Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądam za często tego programu L+Extra bo może ze dwa razy w tym sezonie widziałem ale mi tam sie te momenty typu Turbokozak i Trzecia Polowa podobają. Nie wiem jak teraz to wygląda.

 

Odnośnie analiz to razilo mnie w oczy te studio i na stojąco i ze niby sie pojawiali tam na boisku jako miniaturki.

Ale analizy muszą być, L+ nie widziałem z rok ale jak był ekspert tam i dawal analizy po skrócie to bardzo lubiłem patrzeć na to.

Brakuje mi takich analiz w programach Eleven, wtedy było by już na mega poziomie i wszystko jak trzeba, sztos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będą i wyścigi wielbłądów ale nie w C+! Bo to kanały dodatkowo płatne i tam powinny być takie prawa za jakie abonent będzie skłonny zapłacić np 25-40 zł.Edit np taka transmisja to rozumiem https://forum.satkurier.pl/topic/23245-sport-na-%C5%BCywo-w-polskiej-tv-2310-2910/?do=findComment&comment=1307091

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kopia stylu Eleven, który nie każdemu się podoba. Zwykłe gadanie będzie za to nudne dla drugiej połowy widzów. Trzeba znaleźć coś pomiędzy - wywalanie analizy to chyba najgłupsza rzecz moim zdaniem, zostawiłby, tak samo nie usuwałbym pomidora. Turbokozak chyba faktycznie się przejadł. Trzecia Połowa jest o tyle fajna, że przypomina co się działo w sobotę i piatek, a tych meczów nie będą omawiać, bo jest Liga+ od tego. Moim Zdaniem jest fajne, bo to taka odskocznia od ligi, a tworzy często ciekawe dyskusje. Gość zależy od gościa. Jakkolwiek to nie brzmi, dla mnie po prostu to nie wina prowadzących, tylko po prostu jeden człowiek okazuje się być nudny w telewizji, a inny jest zwierzęciem w tej kwestii. Zostawiłbym jednak gościa co tydzień, ale też włączał go do dyskusji jak kiedyś, a nie, że on siedzi podczas skrótów, meczów, analiz i włącza się na 10 minut pomiędzy skrótami. Fajnie, jak ktoś z Wisły daje swój punkt widzenia na Lecha, kadre czy VAR itp itd. Teraz Stokowiec mówił praktycznie tylko o sobie i o Zagłębiu, zresztą niektóre te pytania też były takie sobie. 

Analiza to podstawa. W ostatniej L+ Extra nie było nawet normalnego skrótu meczu Wisły z Legią. Dla mnie to skandal! Gadali o niczym. Turbokozaka za bardzo udziwnili, ta tablica do darta to już przesada. Jak ktoś ma szczęście, to może tam nabić ponad połowę ogólnej liczby punktów, podobnie jak żonglerka piłką do futbolu amerykańskiego. W ogóle dochodzę do wniosku, że Ignacik bardziej nadawałby się do cyrku niż poważnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to jest zapisane ze C+ nie może pokazywać Pucharu Rosji? Macie jakieś dziwne teorie, ze masakra. Kupili prawa i chcą pokazywać to pokazują. Widocznie taki kontent im odpowiada i proszę tu nie obrażać abonentów i posiadaczy CP bo czy oni sa jacyś gorsi? Nie rozumiem tej teorii w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupisz opcje C+ dla tego?Nie więc inni też nie wykupią w kanałach premium powinny być prawa które budzą większe zainteresowanie.Czyli takie dla których abonent jest gotowy zapłacić extra a nie to co dostali gratis do innych kiepskich praw.Kto i gdzie obraża abonentów CP?Owszem mają ligę rosyjską ale w pakiecie który można nabyć nawet za 5 zł wraz z innymi kanałami.C+kosztuje 25-40 zł w NC+ a w kablówkach jeszcze więcej.Widzisz różnicę?Takie prawa to mogą sobie pokazywać w nSporcie a konkurencja w swoich kanałach (bo są w pakietach i to często tanich lub bardzo tanich)Już takie ekskluzywne prawa pokazuje Sportklub i ile osób się decyduje na wykupienie tej opcji i jaka jest oglądalność?Pokazywali małe ilości np Ligi francuskiej bo mała oglądalność a jaka jest oglądalnosć tych ekskluzywnych praw?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ten słynny Puchar Rosji został kupiony w pakiecie z ważniejszymi prawami, tak samo jak i liga siatkówki kobiet czy te wyścigi motoycklowe. Robicie trochę z igły widły. To raczej na plus, że jakieś prawa się pojawiają, bo przecież nagle La Ligi nie odzyskają, a czasami odnoszę wrażenie, że ludzie chcieliby, aby ukradli obowiązujący kontrakt Eleven i zaczęli ponownie pokazywać stracone rozgrywki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ Sport macie powtórki, w nSport+ w tym czasie ręczna na żywo, mają wybór: puścić Puchar Rosji na jednym z wolnych kanałów C+, dać tylko z retransmisji w nSport+ albo olać. Anteną docelową dla tych rozgrywek był dotychczas nSport+ i zapewne tak będzie. Nikt z C+ z pewnością nie uważa że tym przyciągną abonenta, ale skoro mają i mogą puścić coś na żywo to czemu dla Was lepsze są powtórki? :) Zerknijcie sobie na emisje powtórkowe Pucharu Rosji, czy będą one w C+? Nie, tylko w nSport+. W tym samym C+ jak leci żeglarstwo czy Cavaliada, choć to też prawa, dla których nie abonuje się C+, to jest ok, a jak Puchar Rosji to już be. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ Sport macie powtórki, w nSport+ w tym czasie ręczna na żywo, mają wybór: puścić Puchar Rosji na jednym z wolnych kanałów C+, dać tylko z retransmisji w nSport+ albo olać. Anteną docelową dla tych rozgrywek był dotychczas nSport+ i zapewne tak będzie. Nikt z C+ z pewnością nie uważa że tym przyciągną abonenta, ale skoro mają i mogą puścić coś na żywo to czemu dla Was lepsze są powtórki? :) Zerknijcie sobie na emisje powtórkowe Pucharu Rosji, czy będą one w C+? Nie, tylko w nSport+. W tym samym C+ jak leci żeglarstwo czy Cavaliada, choć to też prawa, dla których nie abonuje się C+, to jest ok, a jak Puchar Rosji to już be. ;)

