Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to już jest kolejny etap ich końca. Myślę, że w połowie 2019 nie będą mieć żadnych praw co mieli lub mają teraz i to jest data ich końca początek 2019. Niestety nie da się brać aż tyle za paczkę przy braku sportu premium oraz filmów. Jak można myśleć, że oni z filmem dadzą radę jak konkurencja coraz większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przecież to już jest kolejny etap ich końca.

Wystarczy że utrzymają angielską i do tego NBA oraz te niszowe dyscypliny typu: golf, jeździectwo i nie będzie żadnego końca :P

Nowe otwarcie ich czeka nie da się wszystkiego mieć zwłaszcza jak rozdawali te oferty za pół darmo a potem się okazało że Polak się przyzwyczaił i płacić nie chce. :P;)

Moim skromnym zdaniem każdy, tylko nie CP to mnie najbardziej denerwuje :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem Canal+ zaczął się po połączeniu z N. Przed połączeniem może nie mieli LM, ale czuło się naprawdę jakość premium i przede wszystkim stabilność. Od momentu fuzji nagle pojawiło się 8 kanałów C+ (z czego połowa jest zupełnie niepotrzebna), jakieś kanały 37, 38 (komedianctwo). Zaczęli tracić prawa, które mieli od 20 lat, pojawiły się wszędzie reklamy, spadła jakość redakcji sportowej (dziwne decyzje w żużlu).

Nie.  Polski oddział C+ idzie pod młotek , pozbyli się wszystkiego. w Europie, robią to sukcesywnie aby zarobić jak najwięcej. Została im tylko w Europie Polska + Afryka, Azja i Karaiby. To nie przypadek, ostatnio pozbywali się Hiszpanów w okolicach konsolidacji na naszym rynku a teraz przychodzi czas na nas. Telewizja się zmieniła. 

 

To, że coś mieli 20 lat nie znaczy, że będą mieć zawsze, pojawiła się konkurencja. A reklamy to prawa rynku, prawa sportowe są coraz droższe a aboneci się są skorzy płacić tyle ile prawa rosną więc naturalną rzeczą są reklamy obok transmisji sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Myślisz, że ktoś będzie płacić za angielską i NBA takie pieniądze??

Myślę że ja będę płacił.

Nadal nie wiem co masz na myśli, takie pieniądze , czyli jakie ? :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to przełknę. Wystarczy mi Polska Ekstraklasa i liga Angielska, liczę że może oferta filmowa się jeszcze wzmocni bo na HBO jest słabo. Mam jeszcze Evelen ale rzadko tam zaglądam ostatnio oglądałem EL Clasico. Jak Canal+utrzyma  Ekstraklasę i Angielską to będzie git. Z Cyfrą a potem z NC+ jestem 19 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 60-70 zł to warto zostać i będzie "git" :) biorąc pod uwagę, że utracili 80% kontentu... Zresztą jak przegrywali inne przetargi też co niektórzy twierdzili, że to przełkną jak została LM, a teraz co?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flot,

żalisz się, czy chwalisz?

 

Jeżeli kogoś stać i bardzo mu zależy np. na Ekstraklasie, to nie widzę nic złego w tym, żeby płacił nawet 100zł za paczkę Canal+.

Tak samo jak rozumiem tych, dla których płacenie 20zł za te kanały to przesada. Każdy sobie podliczy i podejmie samodzielnie decyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żalę, ani nie chwalę, tylko stwierdzam fakty tzn: jaka była oferta sportowa wcześniej, a jaka jest teraz, za TAKĄ samą kasę. Chyba proste....

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flot,

żalisz się, czy chwalisz?

 

Jeżeli kogoś stać i bardzo mu zależy np. na Ekstraklasie, to nie widzę nic złego w tym, żeby płacił nawet 100zł za paczkę Canal+.

Tak samo jak rozumiem tych, dla których płacenie 20zł za te kanały to przesada. Każdy sobie podliczy i podejmie samodzielnie decyję.

 

Dokładnie.

Kluczową sprawą jest oficjalne potwierdzenie a potem cała reszta.

Kolejną kluczowym wątkiem jest decyzja Polsatu czy udostępni LM na podobnych zasadach jak było z Euro czyli kanały włączane na czas zawodów w systemie PPV.

To możliwe bo pewnie są nastawieni na zwrot poniesionych kosztów. To będzie znośna opcja, tak to nazwę.

