Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałeś, że przed Eleven wszyscy kontrahenci klękają? ;-) W tym sezonie F1 będzie startować w godzinach rozpisanych przez M. :-D

Serio aż taki duży gracz to Eleven?nie znam podobnej sytuacji

Chyba ze na igrzyskach olimpijskich jak finały pływania Jankesi zawsze musza mieć w dogodnej porze dla siebie mimo różnicy czasu

To mają w Eleven siłe przebicia ,podobnie jak oni,nieustraszeni ,nasza przyszłość :

 

227121b62b77585732fbe26d0ea6d2e4.jpg

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie niezłośliwie i nieprowokacyjnie. Tak się stało, że miałem ten weekend całkowicie wolny, więc założyłem sobie, że obejrzę jak najwięcej spotkań i powiem Wam jedno, jakby nie Eleven to naprawdę nie byłoby czego w zasadzie oglądać. Dodam, że jestem ukierunkowany tylko na piłkę nożną :)

 

Oglądam wczoraj w sobotę od 12, no i oczywiście Canale+ nic....Eleven liga hiszpańska. Z czasem dołączył C+ z meczem Arsenalu....potem oczywiście była przerwa, aż do meczu Barcelony, bo ani na Eleven, ani na C+ nie leciało po prostu nic, bo ręcznej czy rugby to oglądać nie będę :)

Wracam więc od 16 i po prostu został mi już tylko Eleven, bo przyznaje zacząłem oglądać Wisłę, a potem i Legię....ale tego się nie da :D Nudy straszne....więc obejrzałem dwa mecze LL (i międzyczasie też Bundesliga) na Eleven, a potem Serie A i na koniec jeszcze jednym okiem oglądałem brazylijską....po prostu zni[beep]i system :) I patrząc na sobotę to ja naprawdę nie kumam momentami czego tutaj niektórzy bronią. 

 

Jeśli chodzi o niedzielę no to znów obiektywnie od rana (12) odpalam....no i mamy Romę z Crotone - oczywiście "11" - w tym czasie C+ wali mi jakieś powtórki ze wczoraj (zerknąłem nawet na Ligę+ w przerwie chyba i jak dla mnie za mało analizy). Od 15 oglądałem Inter, równolegle próbując zerkać na Śląsk na C+...ale znów nie dałem rady :) Potem już była Sampa choć chwilę przed BPL....Wieczór to już tylko Eleven, bo Ligi+ Extra nawet już dziś nie nagrywam....

 

I tak swoją drogą oni sobie jaja robią z tym PL ?? Dwa mecze na żywo były w sb - ndz?? Czy ja coś przeoczyłem....bo niedługo to się cofniemy do lat 90 :))

 

Podsumowując mój weekend jak już wróciły wszystkie prawa po przerwie to naprawdę nadal jest kilka do 1 na korzyść Elevena, bo nawet jak coś chcesz zobaczyć to albo mało albo mizeria naszej kopanej....Mój ostatni sezon z C+, chyba, że pójdą po rozum do głowy i pozwolą wykupić C+Sport za powiedzmy 20 zeta...tyle mogę dać....

 

Absolutnie niezłośliwie i nieprowokacyjnie. Tak się stało, że mam wtorek, środę i czwartek całkowicie wolne, więc założyłem sobie, że zrobię coś w domu, a później obejrzę jakieś mecze i powiem Wam jedno, jakby nie Canal+ (i platforma cyfrowa nc+) to naprawdę nie byłoby czego w zasadzie oglądać. Dodam, że jestem ukierunkowany tylko na piłkę nożną :)

 

Dzisiaj 15:55 i 17:55 oglądam sobie na nsport+ przyszłe gwiazdy światowej piłki w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Później wiadomo - 20:15 ukochana Liga Mistrzów z gigantami futbolu. Zaczynam od studia, później PSG - Barcelona. Może będę zerkał również na Benfice z Dortmundem, ale jeśli nie,  to w pomeczowym studio (trwa aż do 23:45!) obejrzę skrót i wysłucham opinii ekspertów. Oczywiście na Eleven nic, bo przecież nie będę oglądał jakiegoś marnego tenisa od 22:45.

 

Jutro kolejny dzień. Rozpoczynam oczywiście o 15:55! Dwa mecze Młodzieżowej Ligi Mistrzów i pretendenci do gry w seniorskiej piłce. O 20:15 studio LM i później mecze z wielkim przytupem! Napoli - Real i Bayern - Arsenal. Jeszcze nie wiem co wybiorę, ale już mam ciarki na starcia tych gigantów. Na Eleven jakaś ręczna wcześniej to nie będę przecież tego oglądać, o 19:55 jakieś Ituano - São Bento. Pewnie rzucę okiem, ale jaki jest sens oglądać to dziadostwo, gdy na Canal+ takie hiciory! Później o 22:45 znowu marny tenis, więc wybieram studio LM na Canal+!

