Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były czasy, gdy TVP pokazywała wszystkie mecze z udziałem polskich drużyn w europejskich pucharach. Pamiętam jak w czwartki praktycznie od 16 do 22 był mecz za meczem z eliminacji Pucharu UEFA. A w środę oczywiście jeszcze mecz z eliminacji LM. Stare, dobre czasy :D

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to pamiętam i to były lata 90, ewentualnie początek 2000, ale potem WizjaTV łyknęła i już nie było prawie nic w otwartej ;)

 

Teraz mamy dostęp do technologii, a eliminacji LE nie zapodaje się w całości, co jest śmieszne...ale to się oczywiście wpisuje w hasło, że nic się nie opłaca, ale wtedy jak widać TVP była misyjna....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baa w tamtych czasach gdzie nie było neta każdy wiedział, ale to każdy, że na Wizji Sport można obejrzeć mecze reprezentacji Polski, itd.

W tych czasach, gdzie są internety to ludzie nie wiedzą jeszcze o Eleven, lub dowiadują się w dniu meczu Real vs Barcelona. Dowiadują się, że Canal+ stracił 3 ligi z opóźnieniem.

 

W tamtych czasach to co zrobiła Wizja to było jakimś fenomenem. Bez środków, bez technologii tej, którą mamy teraz, bez internetu każdy wiedział gdzie leci Polska, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są komentarze pod tym artykułem, gdzie w większości padają hasła, że ta liga jako ostatnia trzymała abo przy platformie....

 

 

 

Ponadto jak tam się przetarg rozstrzygnął już to może u nas też info będzie wkrótce :)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuski Canal+ traci Premier League http://www.lefigaro.fr/medias/2015/11/26/20004-20151126ARTFIG00124-altice-chipe-les-droits-du-foot-anglais-a-canal.php. Czyżby u nas była powtórka z rozrywki :wink:.

Jak taki mały nadawca przebił ofertę głównego oddziału Canal+, który ma jeszcze więcej kasy od naszego, to ja już nie wiem o co kaman ;) To jest co najmniej dziwne co się z tym nadawcą dzieje? :) czyżby we Francji CanalSat przeżywał podobny kryzys co nc+ w Polsce? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do narzekań, ze pokażą tylko dwa mecze LE o 19. W C+Sport2 będzie fajny mecz kosza, wiec nie mieliby gdzie tego zmieścić.

 

 

Brakuje publicystyki zdecydnowanie. Ja pamiętam jak się zastanawiałem po co nSport pokazuje takie programy jak "Gwiżdżę na to", skoro maja tylko LM. A teraz nc+ i w poprzednich sezonach mogłoby stworzyć naprawdę fajna ofertę publicystyczną. Oprócz L+Extra i studia skrótów LM powinni nadawać:

Poniedziałkowy Program Piłkarski (zamiast tej Ekstraklasy po Godzinach, która jest fajna...no, ale bez przesady. Takie materiały możnaby wstawić właśnie do PPP lub L+E)

Gwiżdzę na to - mają Pana Sławka to raz na dwa tygodnie mogliby zrobić program, w którym bp.Salak ze Stępniewskim by stali i omawiali kontrowersje sędziowskie z Ekstraklasy, BPL, LM, LE...

Zagraj to jeszcze raz - tylu ekspertów pracuje w nc+, ze na pewno miałby kto robić ten program. 45 minut i analiza Ekstraklasy, BPL czy innych wydarzeń piłkarskich

Fajny był nWieczor, przynajmniej nie omawiano tylko tego co na antenie nSport, ale też mówiono o siatkówce, koszykówce, polskich ligach. Coś takiego by się przydało, a i Salak/Zawiola/Ryczel czy inni mieliby co robić a nie terazrobia jakieś ochłapy i na siłę ich wciskają do transmisji :v

 

 

Kurcze, przecież takie programy wiele nie kosztują, tyle pomysłów mogę wymyślić, a w nc+ jakoś nic ciekawego w przeciągu dwóch lat nie wykombinowali.  

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki mały nadawca przebił ofertę głównego oddziału Canal+, który ma jeszcze więcej kasy od naszego, to ja już nie wiem o co kaman ;) To jest co najmniej dziwne co się z tym nadawcą dzieje? :) czyżby we Francji CanalSat przeżywał podobny kryzys co nc+ w Polsce? :)

 

Nie taki znów mały. Właściciel jest milarderem, ma jeszcze kanały Ma Chaine Sport, SFR a przede wszystkim Numericable... czyli największa kablówke we Francji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przegrali, to mając na uwadze zachowanie nc+ po utracie trzech lig, na pewno nie przed końcem roku. Wszak sezon na jelenie (okres świąteczno-noworoczny) dopiero się rozpoczął    ;)

I tak pewnie o wyniku przetargu dowiemy się szybciej z jakiejś zagranicznej strony, niż NC+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz - Skąd mam wiedzieć co z przetargiem :D Tego nie wiedzą pewnie nawet władze nc+...

Zadwa tygodnie w Canal+Sport2 zawody jeździeckie. Jakieś typy kto poprowadzi studio i kto skomentuje? :D

PS: Niestety w tym tygodniu rozpiski nie opublikuję, bo się zagapiłem, a i bym dziś z powodu wielu zajęć nie zdążył. Zapraszam na taksiegra.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe  gdzie to wyląduje     . Eurosport?  Jeśli  BPL   straci C+  a z tego co widze to jest pewne    ja co prawda nie jestem zwolennikiem tej ligi no ale  coś tam sobie zawsze  polookam    to teraz  jestem ciekaw co mają do powiedzenia fani tej ligi.  A może  CP  ? :)   A może w ogóle coś nowego się pojawi.   Jeśli to się okaże prawdą to w c+ zostanie raptem Ekstraklapa   liga mistrzów  i copa del rey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...