Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie popatrzyłem na rozpiskę pierwszych kolejek ligi angielskiej i hiszpańskiej i wychodzi na to, że wszystkie transmistowane mecze przez Nc+ będą na Canal+Sport (5 meczów z Premiership i 3 z PD).

 

To tak apropo transmisji na kanałach z niższych pakietów :)

w 1 kolejce jeszcze mecz Swansea-Manchester United będzie na Family2.

Jeszcze będzie transmitowany mecz Atletico Madryt ale to chyba na kanale 36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP bedzie ogladac minimum 500 tys i bedzie to dobra promocja tej ligi

 

Chyba napisałeś o sumie ludzi, którzy obejrzą wszystkie mecze Serie A 8)

 

Według mnie wszystko rozbija się o cenę w stosunku do atrakcyjności i oglądalności, a Serie A nie grzeszy ani jednym, ani drugim. Nie zmienia to faktu, że jestem oczwyście na TAK jeżeli chodzi o zakup praw przez Nc+. Im więcej lig w jednym miejscu tym lepiej dla kibica.

Po 100 tys oglada malo atrakcyjna lige Rosyjska a Serie a na pewno by ogladalo duzo wiecej osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma tam gwiazd a jesli jakas sie pojawi to zaraz ucieka do Hiszpanii ,Anglii czy Francji .

bo liga jest skorumpowana gorzej niz nasza kiedys.

bo włosi chcą astronomicznych kwot za ten swoj wybrakowany produkt.

 

W Serie A nie ma gwiazd? :jupi: Ty już lepiej więcej nic nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz pisze na stronie nc+ po wejściu w sklep i kliknięciu na co warto zobaczyć w nc+ klikam pózniej gdzie pisze CANAL+ to wyjątkowa oferta sportowa Pisze oferta piłkarska tam liga polska, angielska, hiszpańska, niemiecka, francuska i włoska oraz Liga Mistrzów UEFA i Liga Europejska UEFA czyli włoska i niemiecka w Canal+ zobaczymy czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, mediabox,bein sport itd wrócił pod nowym nickiem

http://ncplus.pl/poznaj-nc-plus/canal

"Największa oferta programowa dla prawdziwych fanów sportu: mecze najlepszych piłkarskich lig europejskich: Liga Mistrzów UEFA i Liga Europejska UEFA, liga angielska, hiszpańska i francuska oraz polska T-Mobile Ekstraklasa, żużel, NBA, tenis i sporty walki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego sprzedawane tylko na rok.

Takie coś może by było dobre jedynie dla jakiegoś nowego gracza na rynku kanałów sportowych, który czymś musi zachęcić klientów. Choć Polsatowi akurat trochę się dziwię, przy ich ilości praw do lig piłkarskich.

 

Jak dla mnie z tych zagranicznych lig to ciekawsza od Ligue 1 jest jedynie Premiership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tych zagranicznych lig to ciekawsza od Ligue 1 jest jedynie Premiership.

72203_wat.jpg

 

Jak dla mnie w kolejności nieprzypadkowej: angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska..

Francuska to syf (tak, próbowałem oglądać wiele meczów jak jeszcze miałem C+) mimo sprowadzania tych gwiazd za petrodolary czy inne pieniądze od magnatów.

Zresztą czekam na kolejne pojedynki francuskich drużyn z ekipami z pozostałych wymienionych powyżej lig, może być ciekawie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz pisze na stronie nc+ po wejściu w sklep i kliknięciu na co warto zobaczyć w nc+ klikam pózniej gdzie pisze CANAL+ to wyjątkowa oferta sportowa Pisze oferta piłkarska tam liga polska, angielska, hiszpańska, niemiecka, francuska i włoska oraz Liga Mistrzów UEFA i Liga Europejska UEFA czyli włoska i niemiecka w Canal+ zobaczymy czas pokaże.

Z tą niemiecką to taki chwyt marketingowy bo niemiecka jest w Eurosporcie i zarówno jest ona dostępna w NC+ jak i w CP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie wyglada to tak - staram sie to przedstawic realistycznie*:

1. Premier League

2. Bundesliga

3. Ligue 1

4. Serie A

5. Primera Division

6. Primeira Liga

 

W pierwszych 3-ech wymienionych przeze mnie ligach naprawde duzo sie dzieje i zespoly walcza do samego konca o pozycje pucharowe - o Serie A, Primeira Liga i Primera Division nie mozna tego raczej powiedziec.

 

Premier League - najwyzszy poziom jesli chodzi o kluby - punkty do rankingu ligowego UEFA zdobywa regularnie w kazdym sezonie 4-5 zespolow. Mecze ligowe w przewazajacej wiekszosci stoja na wysokim poziomie, ale nierzadko zdarzaja sie tez tragicznie nudne i slabe mecze (i to niestety czesto sa to mecze, ktore maja byc hitami).

