Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będą się bawić za pieniądze abonentów a na nowe prawa za utracone ligi brak pieniędzy.Chyba że myślą że ich oferta i tak jest super.

Nie przesadzaj. Koszt takiej delegacji, w stosunku do kasy za jakieś lepsze prawa to są "waciki". nc+ można wiele zarzucić, ale w tym wypadku robią (starają się) opakowanie jak trzeba. W końcu to jeden z finałów klubowych rozgrywek w Europie. Jedyne do czego można się przyczepić to skład tej delegacji ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań, bo głupoty piszesz. Wyjazd na taki mecz to obowiązek dla każdej szanującej się stacji. Golf i reszta, którą wymieniłeś nie ma z tym nic wspólnego. Równie dobrze można napisać o tym, po co CP wysyła tyle ludzi na Euro. Przecież mogą wszystko komentować z Warszawy, i w zamian dać swoim klientom wszystkie mecze za darmo.

A teraz nie przeszkadzaj tylko oglądaj mecz ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują wszystkie- 6 meczów ma sat1 które też tam jest. Do tej pory nigdy nie zablokowali Astry więc nawet jak HB zablokują ( choć w historii blokowali tylko MS a nie Euro) to trzeba przełączyć satke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po meczu. Liverpool i Klopp jak Ballack i Adaś Miauczyński: "Znowu drugi. Całe życie ciągle drugi. Nawet jak gdzieś pierwszy byłem, czułem się jak drugi, [...] W życiu wiecznym także drugi?" ;)
Tak jakoś skojarzyło mi się po tym meczu.

Edytowane przez Barti
Nie używamy wyrażeń wulgarnych na forum. Nawet, jeśli je cytujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą się bawić za pieniądze abonentów a na nowe prawa za utracone ligi brak pieniędzy.Chyba że myślą że ich oferta i tak jest super.

Skąd wiesz, że brak pieniędzy? Co mają kupić? Lige Portugalską, czy Holenderską? Nie żartujmy.

Dopóki Serie A i Ligue1 będą w rękach MP&Silva, doputy nie ma szans na te ligi w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że brak pieniędzy? Co mają kupić? Lige Portugalską, czy Holenderską? Nie żartujmy.

Dopóki Serie A i Ligue1 będą w rękach MP&Silva, doputy nie ma szans na te ligi w C+

Mnie może nie interesuje za bardzo ale np NHL o który wielu abonentów się dopytuje.Sporty walki np.ciekawe gale bokserskie.Bo widzę że dla Ciebie sport to tylko piłka nożna.Wcześniej oszczędzali puszczając mniejszą ilość spotkań by teraz wydawać na głupoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony twierdzisz, że sport to nie tylko futbol, a z drugiej krytykujesz zakup golfa, czy jeździectwa. Zdecyduj sie na coś. Jest różnorodność, jest golf, żeglarstwo, koszykówka, piłka ręczna, rugby, czy żużel.

Golf, czy jeździectwo nie kosztuje tyle, żeby zabrakło pieniędzy na ligi piłkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...