Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja tutaj czytam? Nc+ powinien zainteresowac sie liga holenderska, portugalska czy niemiecka? Nie wierze po prostu. Liga niemiecka i tak jest w nc+ (i to 5 meczow w kolejce), wiec nie ma sensu marnowac na nia pieniedzy. Liga holenderska obecnie strasznie obnizyla loty i moim zdaniem nie ma co sie w nia pakowac. Co do ligi portugalskiej to juz w ogole. Poza 3 ekipami to po prostu liga ogorow.

Ale dobra, powiedzmy, ze kupuja te 3 ligi. Wydaja kase, bo przeciez nie sa one za darmo. Juz widze te narzekania za 2 lata po ponownych przegranych przetargach na Serie A, La Lige i Ligue 1, bo znowu im braknie kasy.

 

W tym momencie priorytetem dla nc+ MUSI byc odzyskanie straconych lig. Wszelkie pieniadze musza trzymac wlasnie na ten cel. Trudno, przez kolejne 2 lata bedzie, jak przez ostatnie pol roku. Trzeba to przezyc. Wole za 2 lata cieszyc sie ponownie z najmocniejszych lig w Canal+ niz widziec jak kupuja slabsze ligi tylko po to, aby zapchac ramowke.

Czyli rozumiem, że wolisz, aby kupili kolejne niszowe prawa tak jak to zrobili z jazda konną czy też golfem? C+ nie ma według mnie żadnych szans na odzyskanie La Liga, Ligue 1 i Serie A, gdyż po prostu nie będą wstanie przebić oferty Eleven, za którym stoją bogaci inwestorzy. I tak dużym sukcesem jest utrzymanie przez C+ Premier League na kolejne lata. Jak byl przetarg na ekstraklase to C+ utrzymalo ja tylko ze względu na to, że reklamowali ten produkt od wielu wielu lat. Zobacz jak wygląda ramówka C+ jak nie gra Premier League. Jest to totalna nędza na poziomie Sportklubu czy też Polsatu tylko, że Sportklubu nie kosztuje tyle co paczka C+, a Polsat nadal broni się siatkówką i tymi według ciebie słabymi ligami, które poziomem deklasuja tą marna polską ligę. Jak dla mnie prawa do ligi holenderskiej to mus w ich przypadku, może uda im się lapnac wiatr w żagle jak je wygrają i być może obronia te prawa które mają obecnie, co według mnie będzie niezwykle trudne dla nich. Za 2 lata będzie ostra walka o prawa do LM i według mnie C+ nie będzie faworytem w starciu z Eleven.

Niektórzy hejterzy tutaj bardzo dziwni są :curious: Piszą aby C+ zainteresowal sie ligą holenderska a jak teraz leci ona na Polsacie to takie negatywne komentarze sa na jej temat. Można tu stwierdzić wieć że co by nie było w C+ jest ok a w Polsacie to samo to juz nudy. Normalnie śmiać mi sie chce z Was :wink:

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka :) Wiesz ja bym z chęcią obejrzał holenderska, ale nie posiadam CP. Zresztą w C+ masz Premier League, na Eleven leci La Liga, Serie A, Ligue 1 plus LM i LE więc ciężko, aby jeszcze specjalnie płacić za CP, aby mieć możliwość oglądania słabszej holenderskiej ligi. Z chęcią jednak obejrzałbym jakiś hit z udziałem np. Ajaxu albo PSV i Milika raz na jakiś czas, a ramówka C+ jest teraz tak samo słaba pod względem piłki jak Polsat Sport (oczywiście wtedy, gdy pauzuje Premier League), więc samej stacji Canal + potrzebne są te prawa jak powietrze na dzień dzisiejszy.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu pisze o lidze holenderskiej i sugerowaniu zeby Canal+ ja kupil? Pogrzalo juz tych ludzi do konca? Jest dobrze jak jest - juz wole, zeby byly tylko Europuchary, Ekstraklasa i Premier League niz jakies za przeproszeniem ochlapy. Jak maja cos kupowac to niech to bedzie cos, co warto ogladac - powinni juz przestac sie osmieszac golfem, regatami i niszowymi galami MMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tutaj czytam? Nc+ powinien zainteresowac sie liga holenderska, portugalska czy niemiecka? Nie wierze po prostu. Liga niemiecka i tak jest w nc+ (i to 5 meczow w kolejce), wiec nie ma sensu marnowac na nia pieniedzy. Liga holenderska obecnie strasznie obnizyla loty i moim zdaniem nie ma co sie w nia pakowac. Co do ligi portugalskiej to juz w ogole. Poza 3 ekipami to po prostu liga ogorow.

