Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj Pan spokój. Najlepszy Real w tym dziecięcioleciu to Carlo Ancelotti.

Na przełomie 2009/2010 to Pellegrini.

Jose tą drużynę roz[beep]ał w szatni, Carlo poskładał, a Rafa robi z nich nieudaczników.

A największym gnojem jest Perez ze swoimi decyzjami.

Nie interesuje się może specjalnie tym jak Real wygląda, ani co się tam dzieje, ale ciągle zastanawia mnie czym spowodowana jest tak wielka tęsknota za Ancelottim. Patrzę na trofea, owszem, Liga Mistrzów wygląda imponująco, choć w tym triumfie była cała masa szczęścia, do tego jeden Puchar Króla i jakieś pomniejsze trofea, ale poza tym brak mistrzostwa Hiszpanii, w kolejnym sezonie Real odpadł już w 1/8 CdR z Atletico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Real za Ancelottiego potrafił łączyć ładną grę i zwyciężać. Nie zapominajmy o tym. Dla mnie jako kibica lubiącego piękną grę oglądanie drużyny z Madrytu pod rządami Mourinho i Beniteza to katorga. Niezależnie od tego ile miał szczęścia, to jednak upragnioną LM zdobył. Oby jak najszybciej powrócił do trenowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obejrzeć wszystkie odcinki asa wywaiadu i można na tej podstawie formułowac wnioski kto jest w orbicie zainteresowania :)

 

 

Mógłbyś ułatwić mi życie i napisać, kto jest w orbicie zainteresowań, bo nie chce mi się wszystkich odcinków AS'a oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie Asa, można jedynie wyciągnąć wnioski kogo Mirosławski lubi, szanuje, a nie kogo zatrudni.

Jeśli pojawi się na antenie Boks, to Szkecz i  Michalczewski (dobrze się schlali) bankowo się tym zajmą.      

Na pewno lubi Wójcika, czy dobrze znany duet od kolarstwa. 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam jak sprzęt nie wyrabia i nie daje rady na nowej wersji serwisu C+ Sport Online. Tego, kto modyfikował te wtyczki i grzebał w nowym playerze, powinni powiesić.

Mecz puszczony po HDMI z telefonu komórkowego z aplikacji, jest płynniejszy, niż z jakiegokolwiek komputera przez przeglądarkę www!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś ułatwić mi życie i napisać, kto jest w orbicie zainteresowań, bo nie chce mi się wszystkich odcinków AS'a oglądać.

 

np. zapraszał Grzywacza i otwarcie dziwił się że żadna tv nie pokazywała w polsce pucharu anglii (w tamtym czasie)

 

Tak jak wspomniałem wcześniej bardzo szanuje Burnosa i zapraszał go do programu. Do asa zapraszał także Wilkowicza ,Zarzecznego i obaj wkrótce będą w eleven.Sam to potwierdził w wywiadzie.

Pamiętam też że nabijał się z Ryczela.Ciepło się wypowiadał o Rafale Wolskim.

Nie zdziwię się jeśli nakłoni Wyrzykowski i Jarońskiego do współpracy.

Tyle pamiętam.

 

Kolego darius.

On jest szefem tej redakcji i myslisz że zatrudni kogoś kogo nie szanuje i nie lubi ? :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Real za Ancelottiego potrafił łączyć ładną grę i zwyciężać. Nie zapominajmy o tym. Dla mnie jako kibica lubiącego piękną grę oglądanie drużyny z Madrytu pod rządami Mourinho i Beniteza to katorga. Niezależnie od tego ile miał szczęścia, to jednak upragnioną LM zdobył. Oby jak najszybciej powrócił do trenowania.

Tak ale nawet Carlo  nie znalazł patentu  jak grać z Atletico w lidze.  8 spotkań    żadnej wygranej 0 goli CR  jedynie z karnego w copa del rey.  Dopiero w lidze mistrzów   Javer Hernanez jakimś kosmicznym sposobem się znalazł w 16 i wcisnał  do brami piłke to nawet nie był strzał. Natomiast Barca  ma stały patent na Atletico a z Valencia nie zaliczyła natomiast żadnej goleady na ich stadionie  nawet jak tam David Villa grał a znowu real zasadzał  tam Manity w 30 minut.

