Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydarzenia sportowe w Polsce mają bardzo dużą oglądalność ale tylko wtedy gdy:

 

1) Są puszczane na powszechnie dostępnym, otwartym kanale telewizyjnym dostępnym w niskich abonamentach lub FTA

 

2) Odnosimy ogromne sukcesy w tej dziedzinie sportu

 

3) Jest to nasza kochana ligowa piłka kopana

 

Osobiście uważam że brakuje w NC+ wielu ciekawych dyscyplin sportowych takich jak: piłka ręczna (Vive Kielce!), rugby, siatkówka, MMA (sztuki walki cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju) oraz boks. W przypadku tych dyscyplin sportowych najwięcej do pokazania ma właśnie Cyfrowy Polsat!

 

PS. Canal+ Sport powinien nazywać się "Canal+ Piłka Nożna i Żużel" bo głównie tylko te dwie dyscypliny sportowe lecą na tym kanale. Jest jeszcze czasem NBA ale to SD w upscalu (żal pieniędzy na na prawdziwą wersję HD ?) więc nawet nie chce na to patrzeć bo to fatalnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza ogladalnosc gdzie ?Mecze siatkowki naszej reprezentacji oglada 700 000 nawet do 1000 000 ludzi mecze ktorej ligi maja taka ogladalnosc.Sport to nie tylko pilka nozna!!!

 

Sport to nie tylko Piłka nożna, ale jakby wyciągnąć naszych siatkarzy i pokazywać jakąkolwiek ligę siatkówki czy mecze reprezentacji z turniejów bez udziału Polaków to nie oglądałoby tego nawet 80 tyś osób. Oglądalność w Polsacie napędzają polskie drużyny. Nie ma Polskich drużyn nie ma oglądalności. I do Twojej wiadomości Piłka Nożna to najbardziej dochodowy i najbardziej pożądany sport przez ludzi na świecie(ma największą oglądalność) Gdyby nie Kubica to F1 miałoby o conajmniej 1/4 mniejszą oglądalność. To samo siatkarze, piłkarze ręczni etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka ma sporą oglądalność w Polsacie Sport, nawet wtedy jak nie grają polskie drużyny, czy polska kadra. Wszystko rozbija się o ilość abonentów, a tych CP ma najwięcej. Np. oglądalność F1 bez Kubicy jest na poziomie 700-800tyś ludzi, moim zdaniem sporo, nawet jeżeli wziąć pod uwagę że F1 leci w fta.

 

Na jednym z portali związanych z żużlem, co tydzień prezentowane są wyniki oglądalności kolejki żużlowej na NSport, plus parę wydarzeń sportowych które miały w danym tygodniu najwyżsżą oglądalność i oczywiście na pierwszych miejscach są te nadawane w TVP, lub na kanałach Polsatu. Średnia oglądalność żużla w NSport obecnie wynosi ok. 90 tysięcy ludzi. Dla porównania średnia oglądalność w ubiegłym sezonie na TVP Sport wynosiła 160tyś, jednak trzeba wziąć pod uwagę że TVP Sport był dostępny w znacznie większej ilośći gospodarstw domowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy oglądają siatkówkę biorą Polsat a Ci co futbol i żużel to NC PLUS.

Sprawa jest klarowna od wielu wielu lat.

Pozostałe dyscypliny jak np. sporty zimowe czy olimpiady masz w Eurosportach czy na TVP Sport.

Nie rozumiem was ludzie ze tak się kłócicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tych ludzików nie rozumiem o co oni się kłucą przecież cp od nc+ różni sie tylko jednym oferta sportowa oraz cena , nie pasuje komuc nc+ niech ida do polsatu jaki problem i na odwrót... nie pasuje cena? Zrezygnujcie bierzcie naziemna i wlaczajcie sobie lagujace transmisje sportowe w super rozdzielczosci na necie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy tu twierdzi ze najlepsza pilka jest tylko na NC+wiec pomyslalem ze ten kanal musi byc w tej platformie haha.

Tyle że akurat ten mecz Barcelony z Bayernem to w lepszej jakości HD obejrzysz właśnie na ZDF HD z Astry niż na PS HD :D.

 

 

PS. Canal+ Sport powinien nazywać się "Canal+ Piłka Nożna i Żużel" bo głównie tylko te dwie dyscypliny sportowe lecą na tym kanale. Jest jeszcze czasem NBA ale to SD w upscalu (żal pieniędzy na na prawdziwą wersję HD ?) więc nawet nie chce na to patrzeć bo to fatalnie wygląda.

Nie do końca. Jest jeszcze żużel zarówno w C+ Sport jak i nSport, do tego dochodzą transmisje z tenisa (również C+ Sport i nSport, chociaż zobaczymy gdzie teraz po fuzji wyląduje Puchar Davisa).

Niewykluczone że sięgną po jakieś prawa od ESPN America, które znika z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza ogladalnosc gdzie ?Mecze siatkowki naszej reprezentacji oglada 700 000 nawet do 1000 000 ludzi mecze ktorej ligi maja taka ogladalnosc.Sport to nie tylko pilka nozna!!!

