Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak miłośnik Ekstraklasy musi dopłacić za pakiet z Eurosportami, bo nie będzie miał piątków i poniedziałków, a zwolennicy lig zagranicznych dawno kupili Eleven, albo szukają streamów po sieci. Nie płacisz = nie masz.

Nikt się nie przejmuje, byle wszyscy wyszli na swoje. Protesty ucichły dawno temu.

 

Jestem fanem kopaniny a zjechałem z superpremium na comfort+C+  i nie mam Eurosportu 2 ani Eleven bo szczerze mówiąc to wolę  czasami pojechać na 5 ligę czy przejechać się rowerem niż ciągle wlepiać gały w jakiś nażelowanych gogusiów, :crazy:  którzy bardzo często nie potrafią sklecić zdania a uważają się za artystów futbolu. :twisted::wink:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Założyłem konto, bo mam CANAL+ i śledzę dyskusję od jakiegoś czasu. Też mnie wkurzyły te braki lig zagranicznych, ale zastanawiam się, czym można je zrekompensować? Poza jakimiś słabszymi ligami piłkarskimi to może jakieś inne sporty byłyby fajne? No nie wiem, jakieś większe mityngi lekkiej od czasu do czasu lub kolarstwo - ktoś napisał o rowerach. Co myślicie? Ja bym chętnie zobaczył. W Eurosporcie i Polsacie mają bogatszą ofertę, jeśli chodzi o inne sporty.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skandynawii dwie stacje Viasat i Canal Digital (Canaldigital jest canal+ i doński Discovery + eurosport ) maja wykupione spotkania skandynawskich klubów w Ligi Europy i Ligi Mistrzów. 


 


Kto ma prawa do Superpuchar Hiszpanii nc+ czy tvp lub elevensport albo nikt?


Co prawa do Euroliga? 


Mogą wykupić prawa : Puchar Francji, Ligę Holenderska i Portugalską I PGNiG Superliga Mężczyzn i kobiet.? Chyba że Polsat i sport klub maja prawa?


 


Może trzymają kasę na Bundesligę żeby kupić?


 


Może dlaczego nie maja żadnej ligi zagranicznej bo nie mają kasy na to?


 


Też dziwie się ze nc+  niewykupiony prawa do Eliminacji do Ligi europy czy do Ligi Mistrzów .


 


A co do PGE Ekstraligi  mogli pokazywać wszystkie mecze  Piątek 1 mecz  lub sobotę 1 i niedziele 2 . Ale nie raz może nie pasować planach transmisje do PGE.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu sport na żywo w kanałach własnych nc+:

 

Piątek, 15.07:

 

20:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)

 

Sobota, 16.07:

 

15:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna (+ wstęp od 15:10)

17:55 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:40)

20:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 20:05)

22:30 C+S LIGA+

 

Niedziela, 17.07:

 

15:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (+ wstęp do 15:10)

17:00 nS+ ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (+ wstęp od 16:30)

17:55 C+   PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:40)

20:00 C+   LIGA+ EXTRA

21:30 C+S LIGA+ EXTRA: Dogrywka

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie dla mnie, bez ściemy i ściemniania.

Gdzie Canal+ HD, Canal+ Sport HD, Eleveny, HBO i inne kanały mają lepszy obraz?

Przekaz satelitarny? Czy dosył kablowy, np. UPC, Vectra, itd.? Czy może poprzez światłowody jaki dostawaca oferuje internet?

Czy to zależy od dekodera? Turbodekoder minimalnie lepszy obraz niż na mediaboxie? UPC i Vectra mają identyczną jakość czy się różni nieco?

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym tygodniu sport na żywo w kanałach własnych nc+:
 
Piątek, 15.07:
 
20:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)
 
Sobota, 16.07:
 
15:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna (+ wstęp od 15:10)
17:55 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:40)
20:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 20:05)
22:30 C+S LIGA+
 
Niedziela, 17.07:
 
15:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (+ wstęp do 15:10)
17:00 nS+ ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (+ wstęp od 16:30)
17:55 C+   PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:40)
20:00 C+   LIGA+ EXTRA
21:30 C+S LIGA+ EXTRA: Dogrywka

 

 

Jeszcze od piątku do niedzieli na Canal+ Sport 2 będzie pokazywany tenis ziemny : Puchar Davisa : mecz Serbia - Wielka Brytania :)

 

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, jak to mi umknęło? :D W spoilerze zaktualizowana wersja:

 

 

W tym tygodniu sport na żywo w kanałach własnych nc+:
 
Piątek, 15.07:
 
15:45 C+S2 TENIS: Puchar Davisa - mecze: Serbia - Wielka Brytania (do 22:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)
 
Sobota, 16.07:
 
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna (+ wstęp od 15:10)
15:55 C+S2 TENIS: Puchar Davisa - mecze: Serbia - Wielka Brytania (do 19:00)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:40)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 20:05)
22:30 C+S   LIGA+
 
Niedziela, 17.07:
 
14:55 C+S2 TENIS: Puchar Davisa - mecze: Serbia - Wielka Brytania (do 21:00)
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (+ wstęp do 15:10)
17:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (+ wstęp od 16:30)
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:40)
20:00 C+     LIGA+ EXTRA
21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że liga portugalska może być teraz oblegana, kto wie może TVP Sport ją podkupi? A może Polsat Sport? A może Eleven bądź Canal+?

Kiedyś gdy Włosi wygrali MS, nagle prawa za ich ligę poszybowaly w górę i liga włoska stała się popularniejsza. Taki mały paradoks wygrywania mundiali.

 

Grecja kiedyś też wygrała Euro i Polsat kupił lige grecką, swego czasu cieszyła się popularnością.

 

Nie zdziwię się jak w tym sezonie liga portugalska zaświeci w Canal+ bądź w Polsacie Sport, czy TVP albo Eleven.

 

W dodatku portugalska idealnie wypełniałaby ramówki canal+/Polsat sport/tvp sport. godziny wieczorne. najbardziej idealne dla canal+, gdzie w tej chwili w c+ od 20 nie leci już nic z piłki. chyba, że piątek 20:30 liga polska 1 mecz. sobota zero piłki o tej porze i niedziela ostatni mecz o 18:30.

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...