Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnij, że Serie A czy Ligue 1 zobaczysz poza Eleven. Nie ma szans.

W sprawie praw telewizyjnych już nie mnie nie zdziwi. 2 lata temu też nie było szans, że ligi hiszpańskiej nie będzie w C+, albo że Polsat będzie miał LM, czy Eleven niemiecką... Jest ruch na rynku praw i ja czekam spokojnie, będzie co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie praw telewizyjnych już nie mnie nie zdziwi. 2 lata temu też nie było szans, że ligi hiszpańskiej nie będzie w C+, albo że Polsat będzie miał LM, czy Eleven niemiecką... Jest ruch na rynku praw i ja czekam spokojnie, będzie co będzie.

Zrozum, że dopóki Serie A i Ligue 1 bedzie w rękach MP&Silva, dopóty będą te ligi w Eleven. Nie będzie żadnych przetargów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że dopóki Serie A i Ligue 1 bedzie w rękach MP&Silva, dopóty będą te ligi w Eleven. Nie będzie żadnych przetargów.

No j dobrze bo nikt nie chce by te ligi ktore ma Eleven wracaly do C+ bo nie ma powodów ku temu. W Eleven znacznie lepiej potrafią te ligi opakowac, choć za czasów C+ to nawet o opakowaniu nie można było mówić za bardzo bo studia nie bylo,magazynów ligowych nie było. No i komentowali tacy jak Milko czy inni. W Eleven klasa jest i cacy.

 

A nawet o ilości meczów nie wspominam bo to K.O. Na miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/discovery-communications-i-scripps-networks-interactive-rozmawiaja-o-fuzji

 

Przypominam że TVN ma też udziały w nc+, może być dobre dla sportu w nc+ taka fuzja

TVN jeszcze ma udziały w nc+. :) A dobra wiadomość, to raczej dla Eurosportu, a nie dla nc+. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nareszcie jest co oglądać na Canal+Sport. :P

"Premier League Asia Trophy" teraz gra Leicester z WBA. Po tym meczu jest Liverpool z Crystal. Szkoda że do pracy trzeba iść. :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No j dobrze bo nikt nie chce by te ligi ktore ma Eleven wracaly do C+ bo nie ma powodów ku temu. W Eleven znacznie lepiej potrafią te ligi opakowac, choć za czasów C+ to nawet o opakowaniu nie można było mówić za bardzo bo studia nie bylo,magazynów ligowych nie było. No i komentowali tacy jak Milko czy inni. W Eleven klasa jest i cacy.

 

Nie wypowiadaj się za wszystkich. Z moich obserwacji wnioskuję, że nie chcą przede wszystkim abonenci CP, bo gdyby ligii, które ma obecnie Eleven wróciły do Canal+, to sportowa oferta CP znowu byłaby biedna jak za czasów, kiedy to na naszym rynku nie było Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się matuszem14422. Prawa są sezonami także jeśli dają coś przed sezonem i będą dawali te mecze z europy to raczej przedłużyli.Może czekają aż będzie bliżej jakiejś transmisji i dopiero ogłoszą. Mogliby więcej meczów dawać.Ciekaw jestem co z piłką ?o stracie LM i LE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ korzysta z infrastruktury TVN24? Teraz w L+E wywiad z dziennikarzem PS, który jest w Krakowie. Widok znajomy z TVN24 :)

Studio Ligi+ Extra z publicznością także należy do TVNu. Stamtąd prowadzone jest np. studio wyborcze. W końcu mocno współpracują. Redakcja sportowa Canal+ robi przecież serwisy sportowe w TVN24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...