 

Sport to nie tylko Piłka nożna, ale jakby wyciągnąć naszych siatkarzy i pokazywać jakąkolwiek ligę siatkówki czy mecze reprezentacji z turniejów bez udziału Polaków to nie oglądałoby tego nawet 80 tyś osób. Oglądalność w Polsacie napędzają polskie drużyny. Nie ma Polskich drużyn nie ma oglądalności. I do Twojej wiadomości Piłka Nożna to najbardziej dochodowy i najbardziej pożądany sport przez ludzi na świecie(ma największą oglądalność) Gdyby nie Kubica to F1 miałoby o conajmniej 1/4 mniejszą oglądalność. To samo siatkarze, piłkarze ręczni etc

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/35953 ... ekstraligi http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36415 ... ekstraligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gwiazdy w Serie A . Gonzalo Higuain ( Real M ) oraz Pepe Reina ( Liverpool ) zagrają w Napoli . Zapowiada się najciekawszy sezon od kilku lat. Miejmy nadzieję że jednak nc+ wykupi nawet najtańszy pakiet z dwoma meczami.

 

Napiszę z nudòw kto zasilił Serie A w ostatnim czasie

Carlos Tevez

Fernado Llorente

Mario Gomez

Giuseppe Rossi

Pepe Reina

Gonzalo Higuain

Jose Maria Callejon

Raul Albiol

Dries Mertens

Kevin Strootman

Joaquin

Paweł Wszołek

Łukasz Skorupski

Rafael Benitez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Bielawa Owls" 8)

 

Po trzecie - nie jest to sport premium.

i co z tego że nie jest może ktoś by chciał to oglądać a nie tylko piłkę nożną :?:

za to piłka jest a sukcesów .......brak :lol2:

liga polska,angielska,francuska,hiszpańska jeszcze by włoską chcieli dajcie na luz

komercją mi tu zalatuje :wink:

 

Na stadionie ""Bielawa Owls" nawet jak się nie mylę odbył finał ligi kiedyś tam.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - kto by to oglądał?

Po drugie - ramówka w weekendy jest zapełniona

Po trzecie - nie jest to sport premium.

-myślę że tyle samo albo i więcej osób niż NBA, turnieje tenisowe bez Polaków czy jakieś zawody lekkoatletyczne. Jeszcze z miesiąc temu TdF było dla wielu ludzi jakimś tam wyścigiem kolarski. Dzięki Kwiatkowskiemu Eurosport bił rekordy oglądalności. Wystarczy odpowiednia promocja, przygotowanie transmisji i nawet bierki mogą być fascynujące :)

-Maja przecież sporo tych kanałów premium :) Maja TVN Turbo.

-Nie jest to sport premium czyli idealnie pasuje do obecnej oferty C+ :D Ciekawe co kwalifikuje dany sport do bycia premium? Koszt zakupu praw, może zarobki sportowców czy może jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Orlik666 "Futbol Amerykański" ani "Rugby" nie zobaczysz w NC+ ponieważ lukas_k twierdzi że to nie sport premium......

wolałbym ze swoją półtora roczną córką iść na mecz futbolu amerykańskiego niż na mecz ligowy"ekstraklasy" :wink:

ps.dodam ze nie jestem znawcą tego sportu ale powiedzenie "nie jest to sport premium" mnie wkurzyło....

 

@lukas_k "Super Bowl" nie jest premium :?::wink:

pozdrawiam fanów piłki kopanej :wink:

 

@lukas_k "Przyjaciel forum SAT Kurier" nie będe twoich [beep]n komentował :wink:

chyba nie zrozumiałeś mojego przekazu

a teraz możesz mnie hejtować :lol2:

co do oferty Canal+podoba mi się .... tyle ze nie podoba mi się twoje podejście do ludzi mających odmienne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bo jak się nie ma argumentów to lepiej powiedzieć, że "[beep]n komentował nie będę". Ja się zastanawiam po co wypowiadasz się w temacie sportowym skoro sportem zainteresowany nie jesteś. Ja nie znam się np. na muzyce i głosu na ten temat nie zabieram.

 

A tak w ogóle to czy w dyskusji nie chodzi o to, że każdy ma inne zdanie? Ja Ci powiedziałem, że taki sport, a raczej liga nie nadaje się do C+, bo jest mało popularny, mało znany i w Polsce egzotyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak jeśli chodzi o rugby! :)

 

Czy przypadkiem liga rugby nie była kiedyś transmitowana na Polsacie Sport ? Pamiętam mecz Polska - Ukraina który leciał na tym kanale.

 

Polsat Sport od kilka (chyba) lat transmituje finały polskiej ligi w rugby piętnastoosobowym. Do tego dochodzą właśnie mecze Polski; zarówno spotkania w ramach Dywizji 1B, a także czasem mecze towarzyskie (było chyba starcie z rezerwami Francji). Pokazali także dwa ostatnie turnieje o Puchar Świata (we Francji oraz Nowej Zelandii). Kiedyś też pokazywali mecze klubowego Pucharu Europy (europejska LM w rugby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...