Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

LM PLAYOFF  Rozpiska Meczy PlayOFF LM 16/17 sierpień 2016

17. sierpień 2016

Ludogorets v Plzen nc+38

Celtic v H. Beer-Sheva nsport+

Dundalk v Legia  canal+ oraz tvp1

Porto v Roma  canal+sport2

Villarreal v Monaco canal+sport

 

16 sierpień 2016

Kobenhavn v APOEL nc+ 38

Dinamo v Salzburg nsport+

Steaua v Man City  canal+

Ajax v Rostov canal+sport

Young Boys v Gladbach canal+sport2

 

3MECZE + multiliga 38 kanale

Tak może wyglądać plan 4 rundy LM W NC+. NIe prawdziwy .

 

Jeden dzień pełen emocji- mecz Legii, Porto- Roma czy Villareal- Monaco, a w drugim bryndza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest szansa na awans Legii. Może tym razem...

 

Z innej beczki. Znów pogoda pokrzyżowała plany PGE Ekstralidze. Kolejny mecz przełożony. Zielona Góra z Grudziądzem przełożony na niedzielę, co oznacza, że meczu nie będzie na żywo w nsport+.

 

Ogólnie to coś jest nie tak z tą pogodą. Nie wiem jak u Was, ale na północy kraju, lata w ogóle nie było i raczej już nie będzie. Temperatura może jeden raz otarła się o 30 stopni. A tak to cały czas lipa do 25 max. Temperatura swoją drogą, ale...No niby są jakieś pojedyncze dni "słoneczne", tzn. że błękit nieba (może od 23 czerwca do 5 sierpnia z 5 dni). Ale nigdy dwa razy z rzędu. Poza tym niebo praktycznie w większości czasu zachmurzone i bardzo często pada. Przez takie warunki co chwile spotkania są przekładane. Wiem, wiem... "sorry, taki mamy klimat", ale już mnie to trochę drażni. Kiedyś lata były inne :). Nie wiem, czy to fakt, czy tylko moje odczucie. Starzeję się.

Edytowane przez ajax1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie wytlumaczcie mi, bo juz nie ogarniam i moze zwidy mam.

Chodzi mi o postawe i zachowanie niejakiego Zelka. Odnosicie wrazenie, ze gosc odlatuje i zaczyna zyc w wlasnym swiecie?

Ogladam derby Krakowa i tego pana nie da sie sluchac. Na sile stara sie byc zabawny i kontrowersyjny, ale zalosnie mu to wychodzi. W poprzednim sezonie Czerczesow powiedzial juz co o nim mysli. Dzisiaj, podczas rozmowy z Filipiakiem ten orzel intelektu znowu dal popis swojej niekompetencji. Mina wlasciciela Cracovi, "zmuszonego" do odpowiadania temu gamoniowi mowila wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że mecze o 18 .25 zawsze były?Nick jakby znajomy a na jaki temat on pisze :lol2: https://forum.satkurier.pl/topic/9779-sport-na-nc/page-840?do=findComment&comment=1104238

Jeżeli do mnie to nie bardzo kumam o co ci biega.

A co do meczów o 18,25 to były zawsze do czasu kiedy jest Jarocki na stołku szefa.

Od tegoż tragicznego czasu  2 lub 3 x nie było, a raz dali mecz United na 38 o ile pamiętam.

 

Zresztą akurat Ty zaliczasz sie do tych trudnych którzy nie bardzo przyjmują fakty do wiadomości więc wybacz, ale razem sobie nie pogadamy :/

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ja też nie rozumiem kto pcha na siłe takich asów jak Zelek do komentowania a według mojej opini taki Ryczel za jeden mecz dostał kopa na stałe od komentowania,według mnie jest po prostu lepszym komentatorem i powinien komentować a nie jak te asy typu Zelek,laboga czy nawet Rosół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu sport na żywo w kanałach własnych nc+:

 

Poniedziałek, 08.08:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH

 

Wtorek, 09.08:

 

20:40 C+     PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Europy - mecz: Real Madryt - Sevilla FC (+ studio od 20:00 i 22:45)

