Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem skłonny wierzyć doniesieniom prasowym, że za tymi cenami stoją ludzie dawnej n-ki. Wszak to w n wymyślono 1,99 zł za history hd. tutaj pozostawili swój odcisk palca w postaci hhd - 1,99. Sundace -2,99.

 

Co to za brednie??? No fakt za aktualna polityka stoi moze i kierownictwo n-ki ale wyparaszam sobie ze doplaty to wymysl tez n-ki. Jakos tak sie sklada ze te cuda i wianki z doplatami do kanalow history hd pojawil sie wlasnie okresie zapowiedzanej fuzji, bo tak od poczatku istniea n-ki jak ktos mial pakiet "wrzystkie pakiety tematyczne" TO ALL KANALY, poza naprawde oficjlnym premium(filmbox, nrepmium, cinemax, hbo) i wszystkie kanaly byly wliczone w cene standardu. Zreszta co wy macie amnezje zbiorwa, kto od wiekow mial doplaty do mezzo, france, kanalow hd, czynszu za dekoder?!!?! CYFRA JAKBY KTOS ZAPOMNIAL!!!! Dlatego zmigrowalem wieki temu do n-ki ktora mial rowny standard. Moze i za aktualna polityka stoi kierownictwo n-ki ale to wszystko w oparciu o dyktando jakie wypracowala cyfra przez lata!!!!! Z cyfry tez wziela sie polityka ze sport to premium, bez wzgledu na to czy kogos interesuje czy nie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Bardzo długo n-ka miała jasne i czytelne pakiety.Brałeś np.pakiet sportowy to były tam wszystkie kanały sportowe.

Od zeszłego roku zaczęli coś kombinować z opłatami za netVOD i doszła opłata za HistoryHD.Już wówczas coś czułem że jest to znany mi wzorzec z Cyfry+ której abonentem byłem przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz się zdecydować . Albo brednie albo to faktycznie wina ludzi z n. Tak na marginesie w n byłem i jestem od początku. Jednak co innego sentyment a co innego fakty. Zawsze twierdziłem, że obie oferty są zbliżone. PODKREŚLAM ZBLIŻONE NIE TAKIE SAME. W c+ masz rację co do jednego opłata za wynajem dekodera to ich specjalność. mezzo, france. masz rację. Ale to kanały niszowe. Kanały hd od roku w c+ od roku były już w pakiecie podstawowym. Jest jeszcze jeden niuans skąd nagle opinie internautów iż to hd na kanałach cyfry jakieś lepsze niż u nas w n-ce.Reasumując jeżeli faktycznie za całym tym bajzlem stoją ludzie z n-ki nie powinniście mieć nawet cywilnej odwagi aby o tym mówić. Podkreślam " JEŻELI". Zawsze twierdzę krytykę zaczynaj od siebie. I druga maksyma sentymenty pozostawmy na boku w czasie dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dodzwoniłem się do tej infolinii encepence. Łącznie spędziłem 25 minut, żeby ktoś wreszcie odebrał. Najważniejsze, że moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane. :D Pani zaproponowała mi Golda za 79 zł, czyli standardowo dla migrujących. Podziękowałem i życzyłem miłego dnia. :) Golda za 79 zł zawsze mogę wziąć, a może coś się zmieni na lepsze do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer: Przy okazji tracisz sporo z Twojego pakietu opisanego w sygnaturce. Czy Canal+ Film i Family, naprawdę są wartę 10 zł podwyżki i utraty HBO z Cinemaxami ? Co z kanałami niegwarantowanymi ? My abonenci N straciliśmy naprawdę dużo kanałów, by jeszcze dopłacać im za to!

 

Wysyłajcie wypowiedzenie i walczcie o Platinum za 79 zł! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest paranoja.Dzwonię do nich w sprawie Pace 500 PVR po Cyfrze+ z mojej inicjatywy składam propozycję żeby mi wymienili dekoder na taki który będzie obsługiwał wszystko z nc+ (mam All).Bo inaczej wypowiadam umowę a oni mi mówią że mogę jechać do punktu i wybrać dekoder i drugi do multiroomu bo mam też.Oczywiście muszę zapłacić za dekodery 149 zł i drugi 49zł do tego muliroom 20 zl miesięcznie.Tojest po prostu [beep]two.Jeszcze za dekodery mogłbym zapłacić ale multiroom dodatkowo do All ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem odpowiedź z nc+ odnośnie braku Polsatu HD, History HD i Polsatu Sport News. Otóż pani z działu kontaktu z abonentami poinformowała mnie, że trwają prace nad dołączeniem Polsatu HD i History HD do oferty platformy dla posiadaczy kart systemu dostępu warunkowego Seca Mediaguard i poprosiła, żeby przez ten czas korzystać z przekazów SD wyżej wymienionych kanałów. Co do Polsatu Sport News, to pani z nc+ napisała, że mogę go odbierać w DVB-T, zaś prowadzone są rozmowy ażeby abonenci nc+ mogli promocyjnie odbierać ten kanał drogą satelitarną. To ja już nie rozumiem. W dniu startu nc+ te kanały miały być częścią oferty tej platformy a teraz okazuje się, że prowadzone są dopiero rozmowy. Jednym słowem cała ta platforma nc+ robi nas abonentów w konia i co gorsza brak jest z ich strony oficjalnych przeprosin. Dziękuję redakcji "Satkuriera", że zajęła się tą sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info Sportowefakty

 

Fakty są jednak takie, że ceny pakietów platformy NC + w Polsce zostały określone na najwyższym poziomie w Europie. Pełen pakiet dostępny jest w cenie około 50 euro, podczas gdy w Europie pełen pakiet programów jest dostępny w cenie około 39 euro.

