praktyki" wobec abonentów, każdego abonenta przeprosić indywidualnie i to jak najszybciej, póki jeszcze mają trochę godności !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte

Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody

Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

Tylko,że Polsat HD nie jest oznaczony jako kanał niegwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki. w zeszłym miesiącu uprosiłem się o udostepnienie mi nsport na 6 mscy. konsultantka wtedy mi powiedziała że po tym okresie nie bede miał możliwości wykupienia tego kanału. Wtedy myślałem że kanał poprostu lada moment zniknie a lige mistrzów i ligę włoską przeniosą na kanały c+ co byłoby najsensowniejsze . Jednak nic z tego, ludzie z nc+ celowo zostawili ten pseudo kanał sportowy aby zmusić abonentów którym zależy na sporcie do przejscia do nowej platformy. Bardzo sprytne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czekam na ten nowy cennik platformy. Waham się między CP a NC+. W CP nie zobaczę meczów ekstraklasy ale patrząc na ceny NC+ powalają na kolana. Zeby mieć sport musiałbym zapłacic 119zł mowa o kanałach sportowych. W CP do tego 3 miesiące są za darmo a w NC+ nie ma gratisu żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chciałbyś sport z nc+ w cenie cp :D . Tak na poważnie skąd wziąłeś cenę 119 gdy prawie wszyscy dostają platynę za 99?

 

TYlko ze wczesniej w C+ Optimum HD mialem wszystkie kanały Canal+ za 81zł i cały sport mogłem spokojnie oglądać a teraz zeby mieć sportowy C+ musiałbym płacic 119zl. W CP mam sportowe kanaly za 59zł tylko ze nie ma wszystkich meczów ekstraklasy. Poczekam na te zmiany które chcą wprowadzić w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby oglądać sportowy C+ trzeba mieć 99 zł- jak pewnie wiesz ceny na stronie są do negocjacji.

A co do ekstraklasy to tylko ten sezon i następny na chwilę obecna będą w Polsacie - oczywiście tylko parę meczy na kolejkę.

Ze sportu to zostaje Ci na wyłączność liga rosyjska, ukraińska i holenderska.

Bo do niemieckiej maja wszyscy dostęp, do Formuły 1 też.

A no i zostaje Ci wszechobecna siatkówka, he he...

naprawdę 18 złotych więcej chyba nie zrobi Ci różnicy a dostaniesz ligę polska w całości, wszystkie najlepsze ligi zagraniczne w tym Ligę Mistrzów i w miarę sensowne kanały filmowe których w Polsacie nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to 10 za standart, 20 dychy za rozbudowany. Poza tym 20 dychy za paczkę premium sportowo-filmową nie jest tragedią. Choć CP ma chyba ciut lepiej rozbudowaną paczkę kanałów przyrodniczo-dokumentalnych. Generalnie jak komuś nie zależy na contencie premium to faktycznie CP jest chyba niezłą alternatywą jak ktoś chce coś więcej to alternatywy nie ma, a różnica cenowa jest akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby oglądać sportowy C+ trzeba mieć 99 zł- jak pewnie wiesz ceny na stronie są do negocjacji.

A co do ekstraklasy to tylko ten sezon i następny na chwilę obecna będą w Polsacie - oczywiście tylko parę meczy na kolejkę.

Ze sportu to zostaje Ci na wyłączność liga rosyjska, ukraińska i holenderska.

Bo do niemieckiej maja wszyscy dostęp, do Formuły 1 też.

A no i zostaje Ci wszechobecna siatkówka, he he...

naprawdę 18 złotych więcej chyba nie zrobi Ci różnicy a dostaniesz ligę polska w całości, wszystkie najlepsze ligi zagraniczne w tym Ligę Mistrzów i w miarę sensowne kanały filmowe których w Polsacie nie masz

 

Nie zapominaj o fanach Moto GP. Ja Dottore Rossiego, Pedrozę, Lorenzo i innych mogę oglądać tylko w Polsacie Sport, nie licząc streamów. Łoj co się ostatnio działo na torze u szejków :shock: .

No i nie opowiadaj kolego takich haseł :smile: . Kanały filmowe ( jeśli masz na myśli "kontent" czyli "zadowolenie" kinomana klasy premium :lol2: ) w n-ce i Cyfrze+ były może i sensowne, ale dawno temu przed połączeniem. Od wielu miesięcy lecą na Canalach Film same powtórki, nie ma nic wartościowego, kina niezależnego. Na nowej encepence na razie kompletna plaża. No, jeden ostatnio dobry film dali z nowego kina irańskiego, ale to była powtórka z C+. A tak poza tym, to normalna sieczka. To efekt wy[beep]a w ubiegłym roku dziesiątków ludzi z C+ odpowiedzialnych za treść programową. Wiem, bo jeszcze oglądam encepenceplus do końca kwietnia. Już od jakiegoś czasu lepsze kino mam na Cinemaxach, Sundance i wyśmiewanych Filmboxach. O HBO przez skromność nic nie powiem. Ostatnio tam też sieczka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z jednej strony masz rację, z drugiej nie widzę nic złego w używaniu "zagramanicznych" :D słów, bo generalnie jesteśmy 100 lat za murzynami w znajomości języków czy zwrotów.

Używanie obcych słów, jak najbardziej, ale nie na siłę. Słowa, o których wspomniałem, to zwykły żargon i świadczy raczej o marnej znajomości języka polskiego. Używanie takich słówek wplatanych do naszego języka na pewno nie podniesie znajomości języków obcych.

 

Na przykład pleniące się słówko lokacja, zamiast lokalizacji. Albo generacja hasła mająca niby oznaczać generowanie hasła. Jak wiadomo generacja, to pokolenie. Z generowaniem w polskim języku nie ma nic wspólnego. Ktos na tym forum napisał, że takie zachowanie nc+ to "ignorancja klienta". Miał na myśli oczywiście "ignorowanie klienta", ale niechcący napisał "głupota klienta" (wiem, ze dosadnie to przetłumaczyłem). Ale tak się kończy używanie obcych słówek, gdy nie zna się ich znaczenia.

 

Można by tak jeszcze wiele przykładów podać. Koniec OT.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...