Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazali czyli się liczy. Sport najważniejszy jest na żywo, ale premiery też się liczą. Pożyczysz kumplowi 100 zł, ma ci oddać do 15-tego, odda ci 17- tego, to znaczy, że nie oddał? :mrgreen:

Trochę z d* porównanie bo wartość pieniądza pozostaje taka sama w tak krótkim czasie, natomiast odgrzewany mecz jest mniej wartościowy... 

Równie dobrze np Polsat móglby wykupić całą ligę angielską i reklamować ją a co do czego by przyszło to każdy mecz pokazywaliby PREMIEROWO zaraz po jego zakończeniu... Nadal wartość tego pakietu byłaby taka sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może przykład nie do końca...

 

Ale poruszana była kwestia ile Eleven pokazuje spotkań z Francji w tej kolejce. Odpowiedź brzmi: dwa.

 

Nie było pytania ile Eleven pokazuje spotkań Ligue 1 live w tej kolejce.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Monaco - Porto i CSKA -  MU, chodź nie były to bezproblemowe wybory.

 

Również te mecze wybrałem i tym razem oba wygrały. 

 

Są już wyniki, więc we wtorek Monaco - Porto, a w środę CSKA - MU na nSport. Ufff. 

Man.Utd z kolosalną przewagą, aż 66 % głosów, a oni nie dali tego meczu do podstawowych gier... Mam nadzieję, że wyciągną wnioski na przyszłość! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnej kolejce PSG - Bayern, Atletico - Chelsea i Sporting - Barcelona. Który mecz mieli wywalić, żeby wstawić Manchester? Dwa hity i klub, który jest tak popularny, że muszą go pokazywać.

 

A po co któryś wywalać? Anten im brakuje? Mają jakieś C+ NOW przeiceż więc można pokazać 5 meczów? Można, wystarczy chcieć, a nie jak zawsze minimalizm. 

 

Poza tym jakoś hitu Roma - Atletico tydzień temu nie pokazali, więc gadanie o hitach to bzdury. 

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga to zbędna rzecz. Nigdy przez minutę nawet mnie ten typ relacji z mezców nie zainteresował. To beznadzieja, nie wiadomo co w meczu się dzieje.

Przecież to, że dla Ciebie zbędna, to nie znaczy, że dla innych także :P Dziwna logika. Ja np. bardzo często wybieram transmisje symultaniczne, żeby być na bieżąco ze wszystkimi golami.

 

Jak nie było Multiligi chyba dwa sezony temu w dwóch kolejkach, to na portalach społecznościowych był jeszcze większy lament, niż kiedy nie puszczają o 16:00 w soboty Manchesteru United. ;) Zresztą, Multi broni się oglądalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co któryś wywalać? Anten im brakuje? Mają jakieś C+ NOW przeiceż więc można pokazać 5 meczów? Można, wystarczy chcieć, a nie jak zawsze minimalizm. 

 

Poza tym jakoś hitu Roma - Atletico tydzień temu nie pokazali, więc gadanie o hitach to bzdury.

No nie było, bo wrzucili mecz Manchesteru z Basel, a w dodatkowym wyborze wygrała Chelsea z Qarabagiem, bo kibice się skrzyknęli i zrobili cyrk z głosowania... To samo stało się zresztą z głosowaniem TVP - zamiast Tottenham - Dortmund pokazali Real - APOEL, bo fani nabijali głosy. Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...