Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ kojarzył się od zawsze z najlepszą piłką a nie sportem.

Zawsze kojarzył się z Ekstraklasą (gdzie teraz już jej w połowie nie ma), z ligą angielską, hiszpańską, włoską, francuską.

Żadne konie, bierki, ligi portugalskie tego nie zastąpią.

 

Nie mieli kasy to nie kupili tego. Była lepsza oferta a w biznesie nie ma miejsca na płotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupią NHL jak juz to CP podkupią te niszowe sporty, na miejscu CP juz bym sie bal i pisze to całkiem powaznie

 

 

Mnie może nie interesuje za bardzo ale np NHL o który wielu abonentów się dopytuje.Sporty walki np.ciekawe gale bokserskie.Bo widzę że dla Ciebie sport to tylko piłka nożna.Wcześniej oszczędzali puszczając mniejszą ilość spotkań by teraz wydawać na głupoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji jest kanał Golf+, króry kosztuje 8 Euro. Wydaję mi się, że każdy ma inne wyobrażenie co powinno lecieć w TV premium, a co w otwartej.

 

W Polsce to sport niszowy. Tak samo jak żużel jest niszowy we Francji a w Polsce bardzo popularny.

Golf, bierki, konie w Polsce to ochłapy i to nawet nie sport dla większości Polaków tylko jakieś widowisko, w innych kanałach zapewne Premium tak jak krykiet w Indiach.

 

Dla mnie konie, golf czy bierki to nie jest sport.

Edytowane przez party
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Polsce to sport niszowy...śmieszna znów ta Twoja obrona C+

Smieszny to jesteś Ty i Twoje posty. Gdzie ja bronie C+? Stwierdzam po prostu fakty.

Dotyczy 27 meczow.

Dotyczy 51 meczów, które będa dostępne na PS2 i PS3 z odpowiednią oprawą. To, że część meczów będzie na kanałach otwartych, to inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Polsce to sport niszowy...śmieszna znów ta Twoja obrona C+

Dokładnie.Podali choć raz oglądalność tych ochłapów typu golf,jeżdziectwo...Z tego co wiem to nie bo wstyd zapewne się tym chwalić.W Premium powinno być to co popularne u nas a nie w Francji :lol2: A do tego najwyższy poziom rozgrywkowy tych dyscyplin.A zastępowanie np.La Ligi pucharem gdzie Real czy Barcelona gra z drugoligowcami jest śmieszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy 27 meczów i się nie kłóć, oprawa to nie jest mecz.

Oprawa i mecz stanowią konkretny produkt. Na PS2 i PS3 będą wszystkie mecze, więc kupujesz dostęp do 51 spotkań.

@Pawop - tak stwierdzasz fakt, ze C+ france ma golf+ usprawiedliwiając niejako nasz C+ ze to sport premium, wiec kto tutaj jest śmieszny?

Co to jest sport premium? Wbrew temu co niektórzy sądzą Golf ma grono wielbicieli.

Według Ciebie Golf to nie sport premium i C+ nie powinien go kupować? To jest dopiero śmieszne.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy 22 meczów bo ostatnie mecze grupowe są o tej samej godzinie, więc 5 z tych 27 nie obejrzysz na żywo. Co to oprawy turnieju i studia przedmeczowego hmmm...Polsat zapłacił za prawa do transmisji meczów, a nie do możliwości robienia studia :D To, że Polsat robi z turnieju pełnoprawny produkt i nakłada cenę z sufitu jest jego sprawą i ma do tego prawo, tak samo jak my tutaj do krytykowania tej oferty. Konferencje prasowe, kulisy z kadry, wywiady itd. będą dostępne za darmo na "łączy nas piłka" więc praca Polsatu na turnieju, nie jest w żadnym wypadku wartością premium. Sorry tej imprezy nie zamkną tak jak MŚ w siatkówce gdzie z racji kontraktu PZPS z Polsatem mieli monopol na wszystkie informacje, wywiady i kulisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...