Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno nazwać Adamusa dziennikarzem żużlowym, skoro regularnie jest reporterem na Ekstraklasie :) imho wypadł dużo lepiej od stękającego Waliszki.

No dobra, posłuchałem dzisiaj chwile jak Adamus z Jagoda komentował młodzieżowa ligę mistrzów i faktycznie mimo żużla albo zna sie na piłce albo bardzo dobrze udaje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomyślę, że walkę o pas Heldzika z piątku na sobotę skomentuje Durda, to mnie skręca. W takich chwilach żałuję, że nie skomentuje tego Juras... Wie ktoś czy jest dostępna podczas Bellatora inna ścieżka dźwiękowa? Przykładowo bez komentarza? Pewno się łudzę, ale może się ktoś orientuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem w ogóle o co chodzi @TomU. Adamus to od początku pracy w Canal+ dziennikarz piłki nożnej, komentował wiele spotkań, był reporterem przy Ekstraklasie i tyle. A żużla robi od święta, a nie jak można odnieść wrażenie po wpisach Twoich na odwrót :D

 

To moze mi sie coś pomieszało, ja ostatnio go glownie na żużlu widziałem, przy pilce rzadko  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majewski zapożyczył :D W sezonie żużlowym w sumie w większości nie ma tak dużo futbolu, więc skupia sie na czarnym sporcie. Zresztą przy LM i LE pracuje od pierwszej kolejki i pracował do finałów poprzedniego sezonu :P

Anita Mazur to pracuje dla Torunia i dla Grand Prix. :)

Zmiany w obsadach Multiligi LE. O 19 popracują Wojtek Zawioła, Piotrek Laboga i uwaga....Adam Westfal :D O 21 Karpiński i Waliszko. W magazynie Edek Durda i Przemek Pełka. Nie rozumiem czemu wywalono Bandycha od magazynu LE i LM chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie jak komentowali kilka lat temu. W programie Ekstraklasa po godzinach to pokazują. Nawet główni komentatorzy, jak Smokowski, Dębiński czy Lipiński jeszcze niedawno komentowali anemicznie, tylko lakoniczne i spokojne mówiąc: gol, bramka, zmiana wyniku itp. Kompletnie bez emocji, w porównaniu do teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mnie to zdziwiło, że nie w 1995 roku, a w 2005 czy nawet później, po wielu latach już pracy, a tak bez emocji komentowali. Jakby byli na środkach nasenno-uspokajających. A Westfal powinien pracować jako reporter, bo dobrze od lat mu to wychodzi, bez napinki i na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co się do jasnej ciasnej dzieje z Wolskim? Czemu chłop jest marnowany w studio zamiast robić z komentatora w najlepszych spotkaniach!? Przecież to jest jawna kpina. Najlepszy polski komentator jest odsunięty kompletnie na drugi plan, a za komentowanie biorą się takie tuzy jak Laboga, Żelek czy Westfal. Kompletnie nie rozumiem polityki Canal+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj mówiliśmy o Adamusie, a tu dzisiaj pojawiła się informacja, że Adamus odchodzi z nc+ i odchodzi do portalu "Łączy nas piłka". Trochę szkoda, bo go lubiłem, a poza tym nie świadczy to najlepiej o nc+, że traci kolejnego, zdolnego, młodego człowieka (wcześniej np. Polkowski), a tzw. "leśne dziadki" trzymają się nadal stołków, choć są zdecydowanie gorsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Mazur to pracuje dla Torunia i dla Grand Prix. :)

 

 

 Jak dla Grand Prix? :)

Tak w ogóle co za orzeł z Canal+ jest odpowiedzialny za usunięcie Anity Mazur z nc+? Przecież ta dziewczyna nadaję się bardziej niż większość redaktorków z C+, ponad to lepsza od Soni. Przy okazji ładna, znająca bardzo dobrze angielski. Kim jest ten orzeł, który zwalniał Anitę? Smoku? Wtedy był szefem redakcji jeszcze.

 

Po drugie nie rozumiem jak nie dopuszczacie Wolskiego do komentowania? No a dajecie takim Orłom jak Jagoda, Żelek czy Durda komentować mecze? Bez przesady.

Wolski komentuje raz na 2 tygodnie.

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski komentuje w lidze polskiej (w ostatniej kolejce też z tego co pamiętam) i tak naprawdę po tym widać, że C+ uważa nie LM, lecz ligę polską za swój produkt priorytetowy. Szkoda, bo w mógł spokojnie komentować mecze PSG z Realem....Natomiast też mnie bardzo zaskoczyło jak komentował mecz Barcy C w pucharze hiszpanii przeciwko trzecioligowcom - wtedy właśnie mogli dać jakiś inny duet, który wcześniej komentował LL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj mówiliśmy o Adamusie, a tu dzisiaj pojawiła się informacja, że Adamus odchodzi z nc+ i odchodzi do portalu "Łączy nas piłka". Trochę szkoda, bo go lubiłem, a poza tym nie świadczy to najlepiej o nc+, że traci kolejnego, zdolnego, młodego człowieka (wcześniej np. Polkowski), a tzw. "leśne dziadki" trzymają się nadal stołków, choć są zdecydowanie gorsi.

A skąd info o odejsciu Adamusa? To nie plotka jakaś? Wywalili go w ramach cięć w redakcji tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...