 

Bundesliga - można lubic albo nie lubic Niemcow - ale trzeba im oddac to, ze pilkę grać potrafią. Fantastyczna liga i silne zespoły, wspaniała wielka widownia dopingująca pilkarzy na stadionach, szalone mecze z hokejowymi wynikami - jak można tego nie lubić :?: Wedlug mnie wlasnie o to chodzi w tym sporcie. Dodatkowo dla mnie dodatkowym czynnikiem dzialajacym na plus jest duża (juz od kilku sezonow) ilosc Japonczykow i Koreanczykow - lubie te klimaty, duzo ciekawsze sa dla mnie mecze z udzialem Azjatow.

 

Ligue 1 - nie bede sie za bardzo rozpisywal, bo o tej lidze moglbym napisac co najmniej kilka stron. Powiem tylko tyle - swietny poziom szkolenia mlodych pilkarzy, graja juz w najlepszych francuskich i zagranicznych mocnych klubach (poczytajcie sobie troche przynajmniej o wynikach reprezentacji mlodziezowych Francji i popatrzcie na nazwiska tych pilkarzy). Rozgrywki - naprawde ciekawe, duzo sie dzieje, kazdy kazdemu zabiera albo chociaz urywa punkty, nie ma calkowitej dominacji jednego czy 2-och klubow (PSG ma swoje gwiazdki, ale na szczescie nie zdominowali kraju). Na niekorzysc tej ligi oczywiscie dziala kilka faktow - glownie slabe wyniki w LM i LE oraz czesto tragiczny poziom meczow. No i najlepsze na koniec - od sezonu 2007/08 co roku jest inny mistrz, do tego walka o mistrzostwo we Francji praktycznie zawsze toczy sie do samego konca (inaczej niz we Wloszech, Niemczech czy Hiszpanii gdzie mistrz jest znany czasami duzo wczesniej niz 2-3 kolejki przed koncem sezonu).

 

Serie A - ta liga jest mi calkowicie obojetna - mecze sa na srednim poziomie, pilkarze potykaja sie i przewracaja chyba najwiecej ze wszystkich europejskich lig, by wymusic przewinienie - jakos mnie to nie przekonuje. Do tego sytuacja na stadionach we Wloszech, gdzie kwestia rasizmu i braku jakiejkolwiek kultury nikomu nie przeszkadza, powoduje ze zywie ogromna niechec do kibicow we Wloszech. No a sprzedawanie meczow we Wloszech to juz chleb powszedni - po tych wszystkich aferach dalej jest tak jak bylo, ale lepiej o tym nie mowic - np. zeszloroczna afera z Antonio Conte: http://www.sport.pl/pilka/1,65083,12344 ... szony.html

Jesli ktos chce ogladac lige, ktora juz przed startem na ma ulozona tabele koncowa, to prosze bardzo - enjoy :lol2:

 

Primera Division - FC Barcelona i Real Madryt - co roku przesciagaja sie w biciu roznych rekordow, mecze z ich udzialem sa niesamowicie jednostronne, calkowicie zdominowali hiszpanie i tylko niemcom zawdzieczamy to, ze nie bylo kolejnego meczu z ich udzialem. Rowniez te dwa zespoly daly Hiszpanii tyle punktow do rankingu, ze sa teraz ligą nr 1 - co bardzo zaklamuje rzeczywistosc (FCB i RM gdyby graly same dla Hiszpanii albo stworzyly wlasna lige, bylyby na 10. miejscu w rankingu ligowym).

 

Primeira Liga - zespoly portugalskie co roku nieźle radza sobie w europucharach, dochodza bardzo daleko w LM i LE, jednak czegos mi w tej lidze brakuje - wedlug mnie jest bardzo nudna i strasznie malo zroznicowana - od kilku sezonow Porto rozjezdza kazdego jak chce, w dodatku w tym sezonie dolaczyla do nich Benfica Lizbona, ktora rowniez robi z rywalami co im sie podoba - poza meczami pomiedzy czolowymi zespolami, ogołem mecze sa slabiutkie. Podobnie jak hiszpania - maja 2-3 zespoly ktore sa w stanie cos ugrac w Europie, reszta prezentuje naprawde niski poziom i odpada w pierwszych fazach eliminacji.

 

 

* Nie bierzcie mojego postu jako calkowicie niezaleznej opinii, poniewaz jestem fanem francuskiej pilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga mocno podskoczyła w hierarchii dużo wcześniej. Niemcy budują silną i przede wszystkim uczciwą finansowo ligę od lat, tam nikt nie żyje na kredyt i kluby nie mają długów.

 

A kibiców to im tylko pozazdrościć. Największa średnia ilość kibiców na meczach i takie zapotrzebowanie na karnety, że kluby muszą robić limit, by "niedzielny" kibic miał jak kupić bilet na mecz. Z tego co pisali Borussia sprzedała 55tys karnetów, Schalke 44tys, Bayern 39,5tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytaliście, ale mecze Legii beda na kanalach nC+ http://media2.pl/media/105067-Losowanie-4.-rundy-kwalifikacji-Ligi-Mistrzow-w-TVP-Sport-nSport-i-Eurosport.html

 

"Oba mecze rundy play-off Legii Warszawa z wyłonionym w wyniku losowania rywalem będzie można zobaczyć na żywo na antenie jednego z kanałów nc+ . Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 20/21 sierpnia, rewanż rozegrany zostanie tydzień później."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...