Nie są żadne Cavaliady czy żeglarstwa ok.Najpierw to teraz Puchar Rosji co następne?Nie ma się praw to się nie nadmu[beep]e sztucznie paczki C+ tylko redukuje a co za tym idzie opuszcza cenę lub przynajmniej C+sport2 byłby w takiej jakości jak np C+ czy C+sport.Widzę że niektórzy mają klapki na oczach jadą po ofercie i jakości wmawiają  że są super bo np stracili LM w piłce nożnej ale nabyli w siatkówce.Straty Liga włoska,hiszpańska,francuska,LM w zamian dwa mecze Bundesligi, Puchar Hiszpanii i Rosji żeglarstwa cavaliady i  LM w siatce.Na swój produkt wydają coraz mniej +zarabiają na Eleven ceny bez zmian  a i jeszcze są tacy co ich bronią bo pokazują na żywo.W Premium nie powinna się liczyć ilość ale jakość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Europy - 02.11

 

18:55 Istanbul BB - TSG 1899 Hoffenheim (C+Sport)

18:55 Apollon Limassol FC - Atalanta BC (C+Sport 2)

18:55 Maccabi Tel Awiw - FK Astana (nSport+)

18:55 AEK Ateny - AC Milan (TVP Sport)

19:00 Olympique Lyon - Everton FC (Eurosport)

21:00 Arsenal FC - FK Crvena Zvezda (C+Sport)

21:00 Athletic Club - Ostersunds FK (C+Sport 2)

21:00 Real Sociedad - FK Vardar (nSport+)
21:00 FC Köln - BATE Borysów (TVP Sport)
21:00 SS Lazio - OGC Nice (Eurosport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w tej kolejce hity w Eurosport oglądamy. Niestety poziom komentarza będzie żenujący, bo na bank będzie w którymś meczu Lach... Eh.

 

Po co C+ liga włoska czy hiszpańska? Żeby znowu pokazywali po 2 mecze? W dodatku jak oni sie mają do premium skoro opakować tych lig nie umieją? Takie premium to ja dziękuję serdecznie.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie generować przepychanek i dyskusji nie na temat. Przy takiej ilości warnów jesteś o krok od pożegnania się na forum na stałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam 4 i 5 meczy na kolejkę - liga angielska jest fajnie opakowana, hiszpanska też będzie - konkurencja robi to że nie wracamy do starych nawyków. Seria A niech zostaje na Eleven - szkoda ramówki na dwa ciekawe mecze w sezonie-jedyny klub, który można oglądać to Napoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś muszą odrobić to, że przez pewien czas, posiadali prawie wszystko, co można posiadać ze sportu w segmencie premium. Nie mam wątpliwości, że po fuzji było dokładanie i życie ponad stan.

Teraz tym odrabianiem jest zachowanie absurdalnie wysokich cen, pomimo utraty większości treści, które by je usprawiedliwiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie piszą, że nie ma praw - mimo wszystko C+ ma ze wszystkich kanałów najlepsze piłkarskie kąski w tym sezonie - LM, LE, Angielską i Polską - to akurat z praw piłkarskich są najlepsze rzeczy. Co do przyszłego sezonu, poza utraconymi prawami do LM i LE, to myślę, że warto się wstrzymać z ocenami do końca przetargów.
 
Przez długie lata nie mieli pucharów europejskich, a posiadali rozgrywki ligowe w Anglii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Polsce i wszyscy mówili, że to prawa Premium.
 
Typowe popadanie ze skrajności w skrajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na La Liga będzie jednak deal podobny to tego obecnego na Bundesligę między C+, a Eleven. W najbliższych miesiącach się wyjaśni co z trzema czołowymi ligami.. Dla mnie strata Ligi Mistrzów, to duży cios, ale przypomnijcie sobie, że przed fuzją platform abonenci Cyfry+ żadnej Ligi Mistrzów nie mieli. Będą się wielu z was kończyć umowy, to najwyżej pójdziecie do kablówki, albo CP, a nie siejecie panikę na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie piszą, że nie ma praw - mimo wszystko C+ ma ze wszystkich kanałów najlepsze piłkarskie kąski w tym sezonie - LM, LE, Angielską i Polską - to akurat z praw piłkarskich są najlepsze rzeczy. Co do przyszłego sezonu, poza utraconymi prawami do LM i LE, to myślę, że warto się wstrzymać z ocenami do końca przetargów.

 

Przez długie lata nie mieli pucharów europejskich, a posiadali rozgrywki ligowe w Anglii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Polsce i wszyscy mówili, że to prawa Premium.

 

Typowe popadanie ze skrajności w skrajność.

LM i LE za chwilę będą w czasie przeszłym, ligi polskiej jest tylko część, jako, że pierwszy piątkowy i poniedziałkowy mecz ma na wyłączność Eurosport. Trochę naciągasz fakty do swojej teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...