Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt portugalskiej nie kupi bo ona idealnie nadaje się do Sportklubu.

Ktoś tam pisał wcześniej dlaczego C+ nie stara się o prawa polskich zespołów  w pucharach w początkowych rundach, odpowiedz jest jakość transmisji z tych za[beep]i jak Bośnia.  Dlatego też portugalskiej nie będzie w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport Klub jakość jaką ma taka ma. Ale zakładam, że portugalska równie ładnie wygląda w HD jak hiszpańska czy włoska? Bo jak nie to nawet nie ma sensu kupować jej canal+.

Podobno czeska liga ma bardzo ładną jakość, lecz ona w ogóle nie jara i nie pasuje do nikogo w Polsce.

 

Holenderka jest ciekawa, lecz to liga w Polsacie Sport. Innych lig nie ma atrakcyjnych. Nie oszukujmy się, kto by oglądał lige chińską rano? To nie target canal+.

Przecież Canal+ nie mają gimby tylko osoby pracujące. Nie ma czasu na taką ligę.

Target C+ to osoby pracujące, gdzie wracają po pracy i chcą albo obejrzeć jakiś film albo ligę w godzinach popołudniowych. chińskiej nikt by nie oglądał i szkoda kasy na prawa.

 

liga portugalska była by ok gdyby jakość była bardzo dobra, ale max 2 mecze na kolejkę nie więcej.

liga holenderska to obecnie byłaby najatrakcyjniejsza liga dla canal+ o ile jest do kupienia i dla Polsatu sport nie kończą się prawa

liga narodów reprezentacji - prawa do Polski ma TVP, lecz praw do Hiszpani, Anglii, Francji, Holandii, itd. nie ma nikt. Więc akurat to byłoby ciekawe.

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że liga portugalska może być teraz oblegana, kto wie może TVP Sport ją podkupi? A może Polsat Sport? A może Eleven bądź Canal+?

Kiedyś gdy Włosi wygrali MS, nagle prawa za ich ligę poszybowaly w górę i liga włoska stała się popularniejsza. Taki mały paradoks wygrywania mundiali.

 

Grecja kiedyś też wygrała Euro i Polsat kupił lige grecką, swego czasu cieszyła się popularnością.

 

Nie zdziwię się jak w tym sezonie liga portugalska zaświeci w Canal+ bądź w Polsacie Sport, czy TVP albo Eleven.

 

W dodatku portugalska idealnie wypełniałaby ramówki canal+/Polsat sport/tvp sport. godziny wieczorne. najbardziej idealne dla canal+, gdzie w tej chwili w c+ od 20 nie leci już nic z piłki. chyba, że piątek 20:30 liga polska 1 mecz. sobota zero piłki o tej porze i niedziela ostatni mecz o 18:30.

Akurat w tym sezonie w pierwszych czterech kolejkach Ekstraklasy będą mecze w soboty o 20:30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport Klub jakość jaką ma taka ma. Ale zakładam, że portugalska równie ładnie wygląda w HD jak hiszpańska czy włoska? Bo jak nie to nawet nie ma sensu kupować jej canal+.

Podobno czeska liga ma bardzo ładną jakość, lecz ona w ogóle nie jara i nie pasuje do nikogo w Polsce.

Chyba wyżej o tym napisałem. Jakość tej ligi nadaje się tylko do Sportklubu. 

 

@No Chance brak meczów w sobotę o 20:30 wynika z zimy jedynie, jak jest ciepło one zawsze będą. O 20 jest już dość zimno na stadionie, w piątek nie mogą z tego zrezygnować bo odbije się to frekwencji i to bardzo gdyby mieli grać o 18:30, ludzie pracują, wracają z pracy, korki a przecież jadać na mecz nie wchodzi się na stadion 2 minuty przed. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że liga portugalska może być teraz oblegana, kto wie może TVP Sport ją podkupi? A może Polsat Sport? A może Eleven bądź Canal+?

Kiedyś gdy Włosi wygrali MS, nagle prawa za ich ligę poszybowaly w górę i liga włoska stała się popularniejsza. Taki mały paradoks wygrywania mundiali.

