Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orłowski to jeden z lepszych ekspertów LaLiga w Polsce....

Oglądam LaLiga dla przyjemności, nie kibicuje raczej żadnemu klubowi i te zarzuty dla pana Leszka są raczej bezpodstawne.... Kibice Realu Madryt to sobie wymyślili i teraz gadają [beep]oły.

 

Zgadzam się z @moryl, faktycznie Białasa wielką wiedzą jednak zaczyna się troszkę przejadać. Komentuje wszystkie mecze Ligue1 jakie są w nc+... To tak jak pan Michałowicz, który komentuje często 4 mecze NBA w nc+, 2 mecze Ligi ACB w Sportklubie, 1 mecz Euroligi tygodniowo. Wychodzi 7 meczów tygodniowo, w sumie nie wiem kiedy śpi bo przecie NBA w nocy, ACB w południe, Euroliga wieczorem. A przecież on jeszcze pracuje na codzień w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co miałbym wymyślać? Gdybym miał wymyślać coś naprawdę sensacyjnego, to bym napisał że Twarowski i Smokowski zostaną wyrzuceni...

 

 

Smokowski zrezygnował z funkcji, TYMCZASOWO szefem jest Piotr Małkowski, bo szukają nowego. Jak wyszukają to już będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że właśnie nie jest skoro sam Piotr Małkowski o tym mówił.

 

Może czekają aż znajdą nowego.

 

 

Zawsze była notatka? Jak połączyły się redakcje to nic nie napisali, że odchodzi Kowalski, Zabijak etc.

 

 

Kiedyś pisałem, że Sport+ poprowadzi Kalinowski. Wczoraj zapadła decyzja, że jednak nie będzie tego robił. I świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek Kalinowski pewnie nigdy nie był w planach. Jakoś dziwnie zawsze jak coś napiszesz, to nagle się okazuje, że jednak zmiana nie wyszła. Ja Ci bynajmniej nie wierze. Dziwne, że nie brzmiałeś, że oprócz Hokeja, będą jeszcze inne dyscypliny, a skoro masz taki dostęp do informacji, no to powinieneś dawno to wiedzieć. Kolejne twoje info: Pełka razem z Marchlińskim. A tu Pełka i Zawioła. Przypadek? Nie sądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalinowski był w planach, mówię serio ;) Jaki byłby sens podawać coś, co okaże się nieprawdą? Nie chce się tłumaczyć, ja wiem swoje, Ty wiesz swoje i tyle. Smokowski odszedł z powodów zdrowotnych. Tyle...

 

 

Co do hokeja to nie zrozumiałem... O co chodzi?

 

Co do komentatorów, zauważ że to były MOJE przypuszczenia, a nie oficjalne informacje. Czytaj chłopaku ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artek chodzi o to, że będzie więcej niż tylko hokej, i dodatkowo również na C+Sport. Tego nam nie zakomunikowałeś, choć mając jakąś tam wiedzę powinieneś o tym wiedzieć no choćby lekko wcześniej niż pojawiła się informacja prasowa. To dla mnie by znaczyło, że rzeczywiście masz dostęp do informacji. A tak zobacz nic się nie sprawdza. Myślę, że gdyby Smokowski nie był szefem, to by nie było go wymienionego w notatce prasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten plan dotyczył TVP, czy ty też nie czaisz sytuacji? Fakt jest jeden komentarz wcześniejszy,ale dziwnym zbiegiem okoliczności nikt nigdy na tym forum o tym nie wspominał. A bynajmniej nie ty, który twierdzi, ze ma wtyki.

Dobra kończmy powoli ten temat. Dasz coś wiarygodnego jako pierwszy, to i ja ci uwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...