Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, może nieco zbyt wczesne, aczkolwiek do czerwca już w sumie nie tak daleko. Czy ktoś się orientuje lub posiada jakąkolwiek informację czy na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej NC+ planuje uruchomienie jakichś specjalnych kanałów (oczywiście odpłatnie w formie PPV) tak jak to miało miejsce przy Mistrzostwach Świata w siatkę kilka lat temu? 

 

Mecze naszych Orłów oczywiście obejrzymy na otwartym Polsacie, jakieś słabsze mecze na Polsat Sport News, aczkolwiek sama śmietanka będzie wyłącznie w Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Trochę kiepsko by było gdyby się okazało, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

 

Jeszcze kilka lat temu człowiek się nie martwił, bo wszystko było w otwartej telewizji, a teraz Polsat dorwał się do koryta ;)

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens jest porównywać co roczne rozgrywki piłki klubowej, gdzie polski zespół nie wystąpił od ohnastu lat z wielkim świętem piłkarskim z udziałem NASZEJ reprezentacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę że abonenci CP mają Eleveny i powiem dla czego.Ogólnie NC+ dała ciała z tymi ligami i każdy o tym wie.Może taki ruch Elevenów da coś im w końcu  do myślenia.Teraz będzie większa walka  i może w końcu zaczną słuchać swoich abonentów i dbać o dopracowanie transmisji i ilość transmisji live.Zostały obecnie jeszcze wspominane przez wielu prawa do NHL,WNBA liga portugalska (dla Nsport) czy Copa Libertadores od nowego sezonu.Moze jednak NC+ zdecyduje się  na zbieranie kasy na  prawa które stracili i wyciągniecie kreatywnych wniosków.Jeżeli chodzi o Euro 2016 to myślę że to + na PC. Mają wszystkie najlepsze ligi (oprócz angielskiej + euro i inne dyscypliny)Ale przez dodanie Elevenów może się dziać na rynku praw, dlatego to pozytywne.Najgorzej na tym wyjdzie według mnie, polsatsport bo po euro nic nie będą mieć.Wszystkie prawa będą dla Canal+ i Elevenów :wink: Ale wczorajszy mecz LM Liverpoolu z Borusią na Canal+Sport HD to po prostu mistrzostwo.Oby tak dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens na siłę kupować ligę portugalską, która by miała wypełniać ramówkę nSport+.  Jedyny plus jaki widzę w lasie minusów to późne godziny rozgrywania meczów. A myślę że Laboga, Orłowski czy Żyżyński by się w niej odnaleźli. Ale jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może być powrót Bundesligi na wyłączność tylko na Canal+ sach i Nsport :wink: Uważam jednak że liga portugalska zapełniła by dziurę  programową do momentu kolejnego przetarku straconych lig.To z jednej strony dobre posunięcie PR. Eleven przyzwyczai abonentów  CP do częstych relacji  live lig, które są na ich kanałach a później ligi mogą wrócić na antenę Canal+Sport.Chcąc czy nie chcąc Canal+ obecnie powinien wzbogacić swoją ofertę żeby abonenci nie odeszli do CP.Ze sportu zostaje więc NHL ( którego nie było od kilku lat nigdzie, Liga Niemiecka i Portugalska)Może coś jeszcze???? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaki ruch zrobi Canal+ bo wizerunkowo bardzo dużo stracił. Dlatego trzeba czekać :wink: Z tą ligą portugalską to nie jest głupi pomysł bo leci w dobnych godzinach co La Liga a w programie jest pusto a NHL w nocy i czasami są wcześniejsze mecze wiec to dobry pomysł. Jeśli Eurosporty by straciły Bundesligę a Canal+ zrobił na nią wyłączność to też by się zaczęło dziać na rynku. Abonenci przyzwyczajeni CP przyzwyczajeni do Ligi Niemieckiej tej ligi by nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...