Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mecz Cracovi z Piastem rozgrywany jest w Azerbejdżanie czy po prostu nagrywany kalkulatorem?? Dźwięk jak ze studni a obraz to takie mocne SD... dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Pogoni z Wisla skomentuja Zylinski i Murawski - Dramat.

Jaki dramat? Żelek jak zawsze dobre przygotowanie i pasja. Ja tam lubię go jak komentuje bo wiem, że odrobił lekcje i potrafi to sprzedać na wizji ;)

 

 

Niestety komentarz na Eurosport Lacha to dramat jakis! Porównaj sobie to co oni gadali a to jak potem Żelek. Różnica klasy widoczna wyraźnie!

Dziś ma być Durda i Zurawski więc magiczny duet haha. Wiadomo magiczny ze względu na to że na Zurawskiego mówili Magic. Więc będzie dno komentatorskie przy Korona-Zaglebie.

 

PS. L+Extra wczoraj mega fajna. Ale wiadomo Probierz był to gościa zawsze przyjemność posłuchać, cos jak Czesława Michniewicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić platformę ale przyzwyczajenia już gorzej. Po wypowiedziach widać, że mentalnie platforma NC+ wciąż składa się z abonentów N i Cyfry+.

Abonenci Cyfry, to głównie kibice piłkarscy, wiele lat mieli Canal+ głównie dla piłki ligowej, zwłaszcza polskiej Ekstraklasy. Mają oni swoje ulubione drużyny i śledzą je tydzień po tygodniu, to głównie oni cieszą się ze startu nowego sezonu Ekstraklasy.

Abonenci N, to głównie fani filmów, mają NC+ dla kanałów filmowych, nie śledzą rozgrywek ligowych a jedynie międzynarodowe lub ligę mistrzów, do oglądania której przyzwyczaił ich dawny nSport. To oni najgłośniej lamentują po stracie LM.

 

Też tak to widzicie?

Ja miałem zawsze Cyfrę, teraz nc+, oglądam ligi zagraniczne (zasadniczo tylko hiszpańską i angielską), LM, filmy także. Tak więc nie do końca jest tak jak piszesz. Dodam, że z wiekiem telewizji i meczów oglądam zdecydowanie mniej niż np. dekadę temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. L+Extra wczoraj mega fajna. Ale wiadomo Probierz był to gościa zawsze przyjemność posłuchać, cos jak Czesława Michniewicza :)

Fakt, fajnie się wczoraj oglądało, mimo iż Sławek już od jakiegoś czasu robi się irytujący (powinien chyba zjeść Snickersa) a Wieszczu to moim zdaniem jeden z gorszych ekspertów w c+, to Smok i Twaro trzymają ten program na dobrym poziomie. Nie przepadam też specjalnie za Probierzem, czasami nie nadążam za jego filozoficznymi teoriami, ale wczoraj dało się go słuchać, nie owijał w bawełnę.
PS. Szkoda że publika została
 
A meczem kolejki bezapelacyjnie Gornik-Legia.. klasyk, super atmosfera na pełnych trybunach, super komentarz, a i wynik mnie ucieszył.. czysta przyjemność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie co do Wieszczyckiego. Też go nie lubię jako eksperta. Mielcarski jest najlepszy w całym C+, a potem Baszczu i Przytula co niektórym sie nie podoba ale dla mnie Przytula potrafi dobrze wyczuć gre i ma opinię mądre.

Wieszczycki to taki Murawski i poziom Kosowskiego. Niby gadają ale bez sensu...

 

PS. Też sie cieszę, ze Legia przegrała ;) szkoda ze Lech tylko remis ale Wisla wygrała. z Carlitosa beda chyba ludzie, ale Boguski to do bazy jak najszybciej bo nic nje gral tak jak Ondrasek.

Chyba Stilica szybko nie zobaczymy skoro taka dycha z Hiszpanii...

Ale Brożek musi na szpice wrócić koniecznie. Cieszy jakby Wisla walczyla o wysokie cele. Brlek też ma to cosw. Potencjał jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak porównujemy, to pod kątem przygotowania do meczu i oblatania w temacie Żelek jest klasę lepszy od Lacha (choć i jemu zdarzają się wpadki), natomiast lepszy głos i predyspozycje komentatorskie ma Lach. Dla mnie ważniejszy jest ten pierwszy aspekt, więc wolę ŻŻ. Nawiasem mówiąc, fajny materiał o VARze przygotował do Ligi+Extra. Generalnie ta rubryka jest mocnym punktem programu, tylko czasem w natłoku innych rzeczy brakuje czasu na pogłębienie tematu.

Edytowane przez Maarten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.PS. L+Extra wczoraj mega fajna. Ale wiadomo Probierz był to gościa zawsze przyjemność posłuchać, cos jak Czesława Michniewicza :)

Taaa, nie ma to, jak słuchanie Czesia 711. I ten człowiek dostał pracę jako selekcjoner kadry narodowej. :roll: Kpiny. 711 połączeń z "Fryzjerem", w tym połączenia w przerwie meczów. Pewnie dzwonił, aby się zapytać, czy dobrze wygląda w telewizji...

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekacie na Puchar Ligi Angielskiej?  :mrgreen:

Z całym szacunkiem, ale są to rozgrywki niższej kategorii. Wszyscy w Anglii tak je traktują (najmniej ważne z wszystkich 4).

Mogę poznać powody, dlaczego czekacie akurat na Puchar Ligi Angielskiej, a nie na przykład na start Premier League czy LM?  :mrgreen:

 

Co do Żelka, bardzo sympatyczny facet, widać, że ma pasję i wiedzę, ale niestety głosu do komentowania nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi wydaje się ze NC+ po stracie LM i LE czeka na przetargi do La Ligi i pozostałych lig które utracili . Tylko co z NBA ? Może znów ktoś im zwinie te prawa i będzie lament !

Bo piszą ze niedługo podamy nowe informacje a jest

cisza.

Zapomnij, że Serie A czy Ligue 1 zobaczysz poza Eleven. Nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się ze NC+ po stracie LM i LE czeka na przetargi do La Ligi i pozostałych lig które utracili . Tylko co z NBA ? Może znów ktoś im zwinie te prawa i będzie lament !

Bo piszą ze niedługo podamy nowe informacje a jest

cisza.

Bujasz w obłokach oni już 2 lata zbieraja kase na prawa a wszystko tracą zakończę te teorie bo to już nudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...