Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże kiedy wy w końcu zrozumiecie, że Polsat nie kupił tych praw po to aby pokazywać live na PSN? Na tą chwilę prawa do F1 w wielu krajach stają się produktem Premium- kodowanym( na razie oprócz Niemiec, ale to też się pewnie po 2015 zmieni). Czy abo CP proszą o to aby NC+ wrzuciło LM bądź LE do np: TVN Turbo, choćby w formie retransmisji godz po meczu. Kupiliście taką platformę, jest w niej najlepsza piłka i żużel i wiedzieliście o tym. F1 jest kodowana w CP, ale możecie wykupić też pakiet w Ipli. I przestańcie non stop narzekać i marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne ja nie narzekam na to że brak jest tego czy tamtego w PSN.Bo nie oglądam wcale tego kanału bo jest w słabej jakości technicznej.I nie oczekuję że będą swoje prawa sportowe dawać w kanałach dostępnych w NC+.Ale jak coś retransmitują niech nie dają wyników na pasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu narzeka na brak na żywo przekazu w PSN? Jest na PS i PSE i ja to rozumiem. Zakupili prawa i mogą puszczać wyścigi nawet na Polsat Romans. Mi chodzi tylko o to, że jak już dają retransmisję w otwartym kanale, to chyba po to, by ktoś kto nie miał okazji oglądać wyścigu na żywo mógł go obejrzeć. A podanie wyników wyścigu przed samą retransmisją, to kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu narzeka na brak na żywo przekazu w PSN? Jest na PS i PSE i ja to rozumiem. Zakupili prawa i mogą puszczać wyścigi nawet na Polsat Romans. Mi chodzi tylko o to, że jak już dają retransmisję w otwartym kanale, to chyba po to, by ktoś kto nie miał okazji oglądać wyścigu na żywo mógł go obejrzeć. A podanie wyników wyścigu przed samą retransmisją, to kompromitacja.

 

To tak jak tydzień temu na Canal+Sport była retransmisja meczu Chelsea, która rozpoczynała się tuż po relacji na żywo w Canal+Family. Salak w GPS nie podał wyniku i zaprosił na retransmisje.

 

Można? Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podam taki przykład: Leci powtórka UFC rano na OS i co jest na pasku? Wyniki walk. I co można by tak wymieniać. Kanał PSN to kanał również informacyjny. I ja osobiście wymagam, żeby były tam podawane aktualne informacje. Tak jest tam od zawsze, że gdy coś leci live, to paska nie ma. Jest powtórka, to jest pasek. I taka sama sytuacja dotyczy OS. I kiedyś dotyczyła Nsport. Także cieszcie się abo NC+, że możecie chociaż dość szybko zobaczyć, co się działo w wyścigu. Abo CP w stosunku do waszych transmisji na C+ takiej możliwości nie mają. A nie narzekać, że pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakość ligi angielskiej mocno się pogorszyła, ale jak ostatnio na to zwracałem uwagę to ktoś mi pisał, że taka jest jakość wyjściowa.

 

Nie rozumiem dlaczego jakość transmisji ligi angielskiej jest tak słaba przecież niedawno była na przyzwoitym poziomie a nadawca to chyba się nie zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe El Classico (23.03.14 20:55) skomentuje Jerzy Dudek. Jego partnera jeszcze nie ma ustalonego, ale prawdopodobnie będzie to Rafał Wolski. NC+ przygotowało aż godzinne studio przed meczem. Szkoda tylko, że niestety najprawdopodobniej nie będzie komentarza "PROBARCA" i "PROREAL". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie Jagody to taka tradycja, niektórzy nie mają argumentów to piszą "inni też go nie lubią", co jest żałosne. Chłop poprawił się sto razy w porównaniu z tym, co pokazywał w n. Teraz jest lepszy od Kosowskiego, Jezierskiego, Węgrzyna czy paru innych. Węgrzyn gada takie [beep]oły, że to się czasami w głowie nie mieści. Za dużo emocji, za mało ciekawych uwag i składnych zdań (Widzimy gwizdy?!?!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...