Ale dobra, powiedzmy, ze kupuja te 3 ligi. Wydaja kase, bo przeciez nie sa one za darmo. Juz widze te narzekania za 2 lata po ponownych przegranych przetargach na Serie A, La Lige i Ligue 1, bo znowu im braknie kasy.

 

W tym momencie priorytetem dla nc+ MUSI byc odzyskanie straconych lig. Wszelkie pieniadze musza trzymac wlasnie na ten cel. Trudno, przez kolejne 2 lata bedzie, jak przez ostatnie pol roku. Trzeba to przezyc. Wole za 2 lata cieszyc sie ponownie z najmocniejszych lig w Canal+ niz widziec jak kupuja slabsze ligi tylko po to, aby zapchac ramowke.

 

W pierwszej części pełna zgoda - moim zdaniem podobnie C+ nie powinien kupować tak słabych produktów jak liga holenderska, ukraińska i inne, to nie ma z ich punktu widzenia żadnego sensu, bo to nie jest sport premium i nikt za takie pieniądze nie będzie oglądał tych lig. Ponadto są one dostępne w PSN od czasu do czasu - czasami zajrzę i te mecze są dość przeciętne....

 

Mam nadzieję, że C+ nie odzyska straconych lig, bo dopiero teraz mamy je prezentowane i opakowane jak tego wymaga taki produkt jak Serie A i taki produkt jak LL - cały dzień meczów na żywo, jak mało było tego w C+ to już było wiele razy pisane, więc to nie ma sensu. Ponadto dostęp do nich jest wielokrotnie tańszy niż C+, bo kupujemy sobie paczkę sportową i mamy w niej Eleveny, a nie całe Seriale, Filmy itd, więc siłą rzeczy musi być taniej.

 

Rozumiem dlaczego chcesz powrotu, bo jesteś zainteresowany BPL i niestety C+ cen paczki nie obniża, wręcz przeciwnie dla wielu idą w górę, a pozostałych lig nie ma. Kibic LL czy Serie A, a nawet Bundesligi nie ma takiego problemu (dlatego nie chce też Bundesligi w C+), bo ma kanały za znacznie niższą cenę niż posiadanie paczki C+ i zapewne niedługo i sam Eleven zostanie "uwolniony" od C+ patrząc jak w przeciągu 2 miesięcy zwiększył swój zasięg i dostępność, a podejrzewam, że to jeszcze nie koniec. Eurosport też jest powszechnie dostępny za stosunkowo niską cenę. Stąd też nie rozumiałem radości co po niektórych, że BPL pozostała w C+....bo teraz jak Eleven zaczyna być bardzo dostępny to tylko tracicie, bo samo nc+ jest drogie, a nawet pozyskanie przez innego gracza BPL na pewno nie generowało za dany kanał takiej ceny jak za całą paczkę C+....no i teraz chcesz powrotu innych lig, bo musisz mieć C+ za tę sporą kwotę, a mogłoby być zupełnie inaczej, gdyby tak liga wylądowała w kanale albo gdyby C+Sport był do kupienia osobno, ale niestety...Ja nie chce, więc powrotu, bo po pierwsze mało spotkań, a po drugie no właśnie cena...

