Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, że niektórzy takie bzdurne teorie wygłaszają na tym forum. Po drugie chcąc mieć cały futbol będzie strasznie drogo. Jeszcze niektórzy zatęsknią za całą piłką w C+.

Jakie bzdurne teorie? Jakoś od nc+ nie żądasz hitów w nsport, który jest za 40 zł. A od Polsatu żądasz za 20.

Każdy mówi, że przez to, że nc+ daje niektórym tanio pakiety to nie ma potem kasy na kolejne inwestycje.

A Polsat ma dawać tanio i potem nie mieć na kolejne? Gdyby Polsat za prawa na które wydał krocie dał w pakiecie za 20 zł. to by zbankrutował.

 

Nc+ zabrała mecze z otwartej tv a Polsat na pewno coś da. I sami kazali sobie płacić kilkadziesiąt za paczkę C+ podczas gdy istniała platforma n to można było za 15 miesięcznie mieć całą LM. Jak ludzie narzekali, że w n było tak fajnie a w nc+ o wiele drożej to zaraz abonenci nc+ pouczali, że dawali tanio i zbankrutowali więc nc+ nie może tak tanio jak n. A teraz od Polsatu chcecie za półdarmo? Polsat ma pójść z torbami?

 

Mnie bardzo cieszy utrata praw przez krwiopijców z nc+. Obojętne mi gdzie trafiły. Mogły nawet do HBO ale najbardziej mnie cieszy, że nc+ nie będzie miała.

 

A Ty Arkon przestań z tą swoją roszczeniową postawą względem Solorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@slamer82 zejdź na ziemie, już się tak nie rozpędzaj.Tak Solorz wszystko wam wykupi i udostępni w najniższym abonamencie.Czekam na to.

Ekstraklape proszę bardzo, co jeszcze sobie życzysz?Ligę angielską?

Jesteś abo CP, jeśli tak to gratulacje że sobie w końcu pooglądasz ligę mistrzów. :P

Tylko nie zapominaj że to dopiero za rok :lol2:;)

Dalekosiężne plany co poniektórych :crazy:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem abonentem UPC i jak mam płacić 40 zł/miesiąc za wybrakowany canal+ to podziękuję.Teraz jak za rok przejmie to polsat to przez internet będzie mógł sobie wykupić dostęp każdy.Canal+ tego nie oferuje i tu jest przewaga CP nad nc+. Jestem pewien że więcej będzie meczów w ogólnodostępnym kanale.Niech będzie nawet 1 w tygodniu,to i tak więcej niż oferuje platforma nc+

Edytowane przez slamer82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ zabrała mecze z otwartej tv a Polsat na pewno coś da.

 

Poza meczami polskich klubów (o ile awansują) oraz samymi finałami to na więcej nie liczyłbym. Jedynie na jakich antenach miałyby być mecze pierwszego wyboru: na tych obecnych czy specjalnie dedykowanych? Oraz czy te nowe kanały byłyby dostępne wyłącznie w CP czy może też o operatorów telewizji kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem, po co niektórzy się tutaj gryzą ?

Nigdy nie byłem fanem Cyfrowego Polsatu, ale ewidentnie widać, że jeśli chodzi o piłkę nożną, to jeszcze nigdy nie było tam tak dobrze, jak teraz. A może być jeszcze lepiej (Ekstraklasa).

Mam wielki sentyment do Canal+, ale jeśli stracą jeszcze Ekstraklasę, to nie będę miał żadnych wątpliwości i polubimy się ze Słoneczkiem (nawet jeśli miałoby do tego dojść za sprawą Eleven).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jestem pewien że więcej będzie meczów w ogólnodostępnym kanale.Niech będzie nawet 1 w tygodniu,to i tak więcej niż oferuje platforma nc+

Jesteś pewien?Będąc w UPC stwierdzasz  ile meczy było w NC+? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę nie rozumiem, po co niektórzy się tutaj gryzą ?

 

Po prostu jako społeczność lubimy polaryzować nastroje. Znamy to z polityki, podobnie jest wśród abonentów platform. Jak ktoś ma nc+ to jest już dla niego najlepsza platforma i nie można złego słowa napisać. Tak samo w drugą stronę :) Takie zero-jedynkowe myślenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, 
pomimo zaoferowania przez nas znaczących kwot i gwarancji szerokiej dostępności, prawa do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA począwszy od sezonu 2018/2019 nie zostały przyznane platformie nc+. Chcemy jednocześnie podkreślić, że wykorzystaliśmy wszystkie dostępne możliwości w ramach starań o zabezpieczenie tych ważnych praw.

Pragniemy jednak wyraźnie zaznaczyć, że platforma nc+ pozostaje domem dla Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA do końca sezonu 2017/2018.

Według naszych informacji, od sezonu 2018, wybrane transmisje środowych meczów Ligi Mistrzów UEFA powrócą do kanałów bezpłatnych i podobnie jak mecz finałowy będą dostępne również dla abonentów nc+. Przypominamy, że wszystkie polskie kluby biorące udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA, podobnie jak w ubiegłych sezonach, będą pokazywane w kanałach bezpłatnych i dostępne dla abonentów nc+.

Jednocześnie pracujemy i rozwijamy nowe oferty, aby utrzymać i docelowo zwiększać atrakcyjność platformy nc+, a w ciągu kilku najbliższych dni poinformujemy o pozyskaniu nowych praw, ku zadowoleniu naszych abonentów.

Dokładamy również wszelkich starań, aby nasza oferta sportowa była jak najbardziej atrakcyjna, dlatego abonenci nc+ będą mogli konsekwentnie i w jednym miejscu śledzić: kolejny sezon rozgrywek m.in. Premier League, LOTTO Ekstraklasy, mecze Superpucharu Hiszpanii i hiszpańskiego Puchar Króla, rozgrywki żużlowe (PGE Ekstraliga, Speedway Grand Prix i Speedway World Cup), najlepszą koszykarską ligę świata NBA, a także rozgrywki piłki ręcznej na najwyższym poziomie (VELUX EHF Liga Mistrzów i VELUX EHF Liga Mistrzyń, PGNiG Superliga).

 

http://media.ncplus.pl/17274-oswiadczenie-nc-prawa-do-transmisji-sportowych

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeszcze Polsat pozyska Ekstraklase i nc+ może się pakować.

NC+ na pewno się nie spakuje. :P

Czemu piszecie "czarne scenariusze" ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@eLBeG a Solorz zostanie królem "platform cyfrowych" :crazy::lol2:;)

Już był król "Julian" to teraz będziecie mieć króla "Zygmunta" ;)

Pamiętajcie że jego też można szybko "abdykować" jeśli was zawiedzie drodzy abo CP. :mrgreen:

Nie załatwi wam Ekstraklapy i już będzie pretekst. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...