 

Widziałeś kiedyś mecze ligi portugalskiej? Tam jest tylko Porto, Benfica, Sporting, może jeszcze Braga i tyle. Puste stadiony, większość totalnie archaicznych, realizacja z 1-2 kamer, a już o poziomie sportowym to nie ma co wspominać. To nie jest liga premium i nigdy nie będzie, nie ta mentalność... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz to oglądasz Ty ale cała oferta jest bardzo dobra, żeby nie powiedzieć premium.

Formuła 1, liga hiszpańska, włoska, francuska, LM ręcznych + reszta dodatków. Śmiało można powiedzieć że mocno konkurują z ofertą C+ !

 

Wcześniej napisałeś: "Jaka  konkurencja?Konkurencja może być jedynie uzupełnieniem oferty C+" a później sam zmieniasz zdanie.

Za chwilę będziemy mieli 3Xeleven przy 2XC+Sport gdzie już w tej chwili jest więcej powtórek niż transmisji na żywo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest kanałem sportowym to jest konkurencją chyba proste i logiczne.Nawet taki PSN jest konkurencją przynajmniej za taką się uważa. :lol2: Może być nawet 10 mnie nie interesuje ilość tylko jakość i to co chcę zobaczyć.Na dzień dzisiejszy abonuje C+ i jest to dla mnie kanał sportowy nr.1.Jak przestanę abonować to może nim będzie Eleven choć ofertę ma dla mnie słabszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te spory? Dla kibica piłkarskiego obowiązkiem jest posiadać zarówno C+ jak i Eleven. Niestety(dla niektórych stety) C+ stracił prawa do trzech lig. Myślę, że na popularności zyska liga francuska, dzięki transferom reprezentantów Polski do czołowych zespołów Ligue 1. Dla mnie w C+ ekstraklasa, BPL, LM i LE, w Eleven La Liga i Ligue 1. Nie zapominajmy o Eurosporcie, który ma prawa do słabszych meczów polskiej ligi oraz Bundesligi. Każdy szanujący się fan futbolu te trzy kanały musi posiadać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest kanałem sportowym to jest konkurencją chyba proste i logiczne.

 

wcześniej napisałeś ...

 

Jaka  konkurencja?Konkurencja może być jedynie uzupełnieniem oferty C+.I piszę tu jedynie no Eleven bo na innych kanałach to coś ciekawego od święta.

 

czerstwy Ty chyba sam już się pogubiłeś w swoich wypowiedziach.

 

Przepraszam że zacząłem dyskusję z Tobą na ten temat, teraz zrozumiałem że to był błąd z mojej strony :crazy:

Kończę ten temat bo ciągnąć to z Tobą dalej nie ma sensu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie pogubiłem jest konkurencja jak każdy kanał sportowy.Tylko nie każdy może uważać go za konkurencję bo ma swoje wymagania które głównie spełnia ten a nie inny kanał.Tobie lepiej wychodzi narzekanie na NC+ niż udzielanie się w wątku o sporcie :lol2: Dla mnie komentarz jest bardzo ważny gdybym chciał inny komentarz to znalazł bym transmisję w internecie lub na zagranicznym kanale FTA.Ale takie oglądanie przestało mnie bawić już dawno temu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ma tylko ligę angielską, nasza liga to taka słabizna, że nawet "hity" są często tak słabe, że tego się nie da. Oglądają ją głównie ludzie, którzy kibicują danej drużynie. Teraz jak spadł Górnik, którego oglądało pół Śląska to podejrzewam, że mocno im spadnie. LM jest ciekawa od 1/4 a ostatnie edycje to chyba od półfinału, do tego momentu nie ma co tego oglądać, bo wiadomo co wygra. Pozostałą część oferty nie ma co komentować, bo to jest śmieszne i żadne premium.

 

Eleven ma znacznie bogatszą ofertę i jeszcze pokazuje ile może. Jakby mieli 3 kanał to wieczorami będzie rarytas niesamowity, gdzie C+ nie będzie miał czego pokazywać, bo zamiast kupić cały pakiet angielskiej to pewnie znów mają po 5 meczów. Z C+ można spokojnie zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVManiac

uważaj bo czerstwy  ci zaraz napisze że "lepiej wychodzi narzekanie na NC+ niż udzielanie się w wątku o sporcie"

C+ to oferta premium i nie ważne co tam leci ... jak dana liga przejdzie do konkurencji to przestaje być premium !

