Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie mogliby oddać kilka wytwòrni filmowych a pozyskać Serie A . Sport na żywo to jest prawdziwe premium a każdy głupi film można sobie pobrać i i obejrzeć kiedy się chce a nie czekać rok jak np na Skyfall.

 

W takim razie MY, abonenci lubiący oglądać filmy, zrezygnujemy z "głupiego" sportu i przestaniemy korzystać z usług NC+. Co ty na to ? Ciekawe czy CANAL+ byłoby w stanie opłacić Waszą ukochaną szmaciankę gdyby odpłynęła kolejna grupa abonentów :wink: Już teraz ta firma ledwo zipie po marketingowej klapie jaką była fuzja obu platform. Naprawdę chcesz ją jeszcze bardziej dobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklad?

Ligue 1:

- w Orange Sport - 1 mecz, czesto z retransmisji (tak bylo, gdy OS mialo prawa)

- w Canal+ - wczesniej 2 a od poprzedniego sezonu 3 mecze, tylko w wyjatkowych mecze z retransmisji

Do tego OS nie mial zadnych magazynow Ligue 1, w Canal+ sa oddzielnie magazyny kazdej kolejki ligi zagranicznej, w Sport+ sa skroty z meczow tych lig. Do tego w S+E byly te ligi szeroko omawiane, ale teraz juz niestety tego magazynu juz nie ma.

 

Akurat Orange Sport wtedy współpracował z C+ i prawa do Ligue1 miał na zasadzie sublicencji. To nie ich wina, że tak skąpo pokazywali te ligi.

 

SerieA dla niektórych jest nudna, dla mnie - najchętniej oglądana poza angielską. Zdecydowanie ciekawsza liga (podkreślam, LIGA) niż w zasadzie dwu-drużynowe Primera Division i Ligue1. Zysk tej ligi przez Polsat byłby dużym kąskiem dla fanów futbolu, choć jeszcze zależy od tego jak byłaby pokazywana. Polsat Sport Weekend może być kanałem w stylu starego Polsatu Futbol, który miał poza CP dosyć mocno ograniczony zasięg. Myślę jednak, że nc+ nie odda calcio do konkurencji, ale czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż cichaczem fuzja fuzją ale nowy twór się osłabia (m.in. wytwórnia paramount) w postaci ewentualnej utraty serie a.

Liga mimo ewidentnego kryzysu ciągle jest bardzo silna i atrakcyjna . Każdy kto twierdzi inaczej kompromituje się. Z resztą myślę że krytyka polega z niewiedzy bo płynie od tych którzy pewnie widzieli kiedyś jakieś skróty a mecz na żywo to pewnie z raz w życiu albo wcale.Mecze zazwyczaj są wyrównane i ciekawe.

Kadra narodowa jest wicemistrzem euro.Nigdzie w europie nie ma takich kibiców i atmosfery jak w Serie a .

Z resztą c+ straci sporo bo wieczorem w łikend serie a było rozwiązaniem optymalnym. Sory ale mecze barcy i realu które tłamszą rywali nie są żadną atrakcją( przyznawali mi racje nawet kibice tych klubów).

Także to będzie niewątpliwa strata .

 

C+ musi uważać. Istnieje ryzyko że spółka ekstraklasy stworzy własny kanał i liga zniknie z c+. Między innymi zmiana systemu rozgrywek na to wskazuje.

Teraz piłki jest za dużo w c+ .Za dużo o LE. To się odbije na oglądalności Ligi Europy , jeśli nie będzie grała polska drużyna to oglądalność LE będzie dramatyczna. Podejrzewam że nie będą chcieli przedłużać praw do tych rozgrywek (no chyba że im nie wyjdzie z przetargiem na LM) .

 

Polsat nie ma poważnej piłki teraz , ba nawet tej niepoważnej ma tylko strzępy. Z ich punktu widzenia serie a musi byc atrakcyjna.

