Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mirosławski to wg mnie akurat kiepski jest. Podstawą Bundesligi był Marcin Gabor i wspomniany wyżej Marcin Grzywacz. Aż się chciało oglądać mecze. Dla mnie największym minusem przejścia ligi niemieckiej do Eurosportu 2 był komentarz no i mała ilość meczów drugiej ligi.

 

A tak przy okazji to dziś jest sobota, a w nc+-konkretnie na kanałach c+ ilość meczów symboliczna. Słabiutko to dziś wygląda.

 

 

Rzeczywiście, bo Borek to słaby komentator jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem Gabora. Grzywacz moim zdaniem też jest lepszy. No i jakim argumentem jest jeden Borek, skoro ekspertów tam mają takich, którzy przez większość czasu ograniczają się do jąkania i mówienia językiem zbliżonym do polskiego. W Sportklubie Bundesliga miała moim zdaniem niepowtarzalny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, bo Borek to słaby komentator jest..

Warsztat ma niezły, ale psychikę ewidentnie zwichrowaną - każdy mecz, nie ważne czy grają Hannover z Freiburgiem czy Fuerth z Augsburgiem potrafi zmienić w festiwal :censored: o BVB. Ewentualnie zaczyna hejtować Bayern vel FC Hollywood - chociaż w tym sezonie po tej demolce z 20 punktami przewagi trochę wytrzeźwiał. To samo jak w Polsacie była Liga Mistrzów i komentował mecze Realu Madryt. Jest przyjemny dla ucha, ale niestety bardzo stronniczy i momentami dziecinny. (kto pamięta jak się prawie rozpłakał "to nie może być prawda" na wiosnę 2012 gdy Stuttgart wyrównał z Dortmundem w 92 minucie na 4:4?) Oczywiście szanuję, że Januszom taki emocjonalny komentarz ku pokrzepieniu polskich serc (w tym kierunku rośnie Ryczel), które zawsze wymagają wspomnienia i pochwał się podoba, ale część kibiców wymaga rzetelności. A profesjonalny dziennikarz powinien schować do kieszeni własne preferencje i chociaż próbować udawać obiektywnego.

 

Tyle się cieszę, że na ES2 idzie zmienić ścieżkę na angielską i jak chłopaki zaczynają odpływać w tych westchnieniach to można dwoma kliknięciami na pilocie wszystko naprawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, bo Borek to słaby komentator jest..

Warsztat ma niezły, ale psychikę ewidentnie zwichrowaną - każdy mecz, nie ważne czy grają Hannover z Freiburgiem czy Fuerth z Augsburgiem potrafi zmienić w festiwal :censored: o BVB. Ewentualnie zaczyna hejtować Bayern vel FC Hollywood - chociaż w tym sezonie po tej demolce z 20 punktami przewagi trochę wytrzeźwiał.

 

Spokojnie, jakby Lewy zagrał w Bayernie to w Polsce mielibyśmy akcję "cała Polska kocha Bayern". Ja rozumiem, że można jakoś tam bardziej przeżywać mecze BVB ze względu na Polaków, ale wszystko w granicach rozsądku.

 

Co sądzicie o transmisjach Ekstraligi na nSporcie? Miały być cuda, wianki, a tu szczerze mówiąc to jak na razie transmisje na TVP Sport jakoś lepiej wyglądały. Zastanawia mnie kilka rzeczy:

 

  • brak aktualnego wyniku spotkania (wynik widzimy tylko w podsumowaniu biegu)
  • brak uporządkowania w podsumowaniu biegu - pola startowe są ważne na początku, ale na koniec bardziej interesowałoby mnie ułożenie 3,2,1,0.
  • brak łącznego KSM-u przy prezentacji graficznej składu
  • brak prezentacji graficznej zawodnika podczas prezentacji meczowej (kamera idzie, ale jak ktoś mniej wtajemniczony to nie wie kogo ona przedstawia)
  • brak podsumowania zdobyczy punktowych poszczególnych zawodników podczas przerw technicznych (jak już się pojawiło to wszystko w kupie, bez podziału na drużyny)
  • brak zdobytej dotychczas ilości punktów podczas prezentacji składu danego biegu

 

Jak to miał być ten profesjonalizm znany z transmisji Ekstraklasy to jest to jakiś mało śmieszny żart. TVP Sport prezentowało się dużo ciekawiej, jedyną przewagą obecnych transmisji jest jakość HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wystartowala liga zuzlowa. sposob przekazania dzwieku w transmisjach beznadziejny. dno i kilo mulu 1000 lat swietlnych za relacjami tvp. podejrzewam o ta amatorszczyzne specjalistow z "n" - gdyz transmisje robione przez c+ byly zawsze na wysokim poziomie.

na grafikach przedbiegowych brak przypisanych dotychczas zdobytych punktow przez startujacych zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, bo Borek to słaby komentator jest..

