Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to nie ma żadnego planu. Jakby niał to już byśmy o tym wiedzieli. Może kupili tylko po to, żeby odsprzedać część komuś innemu i jeszcze na tym zarobić, tak jak w przypadku Euro 2016.

Według mnie Zygmunt ma plan wiele razy przeliczony... jeśli oczywiście kupił LM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - ale wątek rozpiski komentatorów przewijał się na tym forum więc zapytać chyba można; czy ktoś wie co stało się ze stroną taksiegra.com? Wyświetla się komunikat o zawieszeniu...tam była całkiem fajna rozpiska.... :(

W tym tygodniu nie wstawiłem, bo by zniknęła pośród gorącej dyskusji o prawach telewizyjnych :)))

 

W najbliższą niedzielę Liga+Extra wystartuje już o...15:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVManiac, daj już spokój. Po pierwsze mecze o 16 to nie 50% ligi, pomijam to, że są to najmniej interesujące spotkania, bo lepsze kąski wyciągają na inne godziny. Po drugie zakazu już nie ma.

Jedno pytanie, to jaki % spotkan mozna zobaczyc na zywo? No jak byl zakaz to bylo 40% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A publika będzie też cały dzień? :D Ze studia C+ robić nie będą, bo do Premier League i PGE Ekstraligi będzie im potrzebne. :) Chyba że pojadą na jakiś stadion.

Studio do PGE Ekstraligi jest robione z toru :) A studio do L+Extra i do Ligi Angielskiej jest chyba inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartowi chodziło o Magazyn PGE Ekstraligi o 20:45 ;) I ten program, tak jak i niedzielne studio Premier League są nadawane z siedziby nc+. Natomiast Liga+ Extra nadawana jest ze studia TVNu, tego samego w którym prowadzone są m.in. Wieczory Wyborcze.

 

W każdym razie szczerze nie wiem czy cały dzień będzie publika, ale na to wygląda.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spodziewałem w niedzielę Liga+ Extra będzie nadawana z dwóch stadionów na których będą toczyć się mecze, czyli wydanie z ostatniej niedzieli było ostatnim w studiu z publicznością w tym sezonie. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po utracie LaLigi dziurę wypełnili prawami do Copa del Rey, to może po utracie praw do UEFA Champions League zakupią… UEFA Women's Champions League :D Zawsze to jakaś różnorodność :P I liczenie się również z płcią przeciwną w sporcie, a nie ciągle tylko faceci ;) Chyba dotąd jeszcze żadna telewizja w Polsce tego nie pokazywała. Przynajmniej ja nie przypominam sobie. Skoro Polsat po utracie NFL wzięło kobiece LFL.

Eurosport pokazuje rozgrywki kobiecej LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można było zobaczyć jednego meczu na żywo na 5-6 z kolejki. Przelicz jeszcze raz.

 

My się chyba nie rozumiemy :) Nie można zobaczyć żadnego meczu o 16 poza jednym. No więc 50-60%...nadal marnie jak dla mnie. Przykładowo Serie A o 15 Eleven może zapodać x3, ale przez idiotyczne regulacje samej PL już tylko x1. Dlatego dla mnie to już tak jakby nie mieli pełnych praw - oczywiście to nie wina nc+.

 

Realnie to zbierając do kupy mają 75% ligi polskiej, bo tyle mogą pokazać na żywo i 60% (teraz bez bana na 16) z ligi angielskiej. Czyli tak realnie bez LM zostanie 6+6, czyli zaledwie 12 spotkań na każdy weekend biorąc pod uwagę pełny sezon, bo już od grudnia do lutego tylko 6....Dodatkowo jak kolejka jest tygodniowa to już tych meczów zostanie 6/7 + 2/3....To są realne liczby.

 

Cena jak dla mnie powinna być o 50% niższa, bo innych meczów po prostu nie będzie jak cała LM czy LE odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bzdury. Premier League nie sprzedaje praw do wszystkich spotkań. Zawsze jest to średnio 5-6 meczów z kolejki. To jest właśnie 100% spotkań. Jak w przyszłym sezonie okroją Ci Serie A do 4 meczów, to też bedziesz pisał, że jest 40% Ligi Włoskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę!


Piątek, 19.05:
CANAL+ Sport:
17:30 Basket+ (Krzysztof Wójcik)
17:45 SportNews+ (Wojciech Zawioła, Robert Sitnicki, Wiktoria Ozga)
18:00 Premier League Match Pack (Grzegorz Kaczmarczyk - Michał Kornacki)
20:00, 22:30 Super Piątek (Gospodarz: Żelisław Żyżyński gość: Andrzej Juskowiak)
20:25 Cracovia - Ruch Chorzów (Tomasz Smokowski - Grzegorz Mielcarski; reporterzy: Cezary Olbrycht, Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński)
23:00 Magazyn Ligi Mistrzów (Bartosz Gleń)
23:30 SportNews+ (Wojciech Zawioła, Robert Sitnicki, Wiktoria Ozga)

