Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widis

 

Jak nie ich? Po co wykupili na dziś te spotkania skoro dobrze wiedzieli, że w tym samym czasie pokazują tenis?! Przecież to było oczywiste, że będą opóźnienia, zawsze tak jest w tenisie prawie. Zawiedli wielu fanów piłki nożnej. Niestety po raz kolejny. A najbardziej irytuje mnie to że na każdym innym kanale leci jakiś serial, jakby nie mogli premierowo puścić po spotkaniu Agi np. na TVP 2. Z tego co czytałem LE mogą pokazywać tylko na kanale kodowanym.

 

Przecież już Ci odpowiedziałem. Hasłem jest oglądalność i kalkulator zysków i strat :) Widocznie z tabelki Excela wyszło im, że tenis będzie miał większą oglądalność, z czym w dniu dzisiejszym się zgadzam. Jeżeli byłaby to bardziej zaawansowana faza LE, to byłbym jednym z pierwszych, który hejtowałby dzisiejszą ramówkę. Na tym etapie nie ma nad czym płakać. MU spokojnie przejdzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widis

 

 

Przecież już Ci odpowiedziałem. Hasłem jest oglądalność i kalkulator zysków i strat :) Widocznie z tabelki Excela wyszło im, że tenis będzie miał większą oglądalność, z czym w dniu dzisiejszym się zgadzam. Jeżeli byłaby to bardziej zaawansowana faza LE, to byłbym jednym z pierwszych, który hejtowałby dzisiejszą ramówkę. Na tym etapie nie ma nad czym płakać. MU spokojnie przejdzie dalej :)

No i widzisz zgadzam się z Tobą. Tenis będzie mieć większa oglądalność. Owszem. Dlaczego więc wykupili te spotkania i nie zdecydowali się ich pokazać? Wielu fanów dzisiaj czekało na te mecze. TVP HD pomijaja całkowicie, a szkoda bo tam mogliby ta LE puścić skoro już muszą mieć koniecznie ta Age na tym TVP Sport. Albo puścić Age na TVP 2, a MU na żywo na TVP Sport. Jest wiele rozwiązań tej sytuacji, a TVP jak zwykle nie potrafi się zachować profesjonalnie i słusznie ludzie ich obwiniaja.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pireusie kapitalny mecz ;) Już 1-1 ;)

Kapitalny mecz ? Dawno takiej drukarni nie widziałem i sędzia jeśli nie był kupiony to po prostu się nie nadaje do tej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, fascynujący pojedynek się zapowiada w West Bromie...Ręczna to obowiązek, bo gra polska ekipa. Zastanów się co piszesz, bo mecz Wisły obejrzy pewnie z 4 razy więcej osób. A rugby...cóż, święto dla fanów tej dyscypliny, a skoro mają prawa to powinni pokazywać taką imprezę kosztem jakiś drewnianych meczów (nadal mam na myśli sobotnie spotkanie WBA-Crystal Palace)

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A rugby...cóż, święto dla fanów tej dyscypliny, a skoro mają prawa to powinni pokazywać taką imprezę kosztem jakiś drewnianych meczów (nadal mam na myśli sobotnie spotkanie WBA-Crystal Palace)

No cóż zastanów sie co piszesz, BPL to święto dla fanów tej ligi, a obijanie się angoli z irolami mozna dac gdzie indziej, skoro mają prawa do BPL to powinni pokazywać tym bardziej ze akurat z ręczną czy rugby nie ma problemu dać na 38 lub na nsport gdzie leci przyciągająca setki tys. Cavaliada.

 

Jakość meczu oceniłeś zapewne po nazwach drużyn, cóż gratulacje w takim razie.

Zapomniałem, że robisz tu za wyrocznię co C+ powinna nadawac.

Samo założenie, ze mecz rugby jest lepszy, ciekawszy,mający więcej widzów, bardziej emocjonujący [ wybierz co chcesz ] od meczu BPL jest śmieszne

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czas na rozpiskę na weekend i nie tylko :)

