Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z liga angielska jest naprawde problem

 

szczuja wszystkich by pokazywac mniejsza ilosc transmisji w sobote tych ktorzy sa w zasiegu europejskim i niekorzystaja z BskyB

 

AL Jazeera Sport juz sobie poszla z hotbirda rembranding na Bein Sport i z 4 kanalow sportowych zostaly same plansze testowe.

 

 

LA LIGA zostanie to jest drugi sztandarowy produkt NC+ po extraklasie i od zawsze byl w Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z liga angielska jest naprawde problem

 

szczuja wszystkich by pokazywac mniejsza ilosc transmisji w sobote tych ktorzy sa w zasiegu europejskim i niekorzystaja z BskyB

 

AL Jazeera Sport juz sobie poszla z hotbirda rembranding na Bein Sport i z 4 kanalow sportowych zostaly same plansze testowe.

 

 

LA LIGA zostanie to jest drugi sztandarowy produkt NC+ po extraklasie i od zawsze byl w Canal+

 

 

No nie powiedziałbym, że drugim w kolejności sztandarowym produktem NC+ jest hiszpańska Liga BBVA.

 

Niewątpliwie najważniejsza polska T-Mobile Ekstraklasa, a także europejska UEFA Champions League, która daje również dobre wyniki oglądalności oraz właśnie angielska Barclays Premier League która z dostępnych na NC+ krajowych lig zagranicznych wzbudza największe zainteresowanie jako całość. I nie ma żadnego problemu dla NC+, to ten problem o którym wspominasz Polski nie dotyczy. Ponieważ i tak w sobotę o 16:00 pokazywany jest tylko jeden mecz. Prawa do hiszpańskiej Liga BBVA to tak naprawdę gwarant do meczów Barcelony i Realu Madrid (w tym dwa mecze El Clasico w sezonie) i tylko oto chodzi w przypadku tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2013 roku był przetarg na Ligę angielską? Czyli mają do 2016/17

Do końca sezonu 15/16

 

z liga angielska jest naprawde problem szczuja wszystkich by pokazywac mniejsza ilosc transmisji w sobote tych ktorzy sa w zasiegu europejskim i niekorzystaja z BskyB

Dotyczy to tylko meczów rozgrywanych o 16.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do hiszpańskiej Liga BBVA to tak naprawdę gwarant do meczów Barcelony i Realu Madrid (w tym dwa mecze El Clasico w sezonie) i tylko oto chodzi w przypadku tej ligi.

Może trochę się to zmieni, bo do Valencii ma przyjść inwestor i wyłożyć kupę kasy na transfery, a i Atletico robi się nową siłą w La Liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mamy tak dużo kanałów sportowych, a tak dużo praw sportowych nie jest u nas pokazywanych jak np. liga niemiecka w ręczną, NHL , F1, liga brazylijska, turecka,szkocka, portugalska, puchar ligi angielskiej, sporty amerykańskie, Nascar, NFL itd.

 

Slucham? Duzo kanalow sportowych? Powazne kanaly sportowe (wedlug mnie) to wylacznie:

Canal+ Sport

nSport

Orange Sport

Eurosport

Eurosport 2

 

Moznaby doliczyc do tego Polsat Sport i Polsat Sport Extra, ale chore ilosci siatkowki, pilki recznej itp. nie powoduja ze jakos te kanaly mnie nie przekonuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dużo niszowych kanałów sportowych na których nic nie ma typu Sportklub, TVP Sport. Jakby kanały działające na naszym rynku chociaż się niektórymi prawami co wymieniłem zainteresowały to by zbiły cene, ale oni nie są zainteresowani. Pojawia się możliwość wejścia Fox Sports i kupić te kilka prawa i mieć oferte porównywalna do tych najlepszy u nas lub troche gorszej, ale napaweno przeskoczą Sportklub i TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mamy tak dużo kanałów sportowych, a tak dużo praw sportowych nie jest u nas pokazywanych jak np. liga niemiecka w ręczną, NHL , F1, liga brazylijska, turecka,szkocka, portugalska, puchar ligi angielskiej, sporty amerykańskie, Nascar, NFL itd.

Sporty amerykańskie pokazywał ESPN America, ale chyba nie cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Nawet takie ligi jak włoska i francuska mają niewielką widownię, to ile osób chciałoby oglądać w/w ligi? I co tam robi szkocka, gdzie jest Celtic i długo, długo nic!? Ja nie wiem jak Wy, ale ja się czasem nie wyrabiam z oglądaniem meczów, które są transmitowane obecnie. Lepsze jest wrogiem dobrego, ale może ja za stary już jestem i nie ogarniam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mamy tak dużo kanałów sportowych, a tak dużo praw sportowych nie jest u nas pokazywanych jak np. liga niemiecka w ręczną, NHL , F1, liga brazylijska, turecka,szkocka, portugalska, puchar ligi angielskiej, sporty amerykańskie, Nascar, NFL itd.

 

Slucham? Duzo kanalow sportowych? Powazne kanaly sportowe (wedlug mnie) to wylacznie:

Canal+ Sport

nSport

Orange Sport

Eurosport

Eurosport 2

 

Moznaby doliczyc do tego Polsat Sport i Polsat Sport Extra, ale chore ilosci siatkowki, pilki recznej itp. nie powoduja ze jakos te kanaly mnie nie przekonuja.

 

No nie wiem. W nc+ masz same rozgrywki piłkarskie, żużlowe i troszkę kosza i ręcznej, no i niszowe ilosci MMA i tenisa... A w Polsacie jest trochę niszowej piłki nożnej, kkoszykowki, pełno siatkówki, ręcznej i wiele wiele innych niszowych dyscyplin (patrz łyżwiarstwo, kolarstwo)...

A więc patrząc obiektywnie, to klasyfikacja powinna być taka:

Eurosport 1/2

Polsat Sport Extra/News

Orange Sport

Sportklub

nSport

Canal+Sport

 

Co prawda większość sportów w Polsacie jest niszowych (oprócz kosza, ręcznej i siatki) ale i tak mają pelno różnorodnych dyscyplin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Artek1008"

Polsat Sport Extra/News

Orange Sport

Sportklub

nSport

Canal+Sport

 

Co prawda większość sportów w Polsacie jest niszowych (oprócz kosza' date=' ręcznej i siatki) ale i tak mają pelno różnorodnych dyscyplin[/quote]

Dawno nikt tak mnie nie rozbawił- Sportklub wyżej niż Canal+ Sport. Masz poczucie humoru :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Artek1008"

Polsat Sport Extra/News

Orange Sport

Sportklub

nSport

Canal+Sport

 

Co prawda większość sportów w Polsacie jest niszowych (oprócz kosza' date=' ręcznej i siatki) ale i tak mają pelno różnorodnych dyscyplin[/quote]

Dawno nikt tak mnie nie rozbawił- Sportklub wyżej niż Canal+ Sport. Masz poczucie humoru :).

 

Mnie rozbawił nawet do łez :)

 

a przy okazji mam pytanko jest na NC+ Eurosport (francuski) kiedyś był na pewno teraz nie mogę odnaleść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...