Sobota, 20.05:
CANAL+ Sport:
02:30 Boston Celtics - Clevland Cavaliers (Wojciwch Michałowicz - Hubert Radke)
15:00 Wisła Płock - Zagłębie Lubin (Przemysław Pełka - Wojciech Jagoda, reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński)
17:30 SportNews+ (Kuba Zborowski, Katarzyna Kozłowska, Piotr Salak)
17:40 Piast Gliwice - Górnik Łęczna (Piotr Laboga - Kamil Kosowski; reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal)
20:10 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (Adam Marchliński - Grzegorz Mielcarski; reporterzy: Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht)
22:30 Magazyn Liga+ (Gospodarz: Rafał Dębiński; gość: Krzysztof Przytuła)
23:30 SportNews+ (Kuba Zborowski, Katarzyna Kozłowska, Piotr Salak)

CANAL+ Sport 2:
14:00 The Rocco Forte Open - Verdura  / III runda (Jacek Person - Andrzej Person)

nSPORT+:
11:00 Premier Legaue Preview (Piotr Domagała)
20:00 PREMIERA: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (Robert Skrzyński - Wojciech Jagoda; reporter: Mariusz Wróblewski)

Niedziela, 21.05:
CANAL+:
15:00, 17:30 Liga+Extra 1 (Gospodarz: Rafał Dębiński; gość: Maciej Murawski [ze studia w Poznaniu])
15:25 Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Rafał Wolski - Kamil Kosowski; reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński, Adam Westfal)
17:40 Liga+ Extra 2 (Prowadzący: Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski; goście: Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stępniewski [ze studia w Białymstoku])
17:55 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (Bartosz Gleń - Tomasz Wieszczycki; reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik)
20:00 Liga+ Extra (Prowadzący: Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski; goście: Tomasz Wieszczycki, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stępniewski [ze studia w Białymstoku])

CANAL+ Sport:
03:00 San Antonio Spurs - Golden State Warriors (Wojciech Michałowicz - Radosław Hyży)
13:00 Magazyn Ligi Europy (Grzegorz Kaczmarczyk - Krzysztof Bandych)
15:30, 18:30 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Gospodarz: Krzysztof Marciniak; gość: Krzysztof Przytuła)
15:55 Mecz+Mecz: Watford - Manchester City / Liverpool - Middlesbrough (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
18:00 Mistrzowska feta Chelsea (Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)
19:00 PREMIERA: Arsenal - Everton (Żelisław Żyżyński - Wojciech Jagoda)
21:30 Liga+ Extra: Dogrywka (Prowadzący: Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski; goście: Tomasz Wieszczycki, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stępniewski [ze studia w Białymstoku])
22:30 Magazyn Sport+ (Przemysław Pełka - Piotr Laboga)
23:30 SportNews+ (Marcin froelich, Grzegorz Milko, Wiktoria Ozga)

CANAL+ Sport 2:
15:55 Chelsea - Sunderland (Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)

nSPORT+:
16:00, 18:15 Studio PGE (Gospodarz: Sergiusz Ryczel)
16:25 Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - Get Well Toruń (Tomasz Dryła - Krzysztof Cegielski; reporterzy: Karolina Mikołajczyk, Kuba Zborowski)
18:30, 20:30 Studio PGE (Gospodarz: Marcin Majewski)
19:00 CASH BROKER Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno (Michał Łopaciński; reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz)
20:45 Magazyn PGE Ekstraligi (Gospodarz: Gabriel Waliszko; goście: Robert Wardzała, Leszek Demski)

Poniedziałek, 22.05:
CANAL+ Sport:
02:30 Clevland Cavaliers - Boston Celtics (Wojciech Michałowicz - Hubert Radke)
17:30 Basket+ (Marcin Froelich)
17:45 SportNews+ (Piotr Salak, Grzegorz Milko, Wiktoria Ozga)
20:00 Ekstraklasa po godzinach (Gospodarz: Krzysztof Marciniak; gość: Piotr Włodarczyk)
21:00 Magazyn PGNiG Superligi (Piotr Karpiński, Piotr Bugajny, Szymon Ratajczak)
23:30 (Piotr Salak, Grzegorz Milko, Wiktoria Ozga)
 

nSPORT+:
22:00 PREMIERA: Grudziądz - Wrocław (Robert Sitnicki)
22:30 PREMIERA: Rybnik - Zielona Góra (Edward Durda)

Wtorek, 23.05:
CANAL+ Sport:
03:00 San Antonio Spurs - Golden State Warriors (Michał Pacuda - Zenon Telman)
17:30 Basket+ (Marcin Stachowicz)
17:45 SportNews+ (Sergiusz Ryzel, Michał Łopaciński, Sonia Śledź)
19:00 Magazyn EHF Ligi Mistrzó (Piotr Karpiński)
20:00 Studio PGNiG Superligi (Gospodarz: Krzysztof Bandych; gość: Michał Matysik)
20:25 MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy (Piotr Karpiński - Tomasz Rosiński; reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny)
23:30 SportNews+ (Sergiusz Ryzel, Michał Łopaciński, Sonia Śledź)

nSPORT+:
20:00 PREMIERA: Bruk Bet Termalica - Korona Kielce (Żelisław Żyżyński - Leszek Orłowski; reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma)