 

Piątek, 12.08:

 

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Cracovia (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)

 

Sobota, 13.08:

 

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Hull City - Leicester City (+ GPS od 13:15)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (+ GPS i wstęp od 15:00)

15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Tottenham Hotspur (+ GPS od 15:30)

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Górnik Łęczna - Legia Warszawa (+ wstęp od 17:40)

18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City - Sunderland AFC (+ GPS od 18:00)

19:00 C+     ŻUŻEL: Grand Prix Szwecji (+ wstęp od 18:30) 

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (+ GPS i wstęp od 20:00)

22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 14.08:

 

14:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: AFC Bournemouth - Manchester United

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 15:10)

16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal Londyn - Liverpool FC

17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Ruch Chorzów (+ wstęp od 17:35)

19:00 nS+   ŻUŻEL: Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi (+ wstęp od 18:30)

20:00 C+     LIGA+ EXTRA

21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka

21:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Hiszpanii - mecz: FC Barcelona - Sevilla FC

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan tranmisji  PLAYOFF LM W NC+  16.17.08.2016 oraz 22.23.08.2016 .

WTOREK 16.08.2016/ rewanż  23.08.2016

Studio 20.00 w Canal+ oraz studio LM 22.45

CANAL+ Steaua Bukareszt – Manchester City

CANAL+SPORT BSC Young Boys – Borussia Monchengladbach

CANAL+SPORT2 AFC Ajax – FK Rostow

NSPORT : FC Kopenhaga- Apoel FC

KANAL 38NC+ Multiliga oraz Gnk Dinamo (Zagrzeb)

SRODA 17.08.2016 /rewanż 22.08.2016

Studio 20.00 w canal+sport oraz 22.45 studio LM

Mecz Legia Warszawy tvp1 od 20.25 studio oraz 20.40 Mecz Legi

CANAL+ Dundalk FC – Legia Warszawa

CANAL+SPORT FC Porto – AS Roma

CANAL+SPORT2  VIllarreal CF – AS Monako

NSPORT+ Celtic FC - Hapoel Beer Szewa

KANAL 38NC+ Multilga   Łudogorec Razgrad -FC Viktoria Plzeň

TVN7 Magazyn LM W 22.55 następna Magazyn LM W tvn7 23.08.2016

Canal+sport 22.45 Rewanż (drugi mecz) Superpucharhiszpanii FC Barcelona – Sevilla FC

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Ryczel zadebiutował jako prowadzący studia przy żużlu. Jak go nie chcą przywrócić do piłki, to niech chociaż działa przy żużlu. Na pewno wypadłby znacznie lepiej niż Łopaciński. Macie pretensje do Żyżyńskiego, ale Łopaciński to jest dopiero przypadek. Żenujące żarty i w ogóle nie nadaje się na komentatora. "yyyyy" Majewski, który jest szefem żużla to taki sabotażysta, bo sam działa na szkodę swojej redakcji. Wyrzucił Olkowicza, legendarnego komentatora C+ , a promuje takie miernoty jak Łopaciński, Zborowski no i siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niech nie komentuje, zbyt wiele osób przez to zginęło, a ci którym udało się to przetrwać, już nigdy nie powrócą do stanu sprzed tego meczu, gdzie komentator popełnił błąd i był zbyt stronniczy, mimo że prawdopodobnie i tak 80% osób oglądających ten mecz było wtedy za BVB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Sergiusz popełnił błąd przy tym meczu BVB ale za jeden błąd żeby go tak od razu już zdegradować to według mnie duża przesada.Ogólnie to jeden z lepszych komentatorów których ma NC plus  jeśli chodzi o charyzmę głosu i emocje jakie powinny towarzyszyć meczu piłkarskiemu a nie jakieś słabe komentarze typu Zelek czy też laboga który też się spuszcza nad Realem jakby nie wiadomo co jaki zespół grał.Zasługuje na to by komentować mecze bo komentują dużo gorsi komentatorzy od niego  ale co zrobić jeden ma plecy a drugi niestety niema .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...