 

Ostatni dzień, czyli czwartek. Na Eleven tradycyjnie już nic z dobrej piłki, oprócz jakiegoś egzotyka. Później jakaś ręczna i tenis, więc nawet tego nie włączam. Od 18:55 Liga Europy i do wyboru na kanałach Canal+ i nsport, aż 6 spotkań, w tym rodzynek z Polski, czyli Legia. O 21 wybór wiadomy, ale o 19 jeszcze nie wiem. Jakby tego było mało mecze dają na TVP Sport i Eurosporcie, więc coś się przełączy. Całe szczęście, że mam tradycyjną platformę cyfrową/kablówkę i mam też inne kanały sportowe. Co by było, gdybym miał wykupiony tylko Eleven na internecie bez żadnej platformy/kablówki w domu? Strach się bać. Żadnych dobrych meczów nie obejrzałbym w tym czasie!

 

Naprawdę nie kumam momentami czego tutaj ludzie bronią. Podsumowując moje 3 dni to naprawdę jest kilka do 0 na korzyść Canal+, bo nawet jak chcesz coś zobaczyć na Eleven to lecą egzotyki z Ameryki w czasie gigantów z Europy. Nie żadne starcia 18-stej i 20-stej drużyny z Seria A tylko najlepsze zespoły na świecie z najlepszymi piłkarzami jacy obecnie grają w piłkę nożną. I tak będzie teraz co jakiś czas co tydzień!

 

----

 

Teraz już poważnie. Dałem CI próbkę Twoich postów na tym forum. Widzisz jak żałośnie to wygląda? Wychwalasz Eleven, bo daje Ci spotkania w weekend. Ja w taki sam sposób pokazuje Ci, że mogę wychwalać Canal+, bo dają mi MECZE (mecze przez wielkie M) w tygodniu. I co, kto jest teraz lepszy w transmitowaniu meczów we wtorek, środę i czwartek? Poziom postów - dno.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ciekawe czy ktoś się da nabrać na ten post. Podziwiam za zaangażowanie, wygląda realistyczne, ale to fejk.

 

Szkoda, że studio przed meczem Legii, zrobione po najmniejszej linii oporu, co z tego że rewanż pokaże Eurosport, jako profesjonaliści powinni ''wprowadzić'' w mecz konkretniej niż przerywnikami meczowymi.

Poszli bo bandzie - 3 minuty na drugi mecz xD

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już poważnie. Dałem CI próbkę Twoich postów na tym forum. Widzisz jak żałośnie to wygląda? Wychwalasz Eleven, bo daje Ci spotkania w weekend. Ja w taki sam sposób pokazuje Ci, że mogę wychwalać Canal+, bo dają mi MECZE (mecze przez wielkie M) w tygodniu. I co, kto jest teraz lepszy w transmitowaniu meczów we wtorek, środę i czwartek? Poziom postów - dno.

 

Fajnie, że chciało Ci się ironicznie wykazać "prostotę" myślenia niektórych zapaleńców, obawiam się jednak, że nie wszyscy mają odpowiednie narzędzia intelektualne, by to zrozumieć :)

 

Inna sprawa, że pewnie jakbym miał 15 lat mniej to też by mnie jarało siedzenie cały weekend przed tv i wychwalanie pod niebiosa stacji, która za grosze pokazuje tyle meczów. I też pewnie by mnie irytowało, jakby mi starsi mówili - weź się ogarnij, zrób coś ze swoim życiem, wyjdź do ludzi, futbol w tv to nie wszystko. Sam wiele lat współpracowałem z pewnym portalem piłkarskim, więc wiem o czy mówię - oglądałem mecze na potęgę, by potem pisać z nich relacje i czułem się z tym fajnie.

 

No ale teraz widzę, że to było marnowanie czasu, bo są o wiele ciekawsze rzeczy do zrobienia :) Mądrość przychodzi z wiekiem, musimy więc na nich zaczekać :) Co nie zmienia faktu, że rozumiem tych, dla których piłka w tv przez cały weekend to wielka radość :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z wiekiem bardziej liczy się jakość, a nie ilość. Już nie rajcuje mnie każdy mecz piłkarski, tak jak nie cieszy każdy film czy serial. Niestety tak jak napisałeś wielu na tym forum nie jest w stanie tego pojąć. Dlatego dla mnie Canal+ jest podstawowym daniem, bo jest w nim mecz Legii, LM, liga angielska czy NBA lub filmy, a Eleven, Eurosport czy TVP Sport tylko, nazwijmy to, deserem, uzupełnieniem oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wywiad z Tomaszem Bryla z nc+

WIEMY JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY TRANSMISJE PGE EKSTRALIGI W NC+

 

Planach jest kamera 4K przy PGE Ekstraliga 2017

 

,, Planujemy uatrakcyjnienie grafik, inne rozmieszczenie niektórych kamer, czy dodatkowe urządzenia rejestrujące na wybrane mecze. I mogę obiecać, że już pierwsza transmisja będzie w 4k: 1k: Kwietniowa, 2k: Klarowna, 3k: Kapitalna, 4k: Kompletna, bo pokażemy wszystkie mecze inauguracyjnej kolejki - zakończył Tomasz Dryła.