Piątek, 26.02:
Canal+Sport:
13:00 Losowanie 1/8 finału LE (Ż.Żyżyński)
14:00 - 17:15, 18:45 - 19:55 Cavaliada Tour w Warszawie (M.Szewczyk - H.Szaszkiewicz; studio: D.Kabała-Malarz; reporterzy: P.Bojarska, G.Waliszko)
17:25 Basket+ (T.Dryła)
18:00 Premier League World (K.Kozłowska - W.Zawioła)
20:00, 22:30 Super Piątek (Gospodarz: C.Olbrycht; gość: A.Juskowiak)
20:25 Cracovia - Zagłębie (R.Wolski  - K.Węgrzyn; reporterzy: T.Lipiński, A.Westfal)
23:00 Magazyn LM (F.Surma)
23:30 Orlando Magic - Golden State Warriors (M.Łopaciński - W.Kijanowski)
02:00 Atlanta Hawks - Chicago Bulls (W.Michałowicz - Z.Telman)
04:45 Perth International - Runda 3 (A.Person - J.Person)

Canal+Sport 2:
16:55 CSKA Moskwa - Chimki Moskwa (W.Michałowicz - T.Świętoński)
20:55 Walia - Francja (R.Małolepszy - A.Kopyt)
03:00 MMA Bellator 150 (E.Durda - K.Matuszczyk)

nSport+:
20:45 Cavaliada Tour w Warszawie (M.Szewczyk - H.Szaszkiewicz; studio: D.Kabała-Malarz; reporterzy: P.Bojarska, G.Waliszko)

nc+38:
20:55 Barcelona - Olympiacos (M.Łopaciński - W.Kijanowski)

Sobota, 27.02:
Canal+:
17:00, 19:00 Studio EHF (Gospodarz: K.Bandych; gość: R.Lis)
17:25 Orlen Wisła Płock - PSG (P.Karpiński - M.Matysik; reporterzy: P.Bugajny, B.Ignacik)

Canal+Sport:
12:00 America's Cup, Oman: Dzień 1 (K.Zborowski)
13:00 Premier League Preview (P.Domagała)
13:30 - 22:35 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Ż.Żyżyński - G.Mielcarski)
13:40 West Ham United - Sunderland (A.Twarowski - R.Nahorny)
15:55 Leicester - Norwich (P.Pełka - K.Przytuła)
17:55 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (M.Rosłoń - T.Wieszczycki; reporterzy: K.Marciniak, S.Śledź)
20:25 Wisła Kraków - Podbeskidzie (B.Gleń - K.Węgrzyn; reporterzy: T.Lipiński, A.Westfal)
22:35 Liga+ (Gospodarz: M.Wodziński)
02:30 Oklahoma City - Golden State Warriors (W.Michałowicz - Z.Telman)
04:45 Perth International: RUNDA FINAŁOWA (A.Person - J.Person)

Canal+Sport 2:
15:25 Walia - Francja (R.Małolepszy - M.Liedel)
17:40 Anglia - Irlandia (R.Małolepszy - A.Kopyt)
20:15 Cavaliada Tour w Warszawie (M.Szewczyk - H.Szaszkiewicz; studio: D.Kabała-Malarz; reporterzy: P.Bojarska, G.Waliszko)
03:45 Gala z Anaheim, Kalifornia: Leo Santa Cruz vs. Kiko Martinez (E.Durda - G.Proksa)

nSport+:
15:10 Górnik Łeczna - Korona Kielce (R.Dębiński - W.Jjagoda; reporterzy: G.Milko, F.Surma)
17:30 Cavaliada Tour w Warszawie (M.Szewczyk - H.Szaszkiewicz; studio: D.Kabała-Malarz; reporterzy: P.Bojarska, G.Waliszko)
19:55 Celje Pivovarna Lasko - RK Zagrzeb (R.Skrzyński - J.Cieślikowski)
22:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (P.Laboga - K.Kosowski; reporter: M.Wróblewski)

Niedziela, 28.02:
Canal+:
14:55 Manchester United - Liverpool (M.Rosłoń - P.Rudzki)
17:35 Legia Warszawa - Ruch Chorzów (P.Pełka - K.Przytuła; reporterzy: M.Wodziński, T.Lipiński, Ż.Żyżyński)
20:00 Liga+Extra (T.Smokowski - A.Twarowski; goście: T.Wieszczycki, M.Murawski, S.Stępniewski)

