Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes Canal+ kilka miesięcy temu zapowiadał, że Canal+ będzie ogólnoteoretyczny. Czyli o niczym :)

Pytanie ile osób będzie chciało za to jeszcze płacić coraz wyższe rachunki.

Ja mam umowę na Canal+ w UPC do końca września i rezygnuję :)

Nie chcesz oglądać polskiej Ekstraklasy i Ligi mistrzów i najlepszej na świecie Premier League? :lol2:

 

 

 

Nie wiem dlaczego się śmiejesz.

Premier league i LM i la liga to jedyne ligi które oglądam.Mam nadzieję ze la lige gdzieś bedzie można oglądać.

Najlepsza liga to angielska i pewnie wielu sie ze mną zgodzi.W przyszłym roku patrząc na to co sie dzieje ,to bedzie baaaardzo trudno C+ przedłużyć premier league.

Ja mam jeszcze rok abo w NC+ a poźniej sie zobaczy...ale nie odgrażam sie że zrezygnuje z nc+ ,na spokojnie poczekam w przyszłym roku jak sie wszystko porozkłada,a narazie La lige bede oglądał w Eleven Stream Network :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Select w UPC do dostania za 39,90 w umowie na rok.

 

Tak wiem, że za 39,90, ale obecnie płacę 35zł z tego co pamiętam i jeśli utrzymaliby prawa, to oczywiście wziąłbym ten nowy pakiet (wiem, ze prawa sportowe drożeją). No ,ale przy tak dużej ilości straconych praw, to nie mam zamiaru płacic nawet tych 35 zł:) Wiesz o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Select w UPC do dostania za 39,90 w umowie na rok.

 

Drogo. Za Select teraz mogę dać max 20 zł. Już pal licho te ligi piłkarskie, ale oferta filmowa też woła o pomstę do nieba. Filmy z lat 90-tych na czele z "Killer-ów 2-óch" mnie nie kręcą. Nie wspomnę już o ich magazynach wsadzanych kilkakrotnie w ciągu dnia na wszystkich kanałach. ;)

 

Za czasów Cyfry+ wołali 30 zł (a nawet 25 zł płaciłem w promocji) i mieli mniej kanałów, a więcej sportu i treści filmowych. Ale spece z "n" wszystko musieli zniszczyć. Ale ja po prostu nie zrozumiałem oferty, więc wysłałem wypowiedzenie.

 

Nie wspomnę, już że od czasu nc+ abonenci Canal+ w kablu i tak płacili dużo kasy a otrzymywali wybrakowaną ofertę - brak Canal+ Sport Online, brak kanałów dodatkowych n37/38

 

Nie chcesz oglądać polskiej Ekstraklasy i Ligi mistrzów i najlepszej na świecie Premier League? :lol2:

 

Spoceni faceci na boisku mnie jakoś nie kręcą tak bardzo, by płacić za sport dodatkową kasę. Owszem zdarzyło się obejrzeć jakiś tam mecz "na szczycie", ale Canal+ miałem bardziej dla filmu, ale tutaj też przegrywają. Przynajmniej jeśli chodzi o ceny za abonament.

 

Przed działem PR nc+ wielkie wyzwanie :D

LM do końca sezonu 2017/2018 w Canal+.

 

Dlatego w poniedziałek rusza nowa kampania nc+ promująca LM. I "nowym" będą dawać Canal+ Sport za free na dwa miechy. Już nawet Ekstraklasy nie promują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak Eleven dogadało się z Bein i La Liga na 2 lata u nich.

I teraz pytanie brzmi jak oni chcą upchać Serie A, Ligue 1 i La Ligę + FA Cup + inne rozgrywki na 2 kanałach.

Przecież to nierealne; w tym samym czasie mogą być rozgrywane 3-4 topowe mecze.

 

Heh, do tego dochodzi mega jakość Eleven, no i gdzie to w końcu trafi... i za ile.

 

Serio, Juliana jutro rano powinni z nc+ wywieźć na taczce, potem powiesić za jaja i opłacić miejscowych meneli żeby go prali aż do utraty przytomności.

Przecież to wszystko co się dzieje to celowe działanie rozpoczęte w momencie fuzji. Ciekawe w jakim zarządzie koleś będzie zasiadał jak marka NC+ stoczy się na samo dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil

Człowieku MP & Silva /pośrednik w sprzedaży praw/ potwierdzili że Bein zakupił prawa. Strona Bein również pokazuje że w POLONIA prawa należą do nich.

A info sprzed kilu godzin pokazuje że Bein już dogadał się z Eleven i na 2 lata La Liga w Eleven. Jedyne pytanie jakie pozostało to gdzie trafią kanały Eleven - i za ile.

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,459.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ste

wiem o tym doskonale, ale nie widzialem nigdzie komunikatu ze na 100% sprzedaja/ udostepniaja te prawa eleven na ten rok, co do tego nie bylo jasnosci.. Podziel sie jak masz jakis link do takiej informacji.

 

edit: nic nowego, opieranie swojej wiedzy na tym wpisie nie jest wg mnie dosc profesjonalne z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że co do Eleven nie ma ŻADNEJ JASNOŚCI i nic nie wiadomo jeśli o nich chodzi.... nie spodziewałbym się póki co żadnego komunikatu.

W ogóle to jest jakaś kpina by jakiś twór którego nie ma w tv, który nie ma infrastruktury, komentatorów itd. dostał prawa do tak ważnych rozgrywek.

Takie rzeczy tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że co do Eleven nie ma ŻADNEJ JASNOŚCI i nic nie wiadomo jeśli o nich chodzi.... nie spodziewałbym się póki co żadnego komunikatu.

W ogóle to jest jakaś kpina by jakiś twór którego nie ma w tv, który nie ma infrastruktury, komentatorów itd. dostał prawa do tak ważnych rozgrywek.

Takie rzeczy tylko w Polsce.

 

To musi być jakaś grubsza akcja, bo nie sądzę, żeby jakiś bogaty Arab sobie wpadł na pomysł zrobienia psikusa Polakom i kupienia LL tylko tak dla checy. Lada dzień będziemy wiedzieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...