 

Najlepszy aktualnie jest paradoks taki, że posiadanie Eurosportów, Polsatów Sport i Elevena wychodzi taniej niż za paczkę C+...ale cóż kibic BPL musi mieć C+, bo inaczej tych spotkań nie zobaczy, gdybyśmy mieli je w innym kanale byłoby moim zdaniem nieporównywalnie taniej....a niestety C+Sport nie jest uwolniony i musisz mieć całą paczkę C+....

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu pisze o lidze holenderskiej i sugerowaniu zeby Canal+ ja kupil? Pogrzalo juz tych ludzi do konca? Jest dobrze jak jest - juz wole, zeby byly tylko Europuchary, Ekstraklasa i Premier League niz jakies za przeproszeniem ochlapy. Jak maja cos kupowac to niech to bedzie cos, co warto ogladac - powinni juz przestac sie osmieszac golfem, regatami i niszowymi galami MMA.

Jedyna rzeczą warta uwagi na dzień dzisiejszy jest Premier League. Jak lubisz ekstraklase to spoko, ale jak piszesz ze holenderska to jak to określiles ochlap to sorry, ale poziom Ekstraklapy to nie wiem jak w takim razie nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności raczej też mają silny argument.

A Ja uważam że jeśli nc+ ma pozyskać nowe prawa to niech będzie to coś ciekawego, nie koniecznie z piłki nożnej.

A jeśli już piłka nożna, to pytanie za ile takie prawa kosztują, bo jeśli jest to niewielki koszt i nie nadszarpnie rezerwy na inne prawa to przecież nikomu nic złego się nie stanie. A kilku komentatorów nie ma co robić w ciągu weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to za dwa lata nc+ może już nie istnieć.

Prędzej Eleven zniknie, niż nc+

 

@Cohade, zgadzam się z Tobą, że nie ma większych szans powrotu Serie A i Ligue 1 do nc+, ale nie ze względu na brak kasy, tylko na powiązania MP&Silva z Eleven. Co do La Ligi, to szanse są 50/50. Zauważ, że jak przetargi były w 100% uczciwe, to nc+ wygrywało. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności raczej też mają silny argument.

A Ja uważam że jeśli nc+ ma pozyskać nowe prawa to niech będzie to coś ciekawego, nie koniecznie z piłki nożnej.

A jeśli już piłka nożna, to pytanie za ile takie prawa kosztują, bo jeśli jest to niewielki koszt i nie nadszarpnie rezerwy na inne prawa to przecież nikomu nic złego się nie stanie. A kilku komentatorów nie ma co robić w ciągu weekendu.

Skoro CP to posiada to wątpię żeby był to jakiś problem finansowy dla nc+.

Prędzej Eleven zniknie, niż nc+

 

@Cohade, zgadzam się z Tobą, że nie ma większych szans powrotu Serie A i Ligue 1 do nc+, ale nie ze względu na brak kasy, tylko na powiązania MP&Silva z Eleven. Co do La Ligi, to szanse są 50/50. Zauważ, że jak przetargi były w 100% uczciwe, to nc+ wygrywało.

A przetarg był nieuczciwy? Czy ktoś bronił C+ negocjacje z MP&Silva?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy hejterzy tutaj bardzo dziwni są :curious:  Piszą aby C+ zainteresowal sie ligą holenderska a jak teraz leci ona na Polsacie to takie negatywne komentarze sa  na jej temat. Można tu stwierdzić wieć że co by nie było w C+ jest ok a w Polsacie to samo to juz  nudy. Normalnie śmiać mi sie chce z Was :wink:

Powtarzasz się i poprzedni post poleciał do kosza.Którzy to niby hejterzy chcą tej ligi w C+?O tym pisze tylko Artek który zawsze dobrze wypowiadał się na temat praw sportowych w Polsacie.Gdzie widzisz innych którzy tak bardzo chcą ligi holenderskiej w C+?Jedynie z kogo można się pośmiać to z Ciebie bo jak widać dopatrujesz się nie wiadomo czego.Nikt nie chce tej ligi w C+ jak są aż tak bardzo zdesperowani to niech ją sobie kupią do nSportu by zapchać ramówkę.A oglądalność jej zapewne będzie na poziomie koników czy golfa.W C+ jest na tyle dużo dobrej piłki że ta liga jest zbędna.A Ty dopatruj się daje czegoś czego nie ma :lol2: Podaj linki z tymi co krytykowali a teraz chcą tą ligę w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nc+ dobrze płaciło za prawa, to żadnego Elevena w Polsce by nie było, ale widocznie kasa Radrizzaniemu przestała się zgadzać i monopol Canal+ został rozbity. Fanboye Canal+ pewnie odliczają czas do upadku Elevena, ale za tym projektem stoją zbyt poważni ludzie, żeby to miało się skończyć spektakularną plajtą. Bez znajomości matematyki nie dorobiliby się wielkich pieniędzy, ale ludzie z Satkuriera wiedzą przecież co ile kosztuje i ile MP&Silva dokłada do interesu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Eleven zniknie, niż nc+

 

@Cohade, zgadzam się z Tobą, że nie ma większych szans powrotu Serie A i Ligue 1 do nc+, ale nie ze względu na brak kasy, tylko na powiązania MP&Silva z Eleven. Co do La Ligi, to szanse są 50/50. Zauważ, że jak przetargi były w 100% uczciwe, to nc+ wygrywało. 

Po 1 Eleven nie wygrało przetargu o Hiszpańska tylko bellaSport ( czy jakoś tak się pisze) i oni odsprzedali te prawa. Jeśli przetarg był według Ciebie nie był 100% uczciwy to dla czego Nc+ nie złożyło protestu. I z tego wynika że według Ciebie nikt inny nie może nabyć praw niż Nc+ ? chodź bardziej Canal+ a nie NC+

a tak nie rozumiem tego lamentu że La Liga jest w Eleven a nie w Canal + przecież na platformie NC+ kanał jest i nikt nie traci. Może ktoś mi wytłumaczy o co się rozchodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nc+ dobrze płaciło za prawa, to żadnego Elevena w Polsce by nie było, ale widocznie kasa Radrizzaniemu przestała się zgadzać i monopol Canal+ został rozbity. Fanboye Canal+ pewnie odliczają czas do upadku Elevena, ale za tym projektem stoją zbyt poważni ludzie, żeby to miało się skończyć spektakularną plajtą. Bez znajomości matematyki nie dorobiliby się wielkich pieniędzy, ale ludzie z Satkuriera wiedzą przecież co ile kosztuje i ile MP&Silva dokłada do interesu. 

Wiadomo że każdy chce kupić jak najtaniej a drugi sprzedać jak najdrożej.I tak do końca ani jedni nie będą  zadowoleni ani drudzy.Abonenci chcą tanich abonamentów więc operator musi tanio kupować.A prawa sportowe jak i garze np.piłkarzy są zdecydowanie za duże.Takiej tv publicznej nawet nie stać by kupić prawa które wcześniej standardowo pokazywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo1984, ale po co nc+ miało kupować prawa do ligi hiszpańskiej skoro i tak ludzie płacą dużo więcej za dużo mniej? ;) Same korzyści, mniej wydatków i więcej zysków. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że klient jest zadowolony, bo może się kumplowi w pracy pochwalić że ma Canal+. Nie dziwmy się jednak potem, że "wyjątkowa oferta" przygotowana przez Francuzów jest jak dla odbiorców z kraju trzeciego świata. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Eleven nie wygrało przetargu o Hiszpańska tylko bellaSport ( czy jakoś tak się pisze) i oni odsprzedali te prawa. Jeśli przetarg był według Ciebie nie był 100% uczciwy to dla czego Nc+ nie złożyło protestu. I z tego wynika że według Ciebie nikt inny nie może nabyć praw niż Nc+ ? chodź bardziej Canal+ a nie NC+

a tak nie rozumiem tego lamentu że La Liga jest w Eleven a nie w Canal + przecież na platformie NC+ kanał jest i nikt nie traci. Może ktoś mi wytłumaczy o co się rozchodzi ?