To co przedmówca powiedział jeśli polsat przejmie to mecze będą dostepne w ipli (około 5 zł za jedno wydarzenie , chyba 19 zł za 30 dni ) jakośc niezłe HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może mecze Barcy i Realu z 18 zespołami ligi nie są atrakcyjne ale za to mecze pomiędzy FCB i Realem są największym wydarzeniem w ligowej piłce na świecie a chyba nie można kupić samych GD ligowych? Więc liga hiszpańska jest ważna w ofercie ze względu na te 2 mecze w sezonie.

Poza tym w lidze hiszpańskiej jednak o mistrza walczą 2 drużyny a w Serie A nie walczą 2 bo mistrzem wiadomo, że będzie Juventus bo Milan, Inter i Roma podu.padły w ostatnich latach i jedynie mogą o pierwszą trójkę walczyć ale z Juve nikt nie będzie w stanie konkurować. Liga naszych zachodnich sąsiadów też będzie ligą 1 zespołu przez następne lata. Więc tak naprawdę to plus, że w Hiszpanii liczą się 2 kluby a nie 1. Chociaż Barca z Neymarem a Real bez Mourinho to być może i nawet liga hiszpańska będzie ligą tylko Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wziąłem niegdysiejszą enke głównie ze względu na Ligę Mistrzów. Owszem, Premier League to łakomy kąsek, ale dałbym jakoś radę przeżyć bez tego. Skoro dali mi pozostałe ligi, to super i w tej samej cenie. Za to im dzięki. Ale jak dajmy na to stracą prawa do LM, to ja z nich zrezygnuje... wydaje mi się również, że LM to taki sztandarowy języczek u wagi abonentów lubiących piłkę, którzy wzięli n...lubiący ekstraklasę i premiership wzięli C+...teraz wszystko jest razem. Jak coś odpadnie to sporo osób odejdzie, dlatego będą o te prawa z pewnością ostro walczyć.

Co do SerieA to wydaje mi się, że pozostanie w ofercie nc+. Ja osobiście też ją wolę, niźli hiszpańską czy francuską nudę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozumienie na platformie, że kazdy widz ma swe ulubione programy (ligi) powinno przyświecać tej dyskusji. I temu akurat dziwić się nie trzeba (albo wymadrzać się o wyższości własnego gustu)

Smutek ogarnia jak ktoś pisze , że jakoś jest więc nie narzekajmy. Nie chcę narzekać tylko dla formy, ale czuję sie lekko dymany przez operatora. A wolałbym zamienić role....

Na razie zachowuję spokój. W tych warunkach raczej powróce do zabawy DX.... a tam futbolu póki co w bród.

Nowa definicja rozrywki raczej w myśl powiedzenia: zabiora ligę, a w zamian za to ograniczą premiery filmowwe. A 18-tego nikt nie wspomina o ulgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dyskutować o wyższości jednej ligi na drugą. Jeden woli włoską, drugi francuską a trzeci azerską. Nie zmienia to faktu, że fanów włoskiej ligi w Polsce jest sporo i gdyby mieli ją stracić to sporo abonentów na pewno by się wkurzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle nudna jest wlasnie włoska poniewaz caly czas sie bronia francuska jest bardziej ciekawsza i ladniejsza dla oka przypomina ligi ameryki poludniowej , szybka zwawa gra , ladne zagrania i piekne gole.

Jak dla mnie francuska to nudy niesamowite. Gdyby nie Smokowski to pewnie nikt w C+ tej ligi by nie pokazywał. Nie ma co jej nawet porównywać do lig ameryki południowej. Brazylijską nawet w jakości Sportklubowej chętnie oglądałem. Włoska może też niezbyt emocjonująca, ale dla mnie akurat w tej chwili atrakcyjniejsza choćby ze względu na to że kilku Polaków ma szansę na grę.

 

W każdym razie w telewizorze mam dostęp do Ipli więc najwyżej wykupie pakiet IplaSport. To też ważne że w pakiecie tym są Eurosporty, a jak wiadomo w nc+ są one niegwarantowane więc nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...