Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do LM i meczu BVB-Napoli. Uważam, że komentarz pana Smokowskiego jest słaby, pozbawiony emocji, życia, brak modulacji barwy głosu, szczególnie przy sytuacjach bramkowych. Można powiedzieć takie lelum-polelum. Nie wiem dlaczego jest tak chwalony jako komentator, chociaż ja bardzo go lubię w studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie. Nie wiesz co piszesz...

Tak samo możesz winić Polsat bo też to transmitowało, też były takie krople....

Transmisje prowadzi firma nie związana z nc+....

ja oczywiscie wiem już dawno że to podwykonawca!!

chyba wszyscy wiemy

ale jest pytanie czy za taką fuszere zostanie zapłacone?

czy będzie naliczona kara?

ewentualnie zerwana umowa

o to chodzi , o nic wiecej

chyba słuszne uwagi

a tutaj pojawiają odpowiedzi :to nie ja to ON.

to gdzie my dojdziemy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Kosowski komentuje mecz Chelsea? W tamtym tygodniu w czasie Derbów Londynu miał tyle pomyłek że głowa mała a teraz znowu ma się zająć Premier League. Słychać, że ma małe pojęcie o tej lidze, notorycznie się mylił, często gadał głupoty przykładowo był przekonany, że Eto'o wrócił do Chelsea, czy przez cały mecz mylił obrońce Chelsea, Branislava Ivanovicia z Jovanoviciem, być może tym z Wisły bo pozycja ta sama. Ciężko się go słucha, jako piłkarza go ceniłem ale komentator na ten moment z niego słaby. No ale może się jeszcze wyrobi, kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogladalem meczu bo sie na to patrzec nie dalo.

a juz skandalem jest ze zaden pacn nie stanal z wiekszym parasolem przed ta kamera by nie zacinalo prosto na nią

tego ze komentatorzy C+ nie przeprosili za sytuacje mimo ze nie oni robia sygnal to szok.

 

za to drugi mecz wszystko wynagrodzil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda na N Sport mecz ekstraklasy Pogoń - Zawisza ? kompromitacja stacji i platformy NC + główna kamera non stop zachlapana i obraz zlewa się z rzeczywistością....

Byłem na meczu i panowie operatorzy robili co mogli. Niestety mocno wiało i deszcz zacinał prosto w obiektywy. Parasol przy tak dużym wietrze i kamera na dachu to kiepski pomysł. Sygnał produkuje Live Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogladalem meczu bo sie na to patrzec nie dalo.

a juz skandalem jest ze zaden pacn nie stanal z wiekszym parasolem przed ta kamera by nie zacinalo prosto na nią

tego ze komentatorzy C+ nie przeprosili za sytuacje mimo ze nie oni robia sygnal to szok.

 

za to drugi mecz wszystko wynagrodzil:)

 

 

Nc+ nie robi transmisji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...