Warsztat ma niezły, ale psychikę ewidentnie zwichrowaną - każdy mecz, nie ważne czy grają Hannover z Freiburgiem czy Fuerth z Augsburgiem potrafi zmienić w festiwal :censored: o BVB. Ewentualnie zaczyna hejtować Bayern vel FC Hollywood - chociaż w tym sezonie po tej demolce z 20 punktami przewagi trochę wytrzeźwiał.

 

Spokojnie, jakby Lewy zagrał w Bayernie to w Polsce mielibyśmy akcję "cała Polska kocha Bayern". Ja rozumiem, że można jakoś tam bardziej przeżywać mecze BVB ze względu na Polaków, ale wszystko w granicach rozsądku.

 

Co sądzicie o transmisjach Ekstraligi na nSporcie? Miały być cuda, wianki, a tu szczerze mówiąc to jak na razie transmisje na TVP Sport jakoś lepiej wyglądały. Zastanawia mnie kilka rzeczy:

 

  • brak aktualnego wyniku spotkania (wynik widzimy tylko w podsumowaniu biegu)
  • brak uporządkowania w podsumowaniu biegu - pola startowe są ważne na początku, ale na koniec bardziej interesowałoby mnie ułożenie 3,2,1,0.
  • brak łącznego KSM-u przy prezentacji graficznej składu
  • brak prezentacji graficznej zawodnika podczas prezentacji meczowej (kamera idzie, ale jak ktoś mniej wtajemniczony to nie wie kogo ona przedstawia)
  • brak podsumowania zdobyczy punktowych poszczególnych zawodników podczas przerw technicznych (jak już się pojawiło to wszystko w kupie, bez podziału na drużyny)
  • brak zdobytej dotychczas ilości punktów podczas prezentacji składu danego biegu

 

Jak to miał być ten profesjonalizm znany z transmisji Ekstraklasy to jest to jakiś mało śmieszny żart. TVP Sport prezentowało się dużo ciekawiej, jedyną przewagą obecnych transmisji jest jakość HD.

 

Myślę, że w następnych kolejkach powinni to poprawić inaczej to "nc+" znowu śmiech na sali.. a komentatorzy myślę, że luz, fajnie ze Cegielski jako ekspert dobrze radził sobie też Dryła jako komentator. A Olkowicz był znany z Grand Prix na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po raz kolejny mecz w retransmisji, tydzień temu PSG, dziś NBA

 

Miałem ochotę obejrzeć mecz Knicks-Pacers i byłem w szoku, gdy zobaczyłem, że mecz jest w retransmisji.

 

Chyba to pierwsza taka sytuacja w historii canal+ by NBA była w retrasmisji.

 

Milion dwieście kanałów za setki złotych miesięcznie, a mecze w powtórkach. Panowie z ITI zniszczą canal+, wspomnicie moje słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem dzis mecz zuzlowy.

jak ktos pisze ze byla slaba jakosc to ma chyba cos z oczami.

jakosc obrazu zyleta

wreszcie widac ludzi i szczególy..jak sobie czlowiek przypomnial ten badziwe co byl w tvp sport to po prostu kolosalna roznica.

owszem bylo pare rzeczy inaczej pokazywane niz w tvp i moze dobrze..przyda sie odmiana.

i BYLY pokazywane punkty poszczegolnych zawodnikow w czasie przerw..

poza tym to byly pierwsze transmisje Multiproduction z zuzla po bardzo dlugiej przerwie.

a znajac ta firme gdy pokazywala jeszcze ekstraklase mozna byc pewny ze poziom bedzie wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po raz kolejny mecz w retransmisji, tydzień temu PSG, dziś NBA

 

Miałem ochotę obejrzeć mecz Knicks-Pacers i byłem w szoku, gdy zobaczyłem, że mecz jest w retransmisji.

 

Chyba to pierwsza taka sytuacja w historii canal+ by NBA była w retrasmisji.

 

Milion dwieście kanałów za setki złotych miesięcznie, a mecze w powtórkach. Panowie z ITI zniszczą canal+, wspomnicie moje słowa.

 

kolego na c+f2 masz live nyk vs pacers....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz zdarza sie taka sytuacja kiedys juz nie pamietam dokladnie jaki mecz Ale grala barcelona w pilke nozna , mecz byl puszczony z okolo 20 minutowym opoznieniem nie pisalo na zywo , a jak pozniej pisalem do c+ sport to mowili ze to bylo na zywo, mimo ze na livescorze dawno z wyprzedzeniem wiedzialem jaki wynik jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem kibicem NBA i nie ogladam ale wczoraj przelatujac przez kanaly zatrzymalem sie na tym meczu i sprawdzilem pare razy bitrate bo ostatnio BasteKSG narzekal na jakoasc...bylo zawsze ok 1500kb/s wiec calkiem sporo..mam nadzieje juz juz zawsze tak bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...