Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi proszę taką rzecz: od jakiego pakietu powinny mi działać te dodatkowe kanały (np. 36, 37) włączane tylko na jakieś dodatkowe transmisje sportowe? to jest tylko dla pakietu platinium gdzie jest pełna paczka C+ czy niżej też?

Pewnie platinum bo to tak jakby dodatkowy kanal serwisowy Canal+sport. Ja mam cyfre+ i na obu mam plansze że mecz transmisje jutro od 20,40, cały czas działają.

Jagoda komentuje City, mam nadzieje że nak najmniej się bedzie odzywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi proszę taką rzecz: od jakiego pakietu powinny mi działać te dodatkowe kanały (np. 36, 37) włączane tylko na jakieś dodatkowe transmisje sportowe? to jest tylko dla pakietu platinium gdzie jest pełna paczka C+ czy niżej też?

 

 

Kanały będą dostępna na pewno dla wszystkich od pakietu Universe, nie wiem czy dla tych co mają Comfort .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi proszę taką rzecz: od jakiego pakietu powinny mi działać te dodatkowe kanały (np. 36, 37) włączane tylko na jakieś dodatkowe transmisje sportowe? to jest tylko dla pakietu platinium gdzie jest pełna paczka C+ czy niżej też?

Pewnie platinum bo to tak jakby dodatkowy kanal serwisowy Canal+sport. Ja mam cyfre+ i na obu mam plansze że mecz transmisje jutro od 20,40, cały czas działają.

Jagoda komentuje City, mam nadzieje że nak najmniej się bedzie odzywać...

 

Od pakietu w którym jest nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi proszę taką rzecz: od jakiego pakietu powinny mi działać te dodatkowe kanały (np. 36, 37) włączane tylko na jakieś dodatkowe transmisje sportowe? to jest tylko dla pakietu platinium gdzie jest pełna paczka C+ czy niżej też?

Na infolinii powiedzieli mi ze od platyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszmar i tyle.

dobrze ze Roslon trzmal go troche w ryzach bo inaczej by go zagadal.

kogos kto przez 15 lat slucha Twarożka i Nahornego -szalg mogl trafic.

naprawde nie potrzebuja kogos do rozwozenia pizzy?

moze stacja C+ da mozliwosc zeby sluchac tylko odglosow ze stadionu bez komentarza bo ja dzis musialem wyciszyc glos skoro zatrudnia dyletantow z N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nawet na k36 czarny ekran jest. Ale spokojnie, jutro w porze LM pewnie wszystko będzie grało :)

Dziwne, bo wczoraj po samym meczu już była plansza reklamująca mecz Viktoria - Maribor. Mnie to tam za bardzo to nie interesuje, bo jutro mecz Szachtior - Celtic, Lyon - Sociedad, a w środę Steaua - Legia, więc jak dla mnie to nic tam może nie być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda ma swój świat, dziwie sie ze takiego "eksperta" z n-ki zostawili w redakcji sportu c+, bez kitu. Jadaczka mu sie nie zamyka przez całe 90 minut, w dodatku swoje wywody jak zacznie to uszy więdną. No ale widocznie Tuzimek wybrał sam swoich chłopaków do pozostawienia w redakcji, mimo że szefem jest Smokowski. A dzisiejsze lub jutrzejsze studio Ryczel prowadzi... to będzie dopiero "ochów i achów" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoX12345 i @hanys czy wy jestescie tez tacy idealni? twarowski z nachornym tez czasami mówią o takich rzeczach, które kompletnie nie są związane z piłką pier..ląc trzy ;po trzy a jakoś ich się nie czepiacie. To, że wypowiadał agero zamiast aguero to jeszcze nie koniec świata. Jakoś jak szpakowski od kilkunastu mówi puziol to jakoś do agero się przyzwyczaicie, a co do jego gadania to wczoraj wywiązał się z roli eksperta bardzo dobrze. nie mówił dużo, rosłoń był głównym i to on prowadził mecz. ogólnie dobry duet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w podstawówce nauczyciel od ZPT powiedział do kolegi żeby się nie odzywał, bo go jego głos drażni. Dziś już wiem co miał na myśli jak słucham Jagodę. Masakra jakaś, niech już polską ligę lepiej komentuje albo CL bo jak tak dalej pójdzie to Premiership mi obrzydzi. A tak serio mówiąc czy NC+ nie przewiduje puszczania meczy bez komentarza ze studio tylko z dźwiękiem ze stadionów. Byłoby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Jagody również nie cierpię i coś w tym jest, że ma tylu przeciwników. Żaden inny komentator chyba nie wywołuje takich skrajnych reakcji więc nie jest to chyba wymysł czy negatywne nastawienia kilku kibiców, ale po prostu gośc jest słaby. Jednakże oglądanie meczu bez jakiegokolwiek komentarza to jeszzce gorsze wyjście. W zeszłym sezonie bodajże (albo wcześniej - dokładnie nie pamiętam) był taki jeden mecz i to chyba nawet Real-Barca (wybaczcie jesli coś pomyliłem), gdzie był jedynie dźwięk ze stadionu i powiem szczerze, bardzo dziwnie to się oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć, czy jest zmiana komentatora meczu Szachtar Karaganda z Celticiem? Bo wydawało mi się, że komentować miał Marchliński, a tu dziś patrzę na rozpiskę na fejsie C+ i napisane jest, że Wróblewski? Przyśniło mi się?

 

20.40 PSV - AC Milan (Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński)

Genialny zestaw, aż chce się oglądać, mimo że za oboma klubami nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...