Znaczek C+ jest wyznacznikiem premium, więc jeśli kiedyś zobaczymy ligę w bierki na C+ to będzie to oznaczało, że jesteśmy światkami turnieju pod hasłem premium.

Dzisiaj się dowiedziałem, że liga hiszpańska to gniot i "uzupełnienie" innych lig premium na C+ :crazy: bo koleś ogląda co innego  :mrgreen: 

Dyskusja z nim nie ma żadnego sensu, nawet jak mu plują w twarz ludzie z nc+ to mówi że deszcz pada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że on ma racje z tym uzupełnieniem oferty. To, że dwie firmy nadają treści z tej samej grupy wcale nie musi oznaczać, że są konkurencją. Czasy w których Polacy oglądali wszystko co zachodnie mieniły, dziś gusta są bardziej wyprofilowane i tak naprawdę Eleven to jest uzupełniłem C+ a C+ uzupełnieniem Eleven.

Bo tak naprawdę sprzedają zupełnie coś innego i  ich targetem są zupełnie inni klienci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz @mad85 eleven za 15 zł z formułą 1, ligą hiszpańską, włoską, francuską, LM ręcznych itd. to nie żadna konkurencja dla C+

 

Bo tak naprawdę sprzedają zupełnie coś innego i  ich targetem są zupełnie inni klienci. 

 

Jestem fanem piłki nożnej i pytam się teraz Ciebie co mam kupić C+ czy eleven ? w którym targecie się znajduję Twoim zdaniem ?

Bredzisz i to strasznie ! Eleven rośnie na tym co zabrało C+ i na tym co nigdy u nas nie było pokazywane, a C+ strzelił focha i stwierdził że nic nie dokupuje, zostaje z tym co mają.

Efekt jest taki że eleven za chwile będzie miało 3 anteny i 3Xwięcej klientów niż C+.

Druga sprawa to cena, jak chce oglądać C+ to 40 zł i nikogo nie interesuje że chce tylko sport, a eleven 15 zł i już mogę kibicować !

Trzecia sprawa dostępność: eleven jest już wszędzie mogę ich wykupić w mojej kablówce, nc+ a nawet zakupić polsat i tam oglądać, c+ nie obejrzę w polsacie, a w kablówkach drogo i oferta wykastrowana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dopóki Canal+ miał ligę hiszpańską, włoską i francuską to te 3 ligi były premium. Były podobno "nie do wyciągnięcia".

1. Liga francuska - nie do wyciągnięcia, ponieważ Canal+ Francuski nie oddałby nigdy w życiu tej ligi i to miłość Smokowskiego.

2. Liga Hiszpańska- to Premium, priorytet dla Canal+, zaklinali się ludzie, że mecze Realu i Barcy na 100% będą w C+ bo to premium i tak będzie

 

Nagle po stracie w/w lig te ligi straciły status Premium, a zyskało żeglarstwo i Golf w C+.

 

Czyli co? To znaczy, że wszystko to co będzie leciało w c+ nawet liga czeska to będzie premium?

 

PS. Powstanie nowego kanału Eleven to większe prawdopodobieństwo, że za 2 lata wystartują w przetargu o LM/LE/ligę angielską czy lige polską.

Jeżeli Eleven sukcesywnie będzie nabijał sobie bazę abonencką za 15 zł miesięcznie, gdzie C+ nieumiejętnie po fuzji z N zaczęła windować swoje ceny i w tym się pogubiła (raz pakiet C+ Silver, potem Gold, potem premim, teraz 6x C+, 8xC+ itd.) to Eleven może mieć nowe ligi.

 

C+ nieumiejętnie po fuzji rozporzadza swoją paczką. Widać to na gołe oko. W paczce C+ jest chaos i niepewnośc, niestabilność. Raz mecze były w C+ Family, raz gdzieś indziej. Co będzie za rok? 4x C+? 12xC+? Liga angielska w C+ Discovery?

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, celna uwaga, o to mi chodziło.

