Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie @Cohade! Te wszystkie słowa o Nahornym to nie są słowa na wyrost. 

Nahorny nawet trzy razy zaprosił na Old Trafford na mecz ...Tottenham - Man.Utd. hah... 

 

Od zawsze uważam, że fenomen duetu Twarowski & Nahorny to zasługa jedynie Twaro, bo Nahorny to tylko statystyki, tabela i nic ciekawego ogólnie. 

 

Ważne, że Tottenham - Man.Utd skomentuje Twarowski z Rudzkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Cohade! Te wszystkie słowa o Nahornym to nie są słowa na wyrost.

Nahorny nawet trzy razy zaprosił na Old Trafford na mecz ...Tottenham - Man.Utd. hah...

 

Od zawsze uważam, że fenomen duetu Twarowski & Nahorny to zasługa jedynie Twaro, bo Nahorny to tylko statystyki, tabela i nic ciekawego ogólnie.

 

Ważne, że Tottenham - Man.Utd skomentuje Twarowski z Rudzkim ;)

Nahorny był świetny jeszcze parę lat temu. To co w tym sezonie wyprawia potwierdza tylko, że chyba najwyższy czas, aby udał się na zasłużoną emeryture. Bo jak można się tak okropnie mylić i ile razy można to robić? dziś zrobił to kilka razy i w zasadzie w każdym spotkaniu coś takiego mu się przytrafia . Roslon również dziś nie mógł się zdecydować czy Kante wymawia się "Konte" czy "Kante" i tak kilka razy mówił to nazwisko inaczej. No i nie poprawił ani razu Nahornego, który dziś mylił się średnio co 5 minut.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem raptem mecz na pół godziny, ale ponownie ilość błędów popełniania przez tych dwóch panów jest dramatyczna... I żeby chociaż się poprawiali- gdzie tam. 

Nahorny ma fatalny sezon i pewnie lepiej już niestety nie będzie... wisienka na torcie to zaproszenie na meczu Totenhamu 'którego czeka bardzo trudne zadania na ciężkim terenie Old Trafford' ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej a myślę że najlepiej będzie jak ulżysz swoim cierpieniom  i całkiem zrezygnujesz z C+.Który ciągle krytykujesz a będziesz oglądał Eleven który nie dość że lepszy to i tańszy.Przyjemne z pożytecznym bo i parę ładnych złotych zostanie w kieszeni w skali całej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z samym spotkaniem na Old Trafford pomylił się chyba z 4 razy i nikt go nie poprawił ani razu.

Jeżeli myślał, że spotkanie jest na Old Trafford, to mówił to za każdym razem, to chyba oczywiste. Gorzej by było, jakby raz mówił tak, a raz inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej a myślę że najlepiej będzie jak ulżysz swoim cierpieniom i całkiem zrezygnujesz z C+.Który ciągle krytykujesz a będziesz oglądał Eleven który nie dość że lepszy to i tańszy.Przyjemne z pożytecznym bo i parę ładnych złotych zostanie w kieszeni w skali całej umowy.

Dopóki jest tam LM i BPL to nie zamierzam rezygnować. A krytykowac będę jak jest za co. Widac, że tego spotkania nie oglądałeś bo sam byś to zrobil i przyznał mi rację, że komentarz do tego spotkania był na wyjątkowo niskim poziomie jak na C+. I nie wiem po co ten jad z Twojej strony? Naprawdę aż tak uwielbiasz ta stacje, że nie można nic złego na jej temat napisać jak coś zrobią źle? To nawet nie jest krytyka tylko zwrócenie uwagi, ale myśl już tam sobie co chcesz. Lubię Nahornego, ale to co dziś zrobił to lekka dziennikarska kompromitacja. A chwalilem C+ już nie raz też, więc daruj sobie takie marne teksty bo w przeciwieństwie do ciebie jestem obiektywny. Ale już się przyzwyczaiłem. Wielu tutaj cos boli jak się tylko napisze, że Eleven coś zrobiło lepiej od C+, ale to już nie mój problem, że stacje telewizyjna niektórzy traktują sobie jak jakiś klub piłkarski, który się wspiera i broni za wszelką cenę.

Jeżeli myślał, że spotkanie jest na Old Trafford, to mówił to za każdym razem, to chyba oczywiste. Gorzej by było, jakby raz mówił tak, a raz inaczej.

Dlatego mówię że wyjątkowo przeciętny komentarz bo powiedział tak kilka razy i nikt go nie poprawił w tej kwestii . Tak jakby nie chcieli tego robić to wyglądało . A to Roslon dziś raz mówił na Kante poprawnie, a raz mówił "Konte" i tak cały czas na zmianę.

 

Na szczęście Spurs vs MU dziś świetnie komentuje Twaro z Rudzkim. Rudzikiego, którego wyjątków nie lubię dziś wyjątkowo słucha się naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślał, że spotkanie jest na Old Trafford, to mówił to za każdym razem, to chyba oczywiste. Gorzej by było, jakby raz mówił tak, a raz inaczej.

Jak koleś, który bierze pieniądze za to może nie wiedzieć jaki jest rozkład kolejki ? Ty też do pracy chodzisz  nieprzygotowany ?

