Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sport w nc+ to dla mnie przede wszystkim filmy, ale też Ekstraklasa, piłkarska liga mistrzów i liga mistrzów szczypiornistów. Jeżeli stracili ligę mistrzów to już naprawdę przesada. Szkoda gadać. Tym bardziej, że jak trafi do Polsatu to pewnie za dodatkową opłatą. Te prawa się tak rozwadniają, co powoduje tylko, że nasze portfele są jeszcze szczuplejsze. To samo z filmami. Zaczyna się np pokazywanie filmu tylko na jakimś serwisie internetowym. Może pora zrezygnować z oglądania tv?

 

Dodam, tak jak już wcześniej mówiłem, prawdopodobnie możemy też od sezonu 2018/2019 nie oglądać ligi mistrzów szczypiornistów. Eleven ma do tego czasu prawa, ale sublicencje C+ odsprzedał do końca sezonu 2017/2018.

 

Niech się zabierają za walkę o lige hiszpańską. Może niech spróbuję też z siatkarska ligę mistrzów (Polsat chyba ma prawa do końca sezonu 2017/2018 - chociaż wątpię, by im się to udało). Liga światowa siatkarzy. Albo niech starają się o sublicencje z Polsatu na piłkarską ligę mistrzów.

 

Szkoda mi, że LM zniknie hz C+, bo pokazywali ją (i jeszcze pokazują) świetnie.

 

Nie żartuj.

Siatkarska liga mistrzów ich w ogóle nie interesuje.

To słaby produkt, bo w fazie grupowej silne zespoły tłuką te słabe z krajów typu Czarnogóra czy Słowacja, potem w play-offach silne zespoły tłuką polskie ekipy i generalnie na większości meczów bardzo słaba frekwencja.

Często mówi się że danemu klubowi Liga Mistrzów się nie opłaca bo ciężko wyjść na zero na takiej kampanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="kamil2505" post="1260442" timestamp="1494531197

 

Szkoda mi, że LM zniknie hz C+, bo pokazywali ją (i jeszcze pokazują) świetnie.

 

Hmm czy aby napewno świetnie? Nie sądzę by jakos wybitnie to robili. Raczej momentami olewczo wręcz.. Studio beznadziejne, niczym nie zaciekawia widza. Ciągle banaly, eksperci poziomu Kosowski czy Wieszczycki... Zero powiewu świeżości, pasji, zaangażowania. No i często dziady za mikrofonem podczas komentowania. Nie liczę ze Polsat pod tym względem będzie lepszy, bo nie będzie na pewno znając ich twarze dziennikarzy to bedzie dno.. Eleven ppd tym względem bije ich na głowę!

 

Dlatego nie wmawiaj proszę, ze studio do LM jest świetne ;) bo nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal nic nie wiadomo oficjalnie ? Trzeba czekać ? Ciekaw jestem jaką mają strategie i plan na sport na antenach ? I jak działa tam działa projektów i negocjacji o prawa sportowe. Wniosek jest jeden ze ostatnio prawie wszystko przegrywają a abonenci abonament płacą!

Czyli nadal nic nie wiadomo oficjalnie ? Trzeba czekać ? Ciekaw jestem jaką mają strategie i plan na sport na antenach ? I jak działa tam działa projektów i negocjacji o prawa sportowe. Wniosek jest jeden ze ostatnio prawie wszystko przegrywają a abonenci abonament płacą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1/8 to przeważnie młócka i pastwienie się silnych zespołów nad zespołami II kategorii jak Benfica czy inne Eindhoveny.

Nawet w półfinałach wszystko rozst[beep] się w 1. meczu i rewanże nie mają już sensu.

 

 

chyba kolega nie oglądał 1/2 finału w tym roku z udziałem Atletico  i Realu gdzie brakowało bramki do sensacji a cały mecz trzymał w niesamowitym napięciu, ba nawet Monaco w pierwszej połowie napędziło ogromnego stracha Juve, więc albo czujemy tą dyscyplinę i mamy poczucie straty albo nie..... zresztą oglądalność mówi sama za siebie.

O siatkówce raczej zapomnijcie  ;)

Co do siatkówki to prawa wędrują do Polsatu z urzędu zanim jeszcze ogłoszą jaki kolwiek przetarg - oglądalność nie porywa a CP zbudował wraz z PZPS komercyjny wydźwięk tej dyscypliny w XXIw.  ostatnia sprzedaż praw skończyła się skandalem o czym głośno krzyczał TVP że nie traktowani byli jak równorzędny partner, choć dukatów im nie brakowało

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kolega nie oglądał 1/2 finału w tym roku z udziałem Atletico  i Realu gdzie brakowało bramki do sensacji a cały mecz trzymał w niesamowitym napięciu, ba nawet Monaco w pierwszej połowie napędziło ogromnego stracha Juve, więc albo czujemy tą dyscyplinę i mamy poczucie straty albo nie..... zresztą oglądalność mówi sama za siebie.

 

Ja bym powiedział, ze więcej emocji było w Lyonie czy w końcówce w Manchesterze.

Ligi Mistrzów nie oglądałem w tym tygodniu bo nie było sensu.

Pomiędzy golem Griezmana i Isco minęło niewiele czasu i to była ta chwila lekkiej podniety Atletico i kibiców.