Niektórzy żyją swoją mentalnością lata wstecz, kiedy to faktycznie C+ był wyznacznikiem premium, teraz się to kompletnie zmieniło i ich paczka powoli się rozpada. Oferta sportowa coraz uboższa, filmowa również nie powala na kolana, premier jak na lekarstwo.

Mam nie odparte wrażenie, że oni sami się już pogodzili z tą sytuacją i nie mają zamiaru walczyć z konkurencją. Naturalnym zachowaniem byłoby dodanie coś w zamian za poniesione straty w ligach, jednak oferta i cena się nie zmieniła ..... a nie, przepraszam, teraz oferta drożeje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co konkretnie cie interesuje. Jesteśmy w epoce konkretyzowania potrzeb, inne potrzeby ma fan piłki angielskiej, inne włoskiej a inny holenderskiej i wtedy wybór wydaje się naturalny. Odpowiem ci na moim przypadku, interesuje mnie Ekstraklasa, LM, Seria A , La Liga, Puchar Polski i sprowadza się do tego, że mam C+ Sport, Eleven i Polsat Sport i te oferty się uzupełniają

 

.

Byliby konkurencją jakby sprzedawali dokładnie to samo a tak nie jest, sprzedają podobne rzeczy ale do innego targetu klientów bo fanów danej ligi inna zbytnio nie obchodzi.

 

Potrzeby są konkretne a nie, że jesteś fanem piłki i oglądasz co kolwiek co leci w TV, te czasy się skończyły, to nie lata 90 że byliśmy totalnie zacofani i było parcie na wszystko co zachodnie.

 

Eleven jest dobry dla C+ Sport, to jest biznes chodzi o kasę, czy cieszyłbyś się gdyby C+ jeszcze podniósł ceny jakby te ligi zostały u nich ? Prawa sportowe to ogromny biznes i z roku na rok są coraz droższe a kolejny przetarg LM będzie dochodził do 100 mln euro (UEFA nie zarabia na LM co dla niektórych wydaje się wręcz absurdalne ale tak jest niestety, kluby chcą więcej kasy, coraz więcej) i to odbija się na końcu na nas.  Podnoszenie cen to zawsze problem PR dla firmy a tak te ligi dalej są w nc+ tylko u zewnętrznej firmy i wilk syty i owca cała. nc+ znacznie więcej by straciła gdyby zostawiła te ligi u siebie i podniosła ceny o te 12-15 zł niż tak jak teraz się stało.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven jest dobry dla C+ Sport, to jest biznes chodzi o kasę, czy cieszyłbyś się gdyby C+ jeszcze podniósł ceny jakby te ligi zostały u nich ?

A co oni robią właśnie teraz ? Obniżki zarządzili wszystkim co przedłużają oferty ? Ligi wyleciały do konkurencji, a podwyżki i tak są !!!!

Mój stary pakiet kosztuje teraz 100% drożej i jeszcze dodatkowo + 15 za eleven ! Chyba jednak bym został przy tych 15 zł podwyżki !

Bredzisz i to strasznie !!!!

 

Ja powiem Ci jak ja to widzę, nie żadne lata 90, nie żadne parcie na wszystko co zachodnie, tylko C+ powiedziało dziękujemy, zostajemy z tym co mamy, dołączymy eleven za dodatkową kasę i jesteśmy mistrzami biznesu ! Tutaj się niestety pogubili bo jeszcze nie dawna oferta C+ weszła tylnymi drzwiami do Polsatu i skończył się ich główny argument, że najlepszy sport tylko u nas !!!

 

Żeby Ci jeszcze bardziej unaocznić co C+ z nami robi, wklejam zdjęcie z ofertą netii na pakiet sportowy za 15 zł

 

beztytznz.jpg

 

i pakiet C+ za 45 zł !!!!

beztytgeg.jpg

 

Jesteś przeciętnym abonentem co wybierasz ? Gdzie jesteś w stanie po pracy obejrzeć więcej ciekawego sportu ?

Jak cena 45zł do 15zł ? Co wybiera przeciętny Janusz ?

Gdzie rozum osób które są odpowiedzialne za cenę i ofertę paczki C+ ?

I oni z nc+ dzwonią do mnie i mnie wqr..ją że konkurencja nie istnieje i za ofertę premium trzeba płacić !!!!

Edytowane przez plockier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...