Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryyyyyyczeeeeeeeel Buta, pycha i arogancja,

 

to właśnie i przede wszystkim tyczy się abonentów starej cyfry, to, że mieliście wszystkie ligi na wyłączność nie znaczy, że wszystkich innych macie traktować jak śmieci, a tak się właśnie dzieje po fuzji. To my cyfrowicze jesteśmy najlepsi, nie chcemy tych odpadów z enki, wszystko robimy najlepiej. Tak się cały czas zachowujecie. Ogarnijcie się trochę. Na was świat się nie kończy.

Moim zdaniem sztywne studio, ale to zasługa ludzi z c+. dobra lubie meryoryczną dyskusję, ale czasami ona jest zbyt sztywna, jakby połknęli kije i nic poza tym. Studio starej lm było dużo lepsze. Luźniejsza atmosfera, a nie jak sytuacja tuż przed pogrzebem. multiliga trzyma poziom. Wyniki mogłyby być ciut niżej, ale sama realizacja została dobrze zrobiona.

 

proszę moda o nieusuwanie posta i jeszcze jedna prośba, w dwóch tematach wałkowane jest to samo, czyli w canal+ i sport w nc+, czyli liga mistrzów. moze dałoby się to jakoś rozwiązać? bo w obu wątkach różni ludzi piszą praktycznie to samo, a to bardzo zaśmieca forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, abonentem nc+ jestem dopiero od miesiąca ale wcześniej miałem C+ i nSport w kablówce, więc mam porównanie. Uważam, że komentarz i eksperci C+ są w porównaniu do n-kowych o 3 klasy lepsi. Poza tym, to właśnie w nSporcie atmosfera w studiu była zawsze taka nadęta, a w C+ (np. Liga+ Ekstra) luźna i nieco prześmiewcza. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sztywne studio, ale to zasługa ludzi z c+. dobra lubie meryoryczną dyskusję, ale czasami ona jest zbyt sztywna, jakby połknęli kije i nic poza tym. Studio starej lm było dużo lepsze. Luźniejsza atmosfera, a nie jak sytuacja tuż przed pogrzebem.

 

To jest wstęp i omówienie meczów czy dzień dobry tvn, że ma być radośnie i wesoło? Za to ludzie lubili Cyfrę+, że nie było tam [beep]zielenia o jakichś ploteczkach jak to miało przeważnie miejsce w studiach przed LM, tylko była merytoryczna, ciekawa dyskusja na tematy piłkarskie. Ryczel to wczoraj zmiażdżył system jak próbował się wcinać z jakimiś żartami w czasie wypowiedzi innych, no ale co on ma mówić o piłce jak ma mniejszą wiedzę od większości osób piszących w tym temacie, a przy takiej obsadzie studia to pozostają mu tylko próby rozluźniania atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryyyyyyczeeeeeeeel chciał błysnąć w studiu pełnym ludków z C+, a wylądało to po prostu żenująco jak się spinał. Buta, pycha i arogancja, ot to doskonale opisuje postawę Sergio Ryczelinho w dniu wczorajszym..

Bliższe twojemu opisowi było zachowanie Rosłonia. Wielce naburmuszony z powodu bycia "tym drugim", przerywał Ryczelowi, wchodził w słowo, próbował sam kierować przebiegiem studia chociaż to Ryczeł za to odpowiadał. Wiocha i tyle, nie spodziewałem się czegoś takiego. Mam nadzieję, że to tylko "pierwsze śliwki robaczywki" i następnym razem będzie wyglądało poważniej, bo studio LM oglądam by się czegoś dowiedzieć, a nie oglądać piaskownicę.

 

***

Bardziej od LM ciekawi mnie sprawa Ligi Europy. Jak wiadomo w poprzednim sezonie oferta LE wyglądała bardzo słabo, przede wszystkim z powodu liczby transmitowanych meczów. Nie liczę na taki wypas jaki był po starcie Polsatu Futbol (w końcu w PF było to główne danie), czyli 10-11 meczów live + pozostałe w retransmisji, ale wypadałoby pokazać tej LE nieco więcej. Przede wszystkim multiliga do poprawki! Powinna obejmować wszystkie spotkania...

