Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję jeszcze zmienić, to że w poniedziałek 08.02 nie będzie meczu Southampton-West Ham. Mecz ten jest przełożony na sobotę na godzinę 18:30, ale CANAL+ chyba go nie pokaże.

Dziękuję za informacje.

 

Dodam jeszcze tylko, że na stronie internetowej CANAL+ nadal widnieje, że ten mecz jest w poniedziałek. Natomiast chociażby na stronie internetowej telemagazyn.pl jest już zmiana uwzględniona i mecz jest już uwzględniony w sobotniej ramówce. 

 

To dziwne, że zmiany są widoczne później na stronie samego nadawcy niż na innych serwisach z programem TV. Ale to u nich niestety ostatnio norma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ciekawy weekend bez Twarowskiego, a liczyłem że dorzuci coś niekonwencjonalnego do hitu kolejki (oczywiście chodzi o mecz o 13.45).

No cóż ważniejsza będzie jakość meczu :)

 

Zapowiedź powrotu LM a spośród telewizyjnych log tylko Canal+ i Canal+Sport.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ciekawy weekend bez Twarowskiego, a liczyłem że dorzuci coś niekonwencjonalnego do hitu kolejki (oczywiście chodzi o mecz o 13.45).

No cóż ważniejsza będzie jakość meczu :)

 

Zapowiedź powrotu LM a spośród telewizyjnych log tylko Canal+ i Canal+Sport.

Ponieważ nigdy przy zapowiedziach w reklamach nie ma loga nsport+, na C+ będzie jeden mecz, na nsport+ drugi a na C+Sport multiliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Leicester miażdzy ..... wszystkich i wszystko ;)

Opuszczając wyspy nawet przez myśl mi nie przeszło ze lisy będą na 1 miejscu w BPL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę falstart w C+ z P6N w Rugby (Francja vs. Włochy). Za późno weszli z transmisją. Ominęli całą sól, czyli wybieg na boisko, hymny, prezentacja Stade de France (niestety trochę pustawy). Na dodatek nie było Roberta Małolepszego, a to on potrafi zrobić świetną atmosferę (do spółki z Andrzejem Kopytem). Mam nadzieje, że Małolepszy pojawi się w kolejnej transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sportu w nc+. Ostatnio najbardziej mi się chce śmiać jak np. w sportowych wiadomościach TVN dziennikarze podniecają się jeździectwem, tylko dlatego, by na końcu powiedzieć, że ten najwspanialszy hit pokazuje nc+.

 

W marcu Canal+ będzie obchodziło kolejne urodziny. Te 20-te okazały się klapą: droższe pakiety; dwa dodatkowo płatne kanały; brak wyłączności na Ekstraklasę  i Ligę Europy; utrata trzech lig piłkarskich na rzecz takich hitów jak golf, regaty czy jeździectwo. Aż boję się pomyśleć co wymyślą, na 21-urodziny. Może Canal+ Golf za dyszkę :)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utrata trzech lig piłkarskich na rzecz takich hitów jak golf, regaty czy jeździectwo. Aż boję się pomyśleć co wymyślą, na 21-urodziny. Może Canal+ Golf za dyszkę :)

Nie pisz głupot. Pierwsze prawa do rozgrywek golfowych zostały zakupione już w czerwcu 2014 roku, więc grubo przed utratą trzech lig piłkarskich. Trudno więc stwierdzić, że ich utrata była "na rzecz" golfa. No chyba, że takie narzekanie sprawia Ci ogromną przyjemność. 

Edytowane przez kamil2505
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...