Mou w 3 lata nic nie osiągnał prawie   a Simeone z gorszym składem  3/4 mnie kasy  wygrał więcej  w 3 lat od Mou. Mówi się iż Mou po prostu został rozpracowany   jego system to autobus  i kontry i piłkarze o znanej marce nic poza tym.

 

Perez    miał  Sfixna który mu wygrał dużo i go zwolnił   to samo zrobił   z Carlo.   :)   a ile piłkarzy real zniszczył   nie będę tutaj wymieniać nazwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ona nie posiada żadnej z tych cech ;) Ja tam się cieszę, że odchodzi (o ile to prawda oczywiście).

 

Brawo! Nie jestem sam, Sonia jest przecież brzydka. Daria Kabala Malarz to jest rakieta a nie jakaś Sonia! ;)

Sonia to taka damula, jak nieraz pokazują te urywki po L+Extra itp to ona się zachowuje jak jakaś sztuczna lalka... 

Daria za to naturalnośc, ciekawy głos i te spojrzenie. 

 

W ogóle to mało ładnych dziennikarek w naszych telewizjach coś... 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Mou w 3 lata nic nie osiągnał prawie...

hmm... nie chce go bronić w żaden sposób ale nie można zapominać o mistrzostwie Hiszpanii (wtedy pierwsze od 4 lat) i pokonanie Barcelony Guardioli w całym sezonie ofc (niewielu się to udało :)

a ponadto pare detali za Wiki:

...jako pierwszy klub w Hiszpanii zakończyli sezon ze 100 punktami w tabeli (bilans meczowy 32-4-2), rekordem 32 zwycięstw w sezonie, w tym 16 zwycięstw na wyjeździe. Ze 121 bramkami zdobytymi w lidze klub poprawił rekord bramek zdobytych w sezonie (poprzedni to 107 goli ustanowiony w sezonie 1989/90 przez Królewskich), 51 goli zdobytych na wyjeździe oraz najlepszy bilans bramkowy (+89). We wszystkich rozgrywkach Real strzelił 172 gole, dzięki czemu poprawił klubowy rekord (158 bramek w sezonie 1959/60)...

W sumie nie zdobył LM więc większość powie że nic nie zdobył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nikt mu nie odbiera tych sukcesów, przyznaj jednak że dopiero przyjście Ancelottiego odmieniło Real i pozwoliło na zdobycie LM. Na to samo liczę teraz w Chelsea, ale Abramowicz tego nie zrobi. Poza tym chyba żaden trener w Hiszpanii nie miał tak złej prasy, a także przeciwko sobie kibiców jak Mourinho. To jest typowy krótkodystansowiec- 3 lata to max. Ostatni wielki sukces to LM w 2010 roku, a zdobycie mistrzostwa kraju z takimi klubami jak Chelsea czy Real to żadne osiągnięcie. Niech udowodni swoją wartość i pójdzie trenować Tottenham czy Valencię, tam tytuł krajowy będzie dużym sukcesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urban, Berg... nawet ja bym poprowadził Legię do mistrzostwa. Są kluby, które same grają i coś uda im się ugrać, wystarczy mała motywacja, a są kluby, których na ostro trzeba trenować i ciągle z nimi pracować.

 

Tak więc Urban, Berg, czy nawet ten z Poznania Rumak to nie są trenerzy klasy krajowej. To przeciętniacy, którzy mieli wspaniałych piłkarzy + słabszą ligę i zespoły same grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia szczęścia. Z Mou Real odpadał 3 razy w półfinale po bardzo zaciętych meczach z Barcą, Borussią gdzie brakło 1 bramki i Bayernem gdzie zadecydowały karne czyli loteria. Ancelotti miał po prostu więcej farta. Mou wyciągnął Real z dna, zrobił zespół z charakterem, genialnie rozgrywający kontrataki i taki zostawił Ancelottiemu (który notabene oduczył Real szybkiego kontrataku...)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...