La Liga w Elevenie jest w gorszej oprawie, gorszym komentarzem, jedyne co ich ratuje to większa ilość spotkań.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda kunkore, ale oni dopiero funkcjonują przez kilka miesięcy, zanim wyeliminują swoje błędy musi upłynąć jeszcze trochę czasu. Nc+ jak zaczynała z żużlem ligowym to też na początku było kiepsko, a potem wyciągali wnioski ze swoich błędów i na dzień dzisiejszy wygląda to całkiem dobrze ;) Na obronę Elevena jest jeden bardzo ważny argument- dostępność. Dzisiaj każdy gimnazjalista z kieszonkowego może wykupić dostęp w internecie i zachwycać się popisami Messiego, Ronaldo i innych świetnych piłkarzy, zamiast szukać pirackich streamów na zawirusowanych stronach.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Eleven nie wygrało przetargu o Hiszpańska tylko bellaSport ( czy jakoś tak się pisze) i oni odsprzedali te prawa. Jeśli przetarg był według Ciebie nie był 100% uczciwy to dla czego Nc+ nie złożyło protestu. I z tego wynika że według Ciebie nikt inny nie może nabyć praw niż Nc+ ? chodź bardziej Canal+ a nie NC+

MP&Silva jako prywatna firma oddała prawa komu chciała i nie mam o to pretensji. Denerwuje mnie tylko narzekanie, że C+ odpuścił te ligi, bo to nieprawda. Nie mieli szans ich zdobyć. Z La Ligą też były niejasności.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga w Elevenie jest w gorszej oprawie, gorszym komentarzem, jedyne co ich ratuje to większa ilość spotkań.

 

Nie wiem czy 3x Mirosławski z Ćwiąkałą jest gorszy od 1x Woski i Orłowski....co innego gdyby ta druga para też była x3....Ilości spotkań nie ma w ogóle co porównywać....i kiedy C+ miał studio z Madrytu, chociażby z krawężnika ??

 

MP&Silva jako prywatna firma oddała prawa komu chciała i nie mam o to pretensji. Denerwuje mnie tylko narzekanie, że C+ odpuścił te ligi, bo to nieprawda. Nie mieli szans ich zdobyć. Z La Ligą też były niejasności.

 

LOL....no tak jak pisałem jak C+ czegoś nie wygrał to odpuścił...,a z Ekstraklasą to sama chciała u nich być i dlatego wynajęła MP&Silva, która zapewne wybrałaby niższą ofertę, żeby do niej dopłacić :D (150 mln PLN za sezon!)...Za chwilę przeczytamy, że BPL dopłaci platformie, bo już tu też tacy byli....Ludzie kasa się liczy! Eleven dał najwięcej to ma Serie A i Ligue1 czy F1...BeIN zapłacił za LL i ma....C+ najwięcej za Ekstraklasę i ma....Te teorie już naprawdę robią się zabawne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - No czytam, czytam i nie wierzę...Z Twoich wypowiedzi wynika, że MP&Silva to firma charytatywna, która daje prawa za darmo, a na Ekstraklasie nie chce zarobić - w tym co piszesz nie ma żadnej biznesowej logiki...I jak ja jestem zapatrzony w Eleven to nie wiem co powiedzieć o Tobie i nc+.....

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga w Elevenie jest w gorszej oprawie, gorszym komentarzem, jedyne co ich ratuje to większa ilość spotkań.

No wiesz jak dla mnie jest Ok nie lubię się przyzwyczajać do według wielu świetnych komentatorów C+. Jaka różnica w oprawie ?

@Intermario jesteś tak zapatrzony w Eleven, że nie widzisz rzeczy oczywistych i nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

A gdzie ja napisałem, że sprzedawał?

Ok napisałeś że oddała - tylko i tak i tak to oni oddawali tylko bellSport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...