Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt rozsądny nie broni Canal+, bo prawdą jest, że stracili trzy ligi. Co prawda w nieco niejasnych okolicznościach, ale stracili. Nikt, kto zna się na futbolu nie neguje też, że obecnie najsilniejszą ligą świata jest liga hiszpańska, którą posiada Eleven. Po raz kolejny podkreślam też, że liga francuska może(przynajmniej w oczach polskiego kibica) zyskać dzięki transferom reprezentantów Polski do czołowych klubów Ligue 1. Wniosek jest prosty i oczywisty- wielu fanów piłki kupi dostęp do 11. Canal+ ma wiele wad- brak dobrej oprawy ligi angielskiej, częste rezygnacje z emisji ciekawych spotkań żużlowych(nie oglądam, ale rozumiem fanów), czy nawet brak zakupu w/w turnieju towarzyskiego. Nie zgadzam się jednak z totalną krytyką tej stacji, bo prawa jakie posiadają(BPL, LM, LE, Ekstraklasa, NBA czy wiele znakomitych filmów i seriali) są nadal bardzo dobre. Podobnie ekipa komentatorska- najlepsza w Polsce.  Nie wyobrażam sobie, żebym nie miał zarówno Canal+ jak i Eleven, a także Eurosportu. Na szczęście wszystkie te programy są w nc+, więc ja jestem szczęśliwy mając do nich dostęp.

 

Bzdury! Jest mega korzystne, bo wystarczy Eleven za parę groszy i mam 80% oferty dawnego C+, który kosztuje krocie

Jak wyliczyłeś te 80%? Jakimś wzorem Einsteina :)? Nie rozumiem tej ciągłej krytyki pod adresem nc+. Przecież jeśli ktoś uważa, że wystarczą mu mecze emitowane w Eleven, nie ma obowiązku wykupowania Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że takie International Champions Cup 22/07-13/08 to znają nieliczny. Przykładowy Janusz wie, że liga hiszpańska startuje w sierpniu i będzie na Eleven, a Janusz z Łodzi wie, że ligę angielską obejrzy w Canal+.

Z kolei typowy Ignacy z Warszawy do 10 lipca myślał, że Euro 2016 będzie całe w TVP, a tu Polsat w dodatku płatny.

 

Tak więc prawa takie jak International Champions Cup 22/07-13/08 nie są istotne dla Januszy, bo oni nawet nie będą wiedzieli gdzie i kiedy to leci, chociaż piłkę uwielbiają oglądać. Dla większości liczą się fakty: liga hiszpańska? No gdzie? w Eleven. Angielska? Oczywiście, że w C+.

 

Już teraz wiadomo, że Igrzyska w 2018-2024 będą w Eurosporcie na wyłączność. Ale typowy Janusz z Gdyni do ostatniej chwili będzie wierzył w to, że będą w TVP, tak jak było z Euro 2016. Oni nie czytają pudelków i sat kurierów. Im się liczą suche fakty.

 

A takich entuzjastów jak Wy jest garstka. To samo z Pucharem Króla na C+. W tym sezonie przegapiłem chyba wszystkie spotkania Pucharu Króla, bo nie wiedziałem, albo zapominałem że są w C+. Zawsze były w TVP i pamiętałem o tym. W tym roku są już w C+ i co z tego jak promocja pucharu krola kwiczy i leży? Po drugie meczy jest jak kot napłakał?
Liczy się najbardziej liga.

 

@Arkon - to jest pewne, że zyska liga francuska. Liga grecka kiedyś zyskała dzięki wygraniu Euro 2016, liga niemiecka zyskała dzięki temu, że grali tam polacy. Pamiętasz ile sezonowców w tym redektorzy pewni przenieśli się z Borussi do Bayernu z tego powodu, że Lewy przeszedł? Gdyby Lewy przeszedł do Milanu, to Milan miałby wielu kibiców w Polsce, czyt. sezonowców. takich jak ma Bayern.

Kiedyś liga szkocka była bardzo popularna w Polsce bo grali polacy.
Liga francuska będzie jeszcze bardziej, bo jednak Euro zrobiło swoje i wybiło tych piłkarzy. Sam nie mogę się doczekać ligi francuskiej, nawet bardziej ligi francuskiej niż niemieckiej, czy włoskiej. chociaż uważam, że włoska i niemiecka jest dużo lepsza od francuskiej

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lig zagranicznych zdecydowanie na pierwszym miejscu stawiam La Ligę, ale depcze jej po piętach BPL, która w tym roku może być nawet ciekawsza, bo wiele zespołów pozyskało świetnych szkoleniowców, a o czołowe lokaty będzie się biło mnóstwo klubów- MU, MC, Chelsea, Arsenal, Tottenham, Liverpool, a nawet WHU, Leicester czy Everton. Połowa ligi!

Pozostałe trzy najsilniejsze ligi Europy mają zdecydowanych faworytów do ich wygrania(Juve, Bayern i PSG) i emocji specjalnie dużo się nie spodziewam. Jedynie duża liczba Polaków spowoduje moje większe zainteresowanie ligą francuską. A weryfikacją siły tych lig będzie, jak zwykle, Liga Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mega napaliłem na ligę angielską. Ze względu na szkoleniowców.
Derby Manchesteru to dla mnie będzie takie samo święto teraz jak kiedyś derby Realu i Barcy z Mourinho i Guardiola.

Akurat tych derbów nie mogę się już doczekać jak nigdy wcześniej. W dodatku Conte kolejny wariat dochodzi do Chelsea, jest przecież Jurgen Klop, jest Wenger...... - ta liga będzie naprawdę teraz ciekawa :)

Brakuje jeszcze jakiegoś dobrego wariata w tej lidze, ale chyba takowego nie widzę na horyzoncie ;)

 

Sędziowie tez idealnie pasujący i wariaci w lidze angleiskiej są ;) Jest atkinson, jest Mark Clattenburg.

 

Liczę, że derby Manchesteru posędziuje Mark Clattenburg ;) To będzie coś pięknego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że derby Manchesteru posędziuje Mark Clattenburg ;) To będzie coś pięknego :)

Coś pięknego? lepiej dla BPL by było jakby jakimś cudem obaj panowie których wymieniłeś zmiotło z obsady sędziowskiej w Anglii.

Ale dałeś do pieca.

No chyba, że to ironia.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dogrywka to bedzie przegryw, podobnie jak ta Liga+ Extra z publicznoscia. Nasciagaja jakichs januszy i puste laski, ktorych zycie polega na wrzucaniu zdjec na Insta i promowaniu swojego cialka w necie.

 

Podobnie jak przegrywem jest Cafe Futbol i ich dogrywka oraz Top Gear po zmianie prowadzacych rowniez ze swoja dogrywka (Top Gear Extra).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie poziom realizacji technicznej, ilość kamer, dopracowanie, analiza kto do kogo podał, to wszystko na bardzo wysokim poziomie. Tylko to jest tak naprawdę dodatek. Bo jeżeli chodzi o zaciekawienie, przykucie do telewizora, humor sytuacyjny to StanFutbolu bije L+E na głowę. A szkoda, bo jeszcze 2 lata temu (nie mówiąc jeszcze wcześniej) było ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...