Canal+Sport:
11:00 Magazyn LE (A.Marchliński - W.Zawioła)
12:00 America's Cup, Oman: Dzień 2 (K.Zborowski)
15:10 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (R.Skrzyński - G.Mielcarski; reporterzy: S.Śledź, B.Ignacik, F.Surma)
19:00 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers (W.Michałowicz - H.Radke)
21:30 Atlanta Hawks - Charlotte Hornets (M.Łopaciński - Z.Telman)
13:00 - 16:45 Cavaliada Tour w Warszawie (M.Szewczyk - H.Szaszkiewicz; studio: D.Kabała-Malarz; reporterzy: P.Bojarska, G.Waliszko)
16:55 Montpellier - VIVE Tauron Kielce (T.Dryła - M.Matysik z Montpellier; KR: P.Karpiński)
19:25 KIF Kolding Kopenhaga - Rhein-Neckar Lowen (K.Bandych - J.Cieślikowski)
23:00 Sport+ (P.Rudzki - C.Olbrycht)

nSport+:
10:45 - 12:15 Cavaliada Tour w Warszawie (M.Szewczyk - H.Szaszkiewicz; studio: D.Kabała-Malarz; reporterzy: P.Bojarska, G.Waliszko)
15:10 Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (A.Marchliński - W.Jagoda; reporterzy: P.Laboga, M.Wróblewski)
17:30 - 19:30 Cavaliada Tour w Warszawie (M.Szewczyk - H.Szaszkiewicz; studio: D.Kabała-Malarz; reporterzy: P.Bojarska, G.Waliszko)
20:15 CSM Bucuresti - Györi Audi ETO KC (P.Karpiński - I.Niedźwiedź)
21:45 Czarny Charakter: Marek Cieślak (K.Zborowski)

Poniedziałek, 29.02:
Canal+Sport:
17:25 Basket+ (K.Wójcik)
17:55 One Devotion (M.Łopaciński)
20:00 Ekstraklasa po Godzinach (Gospodarz: K.Marciniak; gość: R.Majdan)

Wtorek, 01.03:
Canal+Sport:
16:55 Magazyn EHF (K.Bandych - T.Dryła)
17:40 Korona Kielce - Wisła Kraków (Ż.Żyżyński - K.Węgrzyn; reporter: P.Bojarska, C.Olbrycht)
20:25 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (A.Marchliński - K.Kosowskil reporterzy: D.Kabała-Malarz, F.Surma)
22:30 Liga+ (Gospodarz: R.Dębiński)

Canal+Sport 2:
17:25 Basket+ (K.Wójcik)
20:40 Norwich - Chelsea (P.Pełka - K.Przytuła)

nSport+:
20:25 KGHM Zagłębie - Lechia Gdańsk (R.Skrzyński - R.Jezierski; reporterzy: S.Śledź, M.Wróblewski)

Środa, 02.03:
Canal+:
20:55 Liverpool - Manchester United (M.Rosłoń - P.Rudzki)

Canal+Sport:
16:55 O co biega? (W.Ozga, M.Rosłoń, T.Lipiński)
17:25 Basket+ (T.Dryła)
17:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa (B.Gleń - G.Mielcarski; reporterzy: G.Milko, T.Lipiński)
20:25 Górnik Zabrze - Lech Poznań (R.Wolski - K.Węgrzyn; reporterzy: D.Kabała-Malarz, B.Ignacik)

22:30 Liga+Extra (Prowadzący: A.Twarowski - T.Smokowski; goście: M.Murawski, K.Przytuła, S.Stępniewski)

Canal+Sport 2:
20:55 TBC (P.Pełka - R.Nahorny)

nSport+:
17:55 Ruch Chorzów - Cracovia (R.Dębiński - W.Jagoda; reporter: A.Westfal) [RETRANSMISJA W CZWARTEK O 20:00]
20:10 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (P.Laboga - T.Wieszczycki; reporterzy: P.Bojarska, C.Olbrycht)
22:30 Podbeskidzie B-B - Górnik Łęczna (M.Rosłoń - W.Jagoda; reporter: A.Westfal)

Jestem fanem BPL, ale ten mecz mnie nie jara, sorry. Rugby jest ciekawsze, obejrzyj sobie i ja, jako Janusz tej dyscypliny, mogę Ci zaświadczyć, że jest ona starsznie emocjonująca. Ale fakt - można było dać ten mecz na kanał 38. Ręcznej nie, bo gra POLSKA drużyna z PSG(!!!) czyli hit nad hitami. To tak jakby dali spotkanie mistrzów polski w piłkarskiej LM na kanale 38... A Cavaliada? heh, no tego nie umiem skomentować. To też mogli dać na kanał 38 ;) 
 

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo wszyscy co mają C+ to i mają Eleven, na pewno wszyscy dopłacają te 16zł :) A propos Cavaliady to wygląda na to, że mają z nimi jakąś umowę podpisaną że muszą lecieć zawody na Canal+ i nSporcie a nie na 38 inaczej nie potrafię wytłumaczyć wpychania tych relacji na te kanały.

Edytowane przez bart18
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...