Środa, 24.05:
CANAL+:
19:30, 22:45 Studio Ligi Europy (Prowadzący: Krzysztof Marciniak - Piotr Salak; goście: Krzysztof Przytuła, Kazimierz Węgrzyn; studio Sztokholm: Żelisław Żyżyński - Grzegorz Mielcarski)
20:40 Ajax Amsterdam - Manchester United (Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny [ze Sztokholmu]; reporter: Daria Kabała-Malarz)

CANAL+ Sport:
02:00 NBA Play-Off: TBC (Wojciech Michałowicz - Waldemar Kijanowski)
17:00 Netbusters (Przemysław Rudzki)
17:30 Basket+ (Krzysztof Wójcik)
17:45 SportNews+ (Marcin Froelich, Wojciech Zawioła, Kuba Zborowski)
18:00, 20:00 Studio PGNiG Superligi (Gospodarz: Piotr Karpiński; gość: Tomasz Rosiński)
18:25 FINAŁ #1: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce (Krzysztof Bandych - Michał Matysik; reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny)
23:30 SportNews+ (Marcin Froelich, Wojciech Zawioła, Kuba Zborowski)
 

Czwartek, 25.05:
CANAL+ Sport:
02:30 Golden State Warriors - San Antonio Spurs [jeśli potrzebny] (Wojciech Michałowicz - Waldemar Kijanowski)
17:30 Basket+ (Krzysztof Wójcik)
17:45 SportNews+ (Marcin Majewski, Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia)
18:00 Premier League World (Wojciech Zawioła - Katarzyna Kozłowska)
19:30 NBA Action! (Michał Łopaciński)
20:00 Puchar PGNiG Superligi FINAŁ: Górnik Zabrze/lub Wybrzeże Gdańsk - Sandra Spa Pogoń Szczecin (Robert Skrzyński - Tomasz Rosiński; reporter: Łukasz Lasia)
23:30 SportNews+ (Marcin Majewski, Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia)

nSPORT+:
20:15 Speedway+ (Gospodarz: Joanna Cedrych)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że najciekawszy mecz kolejki, czyli Arsenal - Everton obejrzę sobie w "innym miejscu" live. City wystarczy remis ze słabym Watfordem, by zagrać w LM, Liverpool u siebie gra z już dawno zdegradowanym Boro i tu też łatwo wskazać zwycięzcę, a jedyna drużyna, która musi gryźć trawę i wygrać, by marzyć o LM gra z mocnym w końcówce sezonu Evertonem. I co? I nie ma tego live. Słaby wybór niestety.

 

Już pomijam fakt, że doszliśmy do absurdalnej sytuacji, w której ARS-EVE poleci z odtworzenia, czyli jak znam życie, komentatorzy przy obu meczach nie będą zdradzać wyniku (bo jak będą zdradzać, to po co puszczają re-live?) i niech się zdarzy, że Liverpool zremisuje, albo MC przegra i co - nie powiedzą, że wygrana Arsenalu w równoległym meczu daje im awans do LM? :) Najważniejsza batalia w ostatniej kolejce, a oni potrafili nawet to zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bzdury. Premier League nie sprzedaje praw do wszystkich spotkań. Zawsze jest to średnio 5-6 meczów z kolejki. To jest właśnie 100% spotkań. Jak w przyszłym sezonie okroją Ci Serie A do 4 meczów, to też bedziesz pisał, że jest 40% Ligi Włoskiej?

 

Dokładnie to będzie 40% włoskiej wtedy. Teraz jest 50-80%. I co mnie obchodzi, że nc+ ma maksymalną ilość spotkań jak to maksymalnie 50-60% - oczywiście nie z ich winy. Tylko to świadczy o tym jak ten produkt jest niepełny. Chcesz przykładu zerknij w górę co piszę @spirit83 i nie broń czegoś co jest nie do obrony :) Bo co mnie obchodzi zakaz z HB? Ja mam go gdzieś dla mnie oznacza to nie 100% PL tylko 50-60%. Musisz zaakceptować w końcu, że ilość spotkań w C+ w sezonie 18/19 spadnie 4-5-krotnie w stosunku do sezonu np. 14/15, a nie lawirować z procentami, że "pokazują wszystko co mogą", bo jak będą mogli pokazać 1 na 10 spotkań to też napiszesz, że mają 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVManiac, procentami to Ty zacząłeś operować nie ja, więc nie kłam. Nie wiem po co wyjeżdżasz z tym co będzie za ponad rok, bo ja wcale o tym nie wspominałem. A tak na marginesie, co będzie za rok, to tego nikt nie wie.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...