Nie było szans aby Real przegrał to do zera.

A Monaco może i miało jakieś okazje, ale co z tego jak Juve ich przemieliło 4-1.

 

Napięcie to było w Lesznie gdy Unia jechała z Wrocławiem - biegi nr 8 i 9 ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Yg-6iKpODik

https://www.youtube.com/watch?v=c8R4rFGQvL8

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal nic nie wiadomo oficjalnie ? Trzeba czekać ? Ciekaw jestem jaką mają strategie i plan na sport na antenach ? I jak działa tam działa projektów i negocjacji o prawa sportowe. Wniosek jest jeden ze ostatnio prawie wszystko przegrywają a abonenci abonament płacą!

 

 

Na co czekać? Wszystko jasne. Gdyby nc+ miała mieć LM to odpowiadałby, że czekają na pismo, a teraz zaczęli na FB odpowiadać, że do końca przyszłego sezonu LM u nich. CP pewnie ma jeszcze embargo informacyjne od UEFA, a potem odpalą, że LM u nich jak będą mogli. A tak wszystko jest jasne. Przecież nc+ nie wypuści informacji, że stracili LM i będą już teraz przez najbliższy rok odpowiadać, że LM u nich do końca sezonu 17/18. Żadna stacja jeszcze nie wypuściła informacji, że coś utraciła.

 

Przypomnę, że jak stracili LL to przez długi czas informowali, że jeszcze walczą, bo pewnie chodziło o sublicencję od 11 i być może tutaj też tak będą poza info o LM pisać, że walczą czy starają się o sublicencję.

 

Jedyna niewiadoma to LE.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kolego może sobie odpuścić mecz 1/2 finału LM i stwierdzić że nie ma sensu hmm... nie sam wynik weryfikuje emocje, już nie wspominając o jakości gry - a ta była na miarę LM. :D

 

Piłka mi się trochę przejadła, może dlatego, że lat przybywa, może dlatego, że moja Wisła i mój Man United grają padakę, ale to nieistotne.

 

1/8 finału LM:

Real młuci Napoli

Bayern upokarza Arsenal

Juventus lekko przejeżdża się po FC Porto

Atletico wygrywa w Leverkusen 4-2 kończąc rywalizację w 1. meczu

Ciekawie to było tylko w dwumeczu Monaco-Man City i w rewanżu Barca-PSG - jedyne pojedynki godne LM

 

1/4 finału LM:

Juve rozbija Barcę, patrząc na męczących się zawodników Barcy robi się niedobrze

Monaco rozbija Borussię

Leicester w ćwierćfinale i może tu zakończę zdanie

Jedyne widowisko to pojedynek Bayern-Real

 

1/2 finału LM:

Pojedynki rozstrzygnięte w 1. meczu

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co czekać? Wszystko jasne. Gdyby nc+ miała mieć LM to odpowiadałby, że czekają na pismo, a teraz zaczęli na FB odpowiadać, że do końca przyszłego sezonu LM u nich. CP pewnie ma jeszcze embargo informacyjne od UEFA, a potem odpalą, że LM u nich jak będą mogli. A tak wszystko jest jasne. Przecież nc+ nie wypuści informacji, że stracili LM i będą już teraz przez najbliższy rok odpowiadać, że LM u nich do końca sezonu 17/18. Żadna stacja jeszcze nie wypuściła informacji, że coś utraciła.

 

Przypomnę, że jak stracili LL to przez długi czas informowali, że jeszcze walczą, bo pewnie chodziło o sublicencję od 11 i być może tutaj też tak będą poza info o LM pisać, że walczą czy starają się o sublicencję.

 

Jedyna niewiadoma to LE.

Czemu niby nie mogą się pochwalić prawami??? Może LE kupili wyrazem z LM jak w niektórych innych krajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma z tego wyjść z twarzą nc+ nie da rady jedyna opcja to pokazywanie samych spotkań z mniejszym zaangażowaniem - co ma sugerować klientowi że to rozgrywki bez których w następnym sezonie będą mogli się obyć. To praktyka dość powszechna a jaki kolwiek oświadczenie czy tłumaczenie to katastrofa wszak tylko winny się tłumaczy.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej być już chyba nie może. Teraz jeśli jestem zainteresowany całą europejską, klubową piłką to muszę wykupić C+, Eleven i w dodatku kanały premium na Polsacie. No jeśli ktoś uważa, że to dla kibica piłki nożnej w Polsce będzie oszczędność to powinien się dobrze nad tym zastanowić.

Umowa na paczkę C+ mam do lutego 2019 roku, zaraz się okaże, że pod koniec nie będzie już tam nic ciekawego do oglądania oprócz Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze liga angielska i polska odebrana przez konkurentów NC+ i będziemy się zastanawiać czy nie będzie pora się zwijać z Polski. Śmiesznie by wyszło jakby NC+ poległo, a na jeszcze poważniejszego gracza wyrosło Eleven, które wydawało się, że jest maluczkie przy firmie z plusem. Sport to obecnie najważniejsza pozycja w konkurowaniu o abonenta. Jak tak dalej pójdzie to NC+ zostanie zmiażdżone. Filmami nie da się nadrobić w obecnej sytuacji na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...