 

Dla kibiców ligowych zmagań mamy jednak dobrą informację. Jeden z konsultantów NC + potwierdził, że pakiet "ligowy" będzie dostępny już za 49 zł, czyli w cenie, którą wcześniej deklarował Michał Stryjecki. Na ręce dyrektora do spraw public relations w NC + wysłaliśmy prośbę o wyjaśnienie nieścisłości związanych z ceną pełnego pakietu żużlowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nc+ z prośbą o wymianę dekodera Philips PVR HD na Turboboxa+ lub PVRBoxa+ w związku z tym, że nie odbieram kanałów Polsat HD i History HD. Oto odpowiedź jaką otrzymałem:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, informuję, iż aktualnie trwają prace na udostępnieniem programu Polsat HD i History HD. Do czasu usunięcia utrudnień, uprzejmie proszę o korzystanie z kanału Polsat w wersji SD.

 

Wyjaśniam, że przychyliłam się do Pana prośby i umożliwiłam wymianę obecnego dekodera na dekoder UltraBox+ Pace PVR HD.

 

Sprzęt może Pan wymienić u wybranego dystrybutora nc+.

 

Lista autoryzowanych przedstawicieli dostępna jest pod adresem:

 

http://www.ncplus.pl w zakładce JAK KUPIĆ NC +. Poszczególni przedstawiciele oznaczeni są dopiskiem PUNKT SERWISOWY.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku

 

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

CYFRA+ i platforma n łączą się w niczym nieograniczony świat rozrywki nc+.

 

Już teraz zapytaj o największy wybór kanałów i technologię, której dotąd nie było. Nasi konsultanci pomogą Ci dobrać idealną ofertę do Twoich potrzeb, zadzwoń:

 

Telefoniczne Centrum Abonenta

 

z tel. stacjonarnych 801 044 944

z tel. komórkowych 22 310 47 47

(opłaty według cenników operatorów)

 

Internetowe Centrum Abonenta

 

ica.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na UltraBox+ PAce PVR HD ? Czyli nasz zwykły Cyfrowski Pace czy ich 250 GB? ich tzn N :D

Wymiana Philips PVR HD na Pace PVR HD. Mi tam za bardzo nie zależało na tych kanałach, a bardziej na wymianie dekodera. Philips wiemy jaki jest, Pace jest lepszy...

 

Fakt ze sie przychylili do wymiany nie swiadczy ze zwolnili cie z oplaty :D

Wynajem miałem gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zdaniem KRRiT klienci platform satelitarnych powinni mieć prawną gwarancję obowiązywania kontraktu na stałych warunkach przez cały okres trwania umowy, zaś osiąganie sukcesu gospodarczego nie może odbywać się kosztem odbiorców, ani wpływać ograniczająco na realizację ich społeczno-kulturowych potrzeb" - napisano w oświadczeniu.

 

... Bardzo dobrze niech im się wszyscy dobiorą do d...! Trzeba szanować abonentów wszystkich bez wyjątku czy to nowych czy starych ... A nie jeden prezes z drugim by chcieli po miesiącu na rynku jeździć nowymi FERRARI albo BUGATTI ... Na dobrobyt pracuje się latami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepianie sie niuansow, 39ero czy 71euro to semantyka przy ich pulapach zarbkowych!!! Tam bezrobotny ma ponad 1000euro zasilku!!!!

tak i pewnie na nasz rynek ceny te powinny być na specjalnych zasadach sporo mniejsze, bo u nas są małe pensje :jupi: No niestety ale to nie w tej bajce. chociaż też bym tak chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na darmo u nas nie ma dealera maybacha. trzeba umiec dodac dwa do dwoch, i nie trzeba geniusza ze polityka z eu i ich ceny nie przejdza na masowa skale. poza tym jakos wczesniej nie mieli problemu by oferowac premium za 30-40% mniej. niestety na chama nie uda im sie wciskac sportu fanom filmu i na odwrot. jeszcze przy poprzednich cenach fani drugiego mogli jakos ignorowac koniecznosc placenia za cos czego nie potrzebowali ale nie przy takich stawkach!!!! wiec jak wmuszaja all niech dadza to w strawnych cenach, albo oferta naprawde bedzie elastyczna i bedzie mozna sobie dobrac kontent wedlug uznania i placic za to co sie chce ogladac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się! Po prostu w Polsce platforma skupiająca całe premium się nie sprzeda po cenach zbliżonych do zachodnich, aby być w stanie się utrzymać z małej puli abonentów-pasjonatów premium, bo nie będzie jej stać na zachowanie monopolu na premium. Paradoksalnie podział treści pomiędzy Cyfrę+ i n był sensowniejszy, bo gros osób nie mogących wydać na telewizję tyle, co na Zachodzie, kupowało jedną lub drugą ofertę i miało dostęp do części premium a dla pasjonatów była opcja kupna obu ofert na raz i posiadania full-premium - oczywiście po "cenie europejskiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...