Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znów napiszę o Premier League. Dzisiaj ma zadebiutować Krychowiak ale oczywiście meczu WBA nie będzie, Chelsea ważniejsze jest. 

I jeszcze jedno, piszecie że C+ ma jeden mecz do wyboru. A Rosjanie dzisiaj pokazują 3 mecze o 16, z tym że chyba nie docierają ich kanały zasięgiem do Anglii

Zakaz równoległych transmisji obowiązuje najszczególniej satelitę Hotbird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenuła. Choć ja już się przyzwyczaiłem, że są stronniczy i kartki są słuszne albo nie w zależności od drużyny dla której gra faulujący.

 

CANAL_SPORT_2_HD20170909-141143.jpg

Jeszcze trochę i dojdą do wniosku, że żółta powinna być ale dla bramkarza...

 

EDIT. W ogóle to ja się spodziewam, że FAPL zawiesi Mane dodatkowo na kilka spotkań za takie barbarzyństwo.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz przy faulu Mane twarowskiego i rudzkiego (celowo pisze małą literą) skandaliczny; tak, tak pora iść na emeryturę i jak najdalej od takiego komentowania; teraz w studio dalej żuja tą akcję nie mają przekonania; ludzie, trzymajcie mnie - jak mawiał Pawlak

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę bez zaczepek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Eleven pokazują bramki ze wszystkich spotkań z danego dnia w Eleven Gol Live i studiach pomiędzy meczami, aha. ;) Efekt Eleven. :D :D Bez hejtu, po prostu śmieszą mnie te porównania i tezy, że C+ inspiruje się Eleven. ;)

@Artek1008 O właśnie, rzadko kiedy zerkam na GPS, ale coś mi się zdawało że bramki już są trochę czasu, ale nie chciałem pisać o czymś czego nie śledzę. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak już było w poprzednim sezonie. Niekórzy ciągle krytykują, a nawet nie oglądają danych programów ;p

Edit: A nawet jeszcze jak nie było Eleven, bo Gorączka Piłkarskiej Soboty jest od 2013 roku i już wtedy nawet po meczach Ekstraklasy pokazywali wszystkie gole z Premier League. Tylko wiadomo, teraz ten program jest lepszy i konkretniejszy.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili podsumowanie sobotnich spotkań z ligi angielskiej oraz pokazali bramki w GPS. Nie dało się tak wcześniej? Jak chcą to potrafią. Nastąpił tzw. efekt Eleven.

Efekt Eleven? Cóż za żałosny żart.

 

Gorączka Piłkarskiej Soboty na Canal+ leciała jeszcze, gdy nie było żadnego Eleven. Od początku emitowali bramki w tymże magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż sorek ma rację, dopiero od ubiegłego sezonu są w studio po ostatnim meczu bo poświęcili jeden kanał na Premier League. We wcześniejszych sezonach 2 mecze w ramach GPS były na Canal+Sport, a ten o 18:30 był na innym i nie w ramach GPS-u.

Edytowane przez fancik19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIedy ? Wtedy jeszcze oglądałem GPS i GN czy jak jej tam było :) Nie pamiętam żadnych skrótów BPL z tamtego czasu. Puszczali tylko skróty meczów, które transmitowali (angielska, francuska, włoska czy hiszpańska), ale nie wszystkich. I to były skróty na zasadzie 10-15 s i koniec, dosłownie jak poszedłeś do WC to już bylo po skrócie :) Nie ma porównywać do Eleven GOL-a. Też myślę, że to efekt 11 z tym prezentowaniem skrótów. Po prostu widzą co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIedy ? Wtedy jeszcze oglądałem GPS i GN czy jak jej tam było :) Nie pamiętam żadnych skrótów BPL z tamtego czasu. Puszczali tylko skróty meczów, które transmitowali (angielska, francuska, włoska czy hiszpańska), ale nie wszystkich. I to były skróty na zasadzie 10-15 s i koniec, dosłownie jak poszedłeś do WC to już bylo po skrócie :) Nie ma porównywać do Eleven GOL-a. Też myślę, że to efekt 11 z tym prezentowaniem skrótów. Po prostu widzą co się dzieje.

Pamiętam że w 2013 pokazywali bramki z meczów które nie były pokazywane na żywo, było to w przerwie między meczem BPL 17:50-18:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet było to pokazywane (choć ja nie kojarzę) - to były to zapewne 30s wstawki jak z GPS, więc znów nic szczególnego.

 

@Pawop - owszem w zakresie ilości transmisji i magazynu lig zagranicznych to można powiedzieć, że wymyślili. C+ miał epizod z Sport+Ekstra, ale nie było tam wszystkich bramek jak we wcześniejszym Eleven GOL w poniedziałek, a już na pewno nie był magazynem omawiającym mecze w danym dniu jak ten z sb i ndz.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że były wszystkie gole w GPS z meczów o 16:00. Różnie, raz w przerwie wieczornego meczu Ekstraklasy, czasami w przerwie ostatniego meczu PL, zależy co było w ofercie GPSu :) Bez przesady, nie zaklinajmy rzeczywistości jak tu kolega wyżej napisał. Teraz, wiadomo, GPS jest zdecydowanie lepsza i ciekawsza, ale nie można zmyślać, że czegoś nie było.

 

Rywalizacja jest dobra. Monopol nigdy nie będzie dobry, dlatego fajnie, że jakościowo mamy dwie bardzo dobre telewizje. Czysto teoretycznie powinny się wzajemnie napędzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zmyślam, tylko po prostu na to musiałem nie trafić. A nie trafiłem, bo jak piszesz było różnie emitowane, więc pewnie dlatego nawet nie miałem swiadomości, że coś takiego jest. Prawdopodobnie gdyby to było standardowe pasmo, normalnie w programie to pewnie bym kojarzył, bo wtedy Sport+ i Ligi+ to były moje ulubione programy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na rozkład meczów LM w najbliższej kolejce na kanałach nc+ i znów jakieś chore wybory ludzi, którzy nie znają się na piłce. Szkoda, że już od tego sezonu Polsat nie pokazuje LM. Wiem, że zakodują, ale pewnie dostęp nie będzie kosztował 9*40=360 pln, ale sporo mniej.

Kto to widział, żeby pokazywać spotkanie Chelsea z jakimiś leszczami z Azerbejdżanu, gdzie wynik pewnie będzie podobny do 5-0 zamiast spotkania Romy z Atletico???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...