 

***

A tak w ogóle chyba powinno się uporządkować dyskusję, bo teraz jest i tutaj i w temacie o C+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryyyyyyczeeeeeeeel Buta, pycha i arogancja,

 

to właśnie i przede wszystkim tyczy się abonentów starej cyfry, to, że mieliście wszystkie ligi na wyłączność nie znaczy, że wszystkich innych macie traktować jak śmieci, a tak się właśnie dzieje po fuzji. To my cyfrowicze jesteśmy najlepsi, nie chcemy tych odpadów z enki, wszystko robimy najlepiej. Tak się cały czas zachowujecie. Ogarnijcie się trochę. Na was świat się nie kończy.

Moim zdaniem sztywne studio, ale to zasługa ludzi z c+. dobra lubie meryoryczną dyskusję, ale czasami ona jest zbyt sztywna, jakby połknęli kije i nic poza tym. Studio starej lm było dużo lepsze. Luźniejsza atmosfera, a nie jak sytuacja tuż przed pogrzebem. multiliga trzyma poziom. Wyniki mogłyby być ciut niżej, ale sama realizacja została dobrze zrobiona.

 

proszę moda o nieusuwanie posta i jeszcze jedna prośba, w dwóch tematach wałkowane jest to samo, czyli w canal+ i sport w nc+, czyli liga mistrzów. moze dałoby się to jakoś rozwiązać? bo w obu wątkach różni ludzi piszą praktycznie to samo, a to bardzo zaśmieca forum.

 

Miałem prawktycznie od zawsze dostęp do studia LM w N i do Ligi+ Extra. Ryczel to jest absolutne nieporozumienie, jako komentator i jako prowadzący. Mówisz, że chłopaki z Cyfry byli sztywni? Też bym był sztywny, gdyby prowadzącym był taki buc jak Sergiusz. Facet nie potrafił nawiązać kontaktu, rozluźnić atmosfery jak robi to Smoku czy Twarowski. Pisanie w jednym poście tych dwóch nazwisk i Ryczela, to hańba i obraza dla pierwszych. Jedyną osobą, której mi brakowało był Michał Pol. Tego gościa po prostu nie można pomijać i tyle, jeden jedyny dorasta poziomem chłopakom z Cyfry. Być może ich nawet przewyższa. Reszta do piachu, na czele z Jagodą i Kalinowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiązaniem będzie to gdy abonenci c+, ci starzy abonenci zejdą na ziemię i zaczną dostrzegać coś więcej niż tylko czubek własnego nosa.

ryczel wczoraj źle nie wypadł, nie było chemii między nimi, bo pierwszy raz ze sobą pracują. Jak przychodzi nowy zawodnik do zespołu to tez na początku musi się rozegrać z zespołem nawet jeśli to jest najlepszy zawodnik na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na forum panuje stereotyp że wszyscy z C+ są lepsi.Oczywiście się z tym nie zgadzam bo kilku panów odstaje ( Milko, Olbrycht , Murawski )

Jednak jest w tym dużo prawdy. Wczoraj nie podobał mi się Ryczel. Chciał być numerem jeden w studiu . Wszystkim się wcinał i przerywał. Biedny Rosłoń musiał się z nim męczyć.On z kolei był 100% naturalny , niczego nie udawał tylko spokojnie profesjonalnie wykonywał swoją pracę. Może po czasie sytuacja z Ryczelem się poprawi,może ekipa musi się po prostu zgrać.Obecnie jednak wolę nie oglądać tego pana w studiu.

 

Cały czas chodziło mi po głowie zdanie-Sergiusz zjedz batona bo gwiazdorzysz.

 

PS. Pozytywnie zaskoczył mnie Żelek swoją wiedzą o Zenicie . :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o prowadzących studio jestem bardzo spokojny, ale wczoraj wyglądało to dość średnio. Marcin Rosłoń czasem fajnie nawiązywał do jakiś sytuacji z programów Canal+ (m.in rebusy Olbrychta), a Ryczel wyglądał na takiego który nie wie przy tym o co zbytnio chodzi. Także słaby pomysł, by pomieszać parę prowadzących z zupełnie innych redakcji.

