Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanaly mają być od sierpnia.

 

5/6 meczów Ekstraklasy, Ligę+, Ligę+Extra w każdy weekend będzie pokazywać Liga+. Wszystko inne pokazywać będzie Canal+Sport. Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3 i nSport. Mowi się o zwiększeniu liczby transmisji meczów La Liga, Serie A, Ligue1, żużla i piłki ręcznej. Takie informacje z kuluarów :D

 

 

Aha, no i sport znika z C+Family, nc+36, 37 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to widzieliście wpadkę na nSport podczas transmisji Lekkoatletycznych MŚ? Nagle, nie wiadomo skąd, na antenie pojawiło się studio TVP z Kurzajewskim, Wróblewski zgupial o nie wiedział co gadać. Na szczęście szybko to naprawili. Jednak to nie koniec, bo Pan Mariusz powiedział "transmisje też w jedynce, ale mu jesteśmy w kanale, yyy, nc+sport" :D To on nie wie gdzie komentuje? Hehe

 

Pan Mariusz taki jakiś speszony, podobnie Jacek Wszoła. Dziwnie ich się słucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Kanaly mają być od sierpnia.

 

5/6 meczów Ekstraklasy, Ligę+, Ligę+Extra w każdy weekend będzie pokazywać Liga+. Wszystko inne pokazywać będzie Canal+Sport. Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3 i nSport. Mowi się o zwiększeniu liczby transmisji meczów La Liga, Serie A, Ligue1, żużla i piłki ręcznej. Takie informacje z kuluarów :D

 

 

Aha, no i sport znika z C+Family, nc+36, 37 :D

 

na bank będą dodatkowo płatne

kolejne "bicie piany" :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanaly mają być od sierpnia.

 

5/6 meczów Ekstraklasy, Ligę+, Ligę+Extra w każdy weekend będzie pokazywać Liga+. Wszystko inne pokazywać będzie Canal+Sport. Canal+Sport, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3 i nSport. Mowi się o zwiększeniu liczby transmisji meczów La Liga, Serie A, Ligue1, żużla i piłki ręcznej. Takie informacje z kuluarów :D

 

 

Aha, no i sport znika z C+Family, nc+36, 37 :D

 

Zacytuję swój post, bo widzę, że mało kto czyta posty innych użytkowników, a tylko walą w klawiaturę i piszą bzdury.

 

Skoro to mają być kanały pod egidą Canal+Sport/nSport to logiczne, że będą w pakiecie z C+....Rozumiem gdyby to były jakieś Fox Sporty czy Eurosporty6, ale nie Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardzo ten kanał Liga+.Wcale bym się nie zdziwił,gdyby był on tworzony we współpracy z ekstraklasą sa i w przyszłości udostępniany wszystkim zainteresowanym operatorom,zarówno satelitarnym jak i kablowym jako osobny kanał premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank będą dodatkowo płatne

 

Jakiś dowód ?

Poczytaj sobie poprzednie posty, pełno jest dowodów, np. "znając nc+ na pewno będą płatne" 8)

 

 

Taa

 

Tak samo jak przed fuzją gadali bajki pełna opcja C+ będzie ponad 100 zł kosztowała.

Albo że nPremium zostanie utrzymane :P to ci sami pewnie. Albo jeszcze że LM będzie dodatkowo płatna XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Pamiętam tylko tyle że miał być osobny kanał extraklasa tv i miał być za 5 zeta tyle tylko że to było jeszcze w czasach kiedy nie mówiło się o fuzji N z Cyfra

 

Dla mnie to jest plus bo Canal+ Family będzie kanałem filmowym

 

Znajdź mi platformę w Europie która prowadzi transmisje meczy rodzimej ligi na kanale filmowym

 

 

 

Liga mistrzów była przecież dodatkowo płatna właśnie w Npremium to wymyślili ludzie ITI a wiemy jak się skończyło.

 

Szkoda tylko jednak że dopiero wszystko będzie w sierpniu.

W tym sezonie przecież liga ma miec 37 kolejek nie 30. Będziemy mieć tzw playoff.

 

A kanały SPort 2 i 3 czyli n36/37 jako serwisy weekendowe bądź podczas meczy niedzielnych NBA czy LM/EU i wcale nie muszą być 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały najprawdopodobniej zastąpią kanały Family, które się po prostu nie sprawdziły. Trzeba zwrócić uwagę, że zmieniła się pakietyzacja. Mamy podział na film i sport. Jednocześnie Ci, którzy wybiorą pakiet Sport+ mają też możliwość (póki co) oglądania większości premier z Canal+ (co prawda z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, ale zawsze). Dodatkowo trzeba zauważyć, że tych "premier" na Canal+Family2 jest coraz mniej z miesiąca na miesiąc. Taki podział pozostaje ponieważ jest to wynik fuzji, kiedy reklamowano pakiet Silver jako "pierwszy krok do jakości premium". A że pomysł nie wypalił to teraz jest problem, bo niby rozdzielono film i sport, ale co z tymi, którzy mają tylko pakiet Silver, by obejrzeć i trochę sportu i trochę filmu? Kolejną przesłanką jest zmiana pakietyzacji również dla stałych klientów przy przedłużeniach, gdzie też nie ma już podziału na Silver, Gold i Platinum, a na Sport, Film lub Sport&Film, co ma skłonić klientów do sprecyzowania swoich oczekiwań. Myślę, że wkrótce kanały Family znikną z naszych ekranów zastąpione właśnie przez te nowe stacje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zamierzali zlikwidować Canal+Family zmieniliby tylko nazwę na Sport2 i Sport3. Nie trzeba nowej koncesji. W dniu fuzji Canal+Gol, Canal+Weekend i Canal+3D zmieniły się w Canal+Film2, Canal+Family i Canal+Family2.

Wystąpili o koncesję, więc będą nowe kanały. Kanały Family pewnie zostaną inaczej zagospodarowane. Ewentualnie Canal+Family2 stanie się np. Canal+Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zamierzali zlikwidować Canal+Family zmieniliby tylko nazwę na Sport2 i Sport3. .

 

No nie wiem czy tak by mogli koncesja na Canal+Famili jest troszkę inna.

 

Cytuje: "produkcje światowej kinematografii, najciekawsze mecze i wydarzenia sportowe, koncerty muzyczne międzynarodowych gwiazd, wartościowe filmy dokumentalne, ciekawe audycje rozrywkowe, publicystyczno-kulturalne, prezentujące głównie tematykę filmową i sportową.").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie wlaśnie powtórkę na nsporcie HMŚ w Sopocie i przed chwilą jeden z komentatorów powiedział, że biegacz z Czech pochodzi z Czechosłowacji :) Cudowne przygotowanie. Myślałem, że więcej yyyy niż Salak nie można już powiedzieć, ale oni praktycznie tą samogłoską się posługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zamierzali zlikwidować Canal+Family zmieniliby tylko nazwę na Sport2 i Sport3. .

 

No nie wiem czy tak by mogli koncesja na Canal+Famili jest troszkę inna.

 

Cytuje: "produkcje światowej kinematografii, najciekawsze mecze i wydarzenia sportowe, koncerty muzyczne międzynarodowych gwiazd, wartościowe filmy dokumentalne, ciekawe audycje rozrywkowe, publicystyczno-kulturalne, prezentujące głównie tematykę filmową i sportową.").

 

Nawet jeśli tak mogą zrobić po prostu korektę koncesji. Canal+Gol, Canal+Weekend i Canal+3D miały kompletnie inne przeznaczenie, a bez problemu zmieniły się w Canal+Film2 Cana+Family i Canal+Family2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...