 

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga,jak-beda-wygladaly-transmisje-w-nc-,artykul,758091,1,984.html

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Absolutnie niezłośliwie i nieprowokacyjnie. Tak się stało, że mam wtorek, środę i czwartek całkowicie wolne, więc założyłem sobie, że zrobię coś w domu, a później obejrzę jakieś mecze i powiem Wam jedno, jakby nie Canal+ (i platforma cyfrowa nc+) to naprawdę nie byłoby czego w zasadzie oglądać. Dodam, że jestem ukierunkowany tylko na piłkę nożną :)

 

Dzisiaj 15:55 i 17:55 oglądam sobie na nsport+ przyszłe gwiazdy światowej piłki w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Później wiadomo - 20:15 ukochana Liga Mistrzów z gigantami futbolu. Zaczynam od studia, później PSG - Barcelona. Może będę zerkał również na Benfice z Dortmundem, ale jeśli nie,  to w pomeczowym studio (trwa aż do 23:45!) obejrzę skrót i wysłucham opinii ekspertów. Oczywiście na Eleven nic, bo przecież nie będę oglądał jakiegoś marnego tenisa od 22:45.

 

Jutro kolejny dzień. Rozpoczynam oczywiście o 15:55! Dwa mecze Młodzieżowej Ligi Mistrzów i pretendenci do gry w seniorskiej piłce. O 20:15 studio LM i później mecze z wielkim przytupem! Napoli - Real i Bayern - Arsenal. Jeszcze nie wiem co wybiorę, ale już mam ciarki na starcia tych gigantów. Na Eleven jakaś ręczna wcześniej to nie będę przecież tego oglądać, o 19:55 jakieś Ituano - São Bento. Pewnie rzucę okiem, ale jaki jest sens oglądać to dziadostwo, gdy na Canal+ takie hiciory! Później o 22:45 znowu marny tenis, więc wybieram studio LM na Canal+!

 

Ostatni dzień, czyli czwartek. Na Eleven tradycyjnie już nic z dobrej piłki, oprócz jakiegoś egzotyka. Później jakaś ręczna i tenis, więc nawet tego nie włączam. Od 18:55 Liga Europy i do wyboru na kanałach Canal+ i nsport, aż 6 spotkań, w tym rodzynek z Polski, czyli Legia. O 21 wybór wiadomy, ale o 19 jeszcze nie wiem. Jakby tego było mało mecze dają na TVP Sport i Eurosporcie, więc coś się przełączy. Całe szczęście, że mam tradycyjną platformę cyfrową/kablówkę i mam też inne kanały sportowe. Co by było, gdybym miał wykupiony tylko Eleven na internecie bez żadnej platformy/kablówki w domu? Strach się bać. Żadnych dobrych meczów nie obejrzałbym w tym czasie!

 

Naprawdę nie kumam momentami czego tutaj ludzie bronią. Podsumowując moje 3 dni to naprawdę jest kilka do 0 na korzyść Canal+, bo nawet jak chcesz coś zobaczyć na Eleven to lecą egzotyki z Ameryki w czasie gigantów z Europy. Nie żadne starcia 18-stej i 20-stej drużyny z Seria A tylko najlepsze zespoły na świecie z najlepszymi piłkarzami jacy obecnie grają w piłkę nożną. I tak będzie teraz co jakiś czas co tydzień!

 

----

 

Teraz już poważnie. Dałem CI próbkę Twoich postów na tym forum. Widzisz jak żałośnie to wygląda? Wychwalasz Eleven, bo daje Ci spotkania w weekend. Ja w taki sam sposób pokazuje Ci, że mogę wychwalać Canal+, bo dają mi MECZE (mecze przez wielkie M) w tygodniu. I co, kto jest teraz lepszy w transmitowaniu meczów we wtorek, środę i czwartek? Poziom postów - dno.

 

 

Wkleję Ci i skopiuję Ci to samo jak nie będzie wt-czw z europejskimi pucharami, tylko z ligami europejskimi i pucharem ligi angielskiej...wtedy też będzie 3-0 dla Elevena.....

 

I jak porównasz wszystkie weekendy i środki tygodnia Eleven vs C+ to i tak jest nadal 10-1 :)))

 

I jeszcze byłem na tyle obiektywny, że wziąłem weekend z Ektraklasą, bo jakbym wział styczniowy to skończyłoby się jeszcze wyżej ;) A przypominam od połowy grudnia do połowy lutego jej nie było...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że chciało Ci się ironicznie wykazać "prostotę" myślenia niektórych zapaleńców, obawiam się jednak, że nie wszyscy mają odpowiednie narzędzia intelektualne, by to zrozumieć :)

 

Właśnie okazało się, że miałeś rację :). Jak grochem o ścianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...