Przy okazji wizyty pana Sławka, brakowało mi tych docinek duetu Smokowski - Twarowski. Wczorajsi prowadzący coś tam próbowali, ale to nie było to. Naprawdę ich tam wszystkich wczoraj mocno stres musiał pozjadać. No ale to są eliminacje, szef redakcji zapewne bacznie obserwuje i zobaczymy co nam C+ zaserwuje na fazę grupową. Osobiście wolałbym duet prowadzących Smokowski - Twarowski, nawet kosztem tego, że nie będą komentować żadnego spotkania LM.

 

I dajcie spokój z tym Salakiem. Ta wczorajsza wstawka z Twitterem była bardzo słaba. Musiano nadrobić ilość literki y w jednym zdaniu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, studio ligi mistrzów naprawdę spoko. Rosłoń, Mielcarski, Rucki, Milko ale.....musieli też dać Ryczela! ;) Rozbraja mnie ten facet. Wydaje mi się, że zdecydowanie obniża poziom tych programów. Niemniej i tak wygląda to wszystko 3 razy lepiej niż w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku "nkowców" broni Ryczela i Salaga jak własnej cnoty :) Podobnie jak jeden z kolegów miałem porównanie, bo poza cyfra miałem z TNK nSport. Prawda jest taka, że Ryczel nadaje się jedynie jako reporter. Nawet fajnie mu wychodziły te wyjazdy na zgrupowania kadry. Salak to totalne dno, ani wiedzy, ani emocji i jeszcze te yyyyy. O Jagodzie nie wspomnę, bo to nadęty przemądrzały buc. Choć jak ostatnio komentował z Rosłoniem l.polską to był jakiś inny, znośniejszy .... wczoraj jednak powrócił stary Jagoda, czyli nadęty buc. Z ekipy cyfry wszyscy na swoim poziomie. Co do skrótów to faktycznie wersja z nki była lepsza, ale zapewne z powodów logistycznych (bezpośrednie omawianie kontrowersji) zdecydowali się na takie coś. Co do Salaka i tweetów, to nie zapominajcie, że ponad 50% nie kumało o czym o dyskutował, bo poza jednym wszystkie były po angielsku. Nie lepiej dać tweety polskich stron czy dzienikarzy? Choćby Bońka, który ciekawie podczas różnych spotkań tweetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj można na chłodno podsumowac studio LM z wczoraj. Wypadlo FATALNIE !

Ale po kolei :

- nie spodobała mi się forma zapowiedzi przed meczami, powinni mieć przygotowane jakies ciekawe materiały które mogliby puścić, a tak na żywca wyciągnięci komentatorzy do tablicy na siłę szukali czegoś ciekawego

- również skróty meczów miały tą samą wadę, wyglądało to bardzo źle, ta zmiana gości, próba omówienia meczów na gorąco

- Ryczel to jakies jedno wielkie nieporozumienie!!!!!!!! Zrobił on coś wczoraj dobrze w ogóle ? Nieudolne pytania, chrzanił same głupoty (jak o tym hattricku Horvatha), w złym momencie zapowiadał co teraz nastąpi i zaraz się poprawiał, żenada! Nie nadaje się gość na prowadzącego studio!

- yyyy Piotr yyyy Salak i te jego tweety to było po prostu dopełnienie tego fatalnego studia, co mnie obchodzi kto co tweetował?!

 

Na plus na pewno Mielcarski i Rudzki, na swoim poziomie wysokim, ciekawie opowiadali. Ale to standard. Rosłoń w roli prowadzącego studio hmmm, wolę go zdecydowanie jako komentatora, bo dziwnie się tutaj prezentował.

 

Jakie zmiany bym proponował ? Oj dużo by tego było.

Na pewno do prowadzenia studia Marciniak, Smokowski lub jak to ma miejsce dzisiaj Debiński, Marciniak. Sprawdzeni i bardzo dobrzy.

 

Spodziewałem się, że to będzei duzo lepiej wyglądało w C+Sport a wyszło naprawdę źle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...