Na 100 % Ipla udostępni jakiś pakiet LM. Problem tylko w tym czy jakoś Ipli jest OK (moim zdaniem nie jest OK).

A w ostateczności wykupię ten Polsat Cyfrowy żeby mieć LM. Uwielbiam te rozgrywki i nie pozwolę żeby ktoś mnie ich pozbawiał. Nie bawię się już w ruskie lub arabskie streamy w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziąłeś pod uwagę, że wraz ze wzrostem ceny praw sportowych cena abonamentu wcale proporcjonalnie nie wzrosła ? Oczywiście gdyby tak było byłbyś 1 który narzeka.  Nie za taką samą kasę bo za to wszystko co mają musieli zapłacić więcej niż kiedyś więc nie oczekuj od firmy której priorytetem zawsze jest zysk, że będzie ci robić dobrze.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę bez epitetów, bo się generuje wojenka z tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żalę, ani nie chwalę, tylko stwierdzam fakty tzn: jaka była oferta sportowa wcześniej, a jaka jest teraz, za TAKĄ samą kasę. Chyba proste....

No to rezygnuj. Kto Ci broni? Już jeden głoszący podobne teorie też mówił, że odejdzie, a potem i tak przedłużył. Komu zależy na Ekstraklasie to zostanie. A tych jest wciąż dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz chyba, że odrobina przyzwoitości z ich strony powinna skutkować obniżeniem ceny za abonament. Strata najpierw La Ligi, a teraz prawdopodobnie LM, to nie jest pikuś. Wizerunkowo tracą strasznie- jedyny ratunek przestać gadać głupoty o treściach premium, bo ich jest coraz mniej i sprzedawać C+ taniej. Ale pewnie przejdą nad tym do porządku dziennego, przecież nic się nie stało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że tak powinno być, ale myślisz, że obniżą? Szczerze w to wątpię.

Nie wiem czy pamiętacie, ale nie tylko piłkarska LM, ale też piłkarzy ręcznych raczej wkrótce zniknie z C+. Z tego co pamiętam to dostali od "11" sublicencje do końca sezonu 2017/2018, a "11" prawa kupiła do końca 2018/2019. Pytanie czy będą chcieli przedłużył sublicencje na jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Kluczową sprawą jest oficjalne potwierdzenie a potem cała reszta.

Kolejną kluczowym wątkiem jest decyzja Polsatu czy udostępni LM na podobnych zasadach jak było z Euro czyli kanały włączane na czas zawodów w systemie PPV.

To możliwe bo pewnie są nastawieni na zwrot poniesionych kosztów. To będzie znośna opcja, tak to nazwę.

Na 100 % Ipla udostępni jakiś pakiet LM. Problem tylko w tym czy jakoś Ipli jest OK (moim zdaniem nie jest OK).

A w ostateczności wykupię ten Polsat Cyfrowy żeby mieć LM. Uwielbiam te rozgrywki i nie pozwolę żeby ktoś mnie ich pozbawiał. Nie bawię się już w ruskie lub arabskie streamy w necie.

Duża część klientów NC+ liczy na udostępnienie LM przez CP na zasadach jak dostali Euro. Tutaj mogą się przeliczyć. Dużo więcej korzyści finansowych przyniesie przecież przejście np. 200 tys. abonentów z NC+ do CP niż wykupienie przez dajmy na to 400 tys. osób pakietu na LM za powiedzmy 150zł. Polsat pokazuje od lat, że nie zawsze stawiają na szybki zysk, a ktoś kto umowę podpisze na dwa lata z powodu LM to raczej przedłuży na jej trzeci sezon o np. kolejne dwa. Kanały sportowe z IPLI jak się pojawiły tak mogą zniknąć za rok. To samo jeśli chodzi o niegwarantowane Polsaty Sportowe w SD. Wtedy nikt nie kupi sobie dostępu do LM nie płacąc za sportowe w abonamencie min. 50zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Duża część klientów NC+ liczy na udostępnienie LM przez CP na zasadach jak dostali Euro. Tutaj mogą się przeliczyć.

Ja na to nie liczę, nie będę płacił Solorzowi za jego marne transmisje. :P

Canal+ tak to pokazywał że ciężko będzie im dorównać, chyba ze wszyscy dziennikarze oraz studio przejdą do CP.  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...