Każdy popełnia błędy, ale Nahorny tak drastycznie obniżył loty w tym sezonie, że żal go słuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cohade Dobre będę krytykować i narzekać  ale abonował będę dalej. :lol2: Dla mnie stacja jest nieistotna tylko to co pokazuje a to co mi nie odpowiada to nie płacę za to i nie oglądam.Faktycznie jesteś tak długo na forum by wiedzieć czy jestem obiektywny czy nie :lol2: Tak się składa że błędy nie raz i ja wytykałem  komentarz,wyświetlanie numerów kart na ekranie itp.@mervel to zależy kto jakie ma podejście do pracy co drugi konsultant NC+ jest nie przygotowany do tej pracy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy podczas meczu TOT-MU "Nie podamy wyniku meczu LIV-STK, bo ktoś może chcieć obejrzeć to spotkanie z odtworzenia po tym meczu" Da się? Jak widać da. Nie pierwszy raz tak się dzieje w NC+, więc przynajmniej tu dbają o widzów, którzy nie chcą sobie psuć ewentualnego obejrzenia innego meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślał, że spotkanie jest na Old Trafford, to mówił to za każdym razem, to chyba oczywiste. Gorzej by było, jakby raz mówił tak, a raz inaczej.

Ty tak na serio?Chyba sobie jaja robisz.Można się pomylić,ale nie tyle razy i tak poważnie.Osobiście lubię duet Twaro-Nahorny,ale w tym przypadku to była porażka.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz trzeba obejrzeć z odtworzenia.Nie wszystko idzie na żywo obejrzeć.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

@Pawop to chyba tylko sam wiesz bo kolejny raz twój post i twoje tłumaczenia zostały wyśmiane.

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz LIV-STK leci bezpośrednio po meczu TOT-MU, więc jak ktoś obejrzał tylko pierwsze 30min, bądź chciał dziś zobaczyć wszystko z BPL to dostał okazję. Dużo wydarzeń nagrywam(dziś akurat nie) i także meczyki, więc nie chciałbym na początek sobie obejrzeć ciekawie zapowiadające się spotkanie, a potem drugie znając jego rezulat. szczególnie, że oglądam je skrótowo na PC.

 

Mam dużo znajomych, którzy wręcz fascynują się BPL, a pracują w sb do godz. 14 i jak wracają to ledwo by zdążyli na II połowę meczu z 13:45, a tak to oglądają mecz o 16, 18:30 (bez stresu, że ktoś im poda wynik) a następnie po nich spotkanie z 13:45.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to, że nie podają wyników to akurat bardzo dobrze robią. Ja tam nie lubię oglądać z odtworzenia (wolę sprawdzić wynik i nie oglądać tak szczerze lub obejrzeć sam skrót) , ale jak są tacy co to robią (skoro C+ się do nich dostosowuje to rzeczywiście tak musi być) to niby dlaczego mieliby podawać wynik skoro naciskasz jeden klawisz wyżej na pilocie i masz ten mecz z aktualnym wynikiem na żywo na C+Sport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele meczów oglądam z poślizgiem. Np ćwierćfinały LM oglądałem jeden LIVE, a drugi nie znając wyniku od razu w retransmisji na drugim kanale. Nawet w niedziele kiedy Eleven pokazuje mecze live 20;45 to zaraz o 23 leci z odwtorzenia coś ciekawego i też oglądam. Akurat dziś Liverpoolu mi się nie chciało oglądac już, ale Twaro i Rudzki na duży plus, z humorem nawet podeszli do tej sytuacji z nie podawaniem wyniku. 

No, ale pamiętma jak była w tamtym sezonie sytuacja z Multiligą w środku tygodnia i  mecz Leicester z Chelsea leciał z odtworzenia i wtedy nawet Rosłoń z Nahornym bodajże przed startem meczu powiedzieli, że nie znają wyniku bo wyłączyli telefony itp itd bo nie chcieli poznac tylko by być prawdziwym w oddaniu emocji przy komentarzu meczu z odtworzenia.

 

"Niesłychane" - mógłby powiedzieć Tomasz livescore Lach!! 

 

 

Wracając do wczorajszej MultiLigi+, Sonia w prostych włosach, przekonała mnie!! 

 

12985539_1362753560417004_33756241448744

 

 

 

Ktoś ma może rozpiskę komentatorów na rewanże Ligi Mistrzów? Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej żałuję, że w przypadku LM nie ma porządnego magazynu skrótów po zakończeniu meczów LM. Porządnego, znaczy pokazującego wszystkie sytuacje z pola karnego jednej i drugiej druzyny. Bo ostatnio pokazują takie wycinki, że szkoda gadać. Kilka akcji na mecz, a potem gadające głowy. Aż dziwne, że to napiszę, ale wolałem magazyny skrótów w TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam dużo znajomych, którzy wręcz fascynują się BPL, a pracują w sb do godz. 14 i jak wracają to ledwo by zdążyli na II połowę meczu z 13:45, a tak to oglądają mecz o 16, 18:30 (bez stresu, że ktoś im poda wynik) a następnie po nich spotkanie z 13:45.

To nie wiem jak oglądają wieczorem mecz z 13,45 nie znając wyniku skoro nie ma bata żeby podczas dwóch spotkań Live o 16,00 i 18,30 nie usłyszeć wyniku meczu z wczesnego popołudnia.

Zawsze któryś z komentatorów powie o nim lub się wyświetli.

Nie wiem skąd wziąłeś przekonanie, że obejrzysz mecze o 16 i 18,30 bez dowiedzenia się o wyniku z 13,45

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...