Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Święcicki jest super komentatorem ale mało wiarygodnym. Kilkanaście razy już jego "twity" były niewiarygodne.

Raz coś strzeli uda się, drugi raz strzeli i pudło.

 

Jedynie mogę wierzyć w to, że Eleven nie startował w przetargu na lige angielską - tak jak on napisał  :)

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w końcu ktoś inny też to zauważył ;)

 

@intermario nic do ciebie nie mam nie minusuje każdego twojego posta bo nie jestem dzieciak tylko takie co są sprzeczne z "logiką" :D

Ty nie chcesz "BPL" w nc+ bo sądzisz że wykpupisz sobie u innego operatora "11" i będziesz miał wszystkie Ligii a ja nie zmienię operatora bo nie mam innej opcji jak obecny

Taka jest nasza rzeczywistość ,twój interes kłoci się z moim i dlatego mamy nie po drodze ,nie raz pozytywnie odebrałem twoje posty ale od pewnego czasu "fanatycznie" jesteś zaślepiony no ale może to moje odczucia ;)

Tyle w temacie ale szacunek mam do ciebie

pozdrawiam

 

Nie powiem kto tutaj jest zaślepiony ;) Możesz mi wytłumaczyć minusa za info od Święcickiego ? Albo minusa za poprawę jakości streamu w wątku Eleven ? Ja minusów zasadniczo nie daję, ale dla Ciebie chętnie zrobię wyjątek i to w każdym Twoim poście ;)

 

Jaki interes? Ja chce mieć taniej i tak jak pisałem 26 PLN i mam wszystko bez polskiej i angielskiej. Gdyby angielska wpadła do Elevena to miałbym w tym pakiecie i angielską ;) Spokojnie obedę się jednak to nie chodzi tutaj o mnie ani o Ciebie tylko o ogół, bo:

1) BPL w C+ nie daje możliwości negocjacji cen, nie ma żadnego powodu żeby mieli obniżyć ceny, wręcz przeciwnie zyskali atut w postaci 3 lat BPL, co znając ich podejście może generować kolejne wzrosty cen - nie chodzi o samą paczkę, ale o jej łączenie z Elevenem i wreszcie z czasem zwiększenie ceny Eleven - czy Ty to rozumiesz ??

 

2) Nie ma żadnej możliwości zakupić C+Online bez nc+ ja mogę za to dać nawet do 30 PLN - jednak oni nie przewidują takiej możliwości, jak wiele zachodnich stacji w cywilizowanych krajach. Rozumiesz, że to brak umowy, brak zestawu SAT i brak zobowiązań ? Tylko oni się tym nie przejmują, bo po prostu nie ma bodźca - a po wygraniu praw do BPL to zostanie tak jak jest.

 

 

Rozumiem, że można chcieć angielskiej z powodu komentatorów - tutaj pełna zgoda. Jednak na tym plusy się kończą. Z powodu ograniczeń można pokazać 5 spotkań, więc dlaczego nikt nie pomyśli o streamach dodatkowych ?? Kolejna uwaga, dlaczego są pokazywane podstawowe statsy ? I wreszcie dlaczego Twaro nie może skomentować dwóch spotkań BPL w jeden dzień ? Jednak te uwagi to wszystko nic, bo inna kwestia jest najważniejsza. Jak widać utrata 3 lig nie podziałała motywująco na nc+, może poza multiligą LM i LE, ale to odzysk z sezonu 13/14 - więc żadna nowość nie była. Natomiast utrata BPL byłaby znaczną przyczyną do obniżenia abonamentu czy zaserwowania czegoś nowego np. pozostałe streamy. Tymczasem będzie status quo - nie rozwijamy się. Tak było wcześniej z LL, Serie A, gdzie tak jak 10 lat temu było pokazywane tak było nadal....dopiero zmienił to Eleven - a tutaj w przypadku BPL zmiany żadnej nie będzie i zmiany cen też nie...dlatego kibicowałem BeIN czy Eleven, żeby wygrał, no ale trudno....Ja mam to szczęście, że mam włoską w Eleven w ilości 5-7 spotkań, a kibice BPL maksymalnie 5 spotkań - oczywiście jeżeli kolejna nie jest grana w tygodniu ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież gdyby BPL była np w Eurosporcie lub Eleven za sprawą beIN, to tak po prawdzie byłaby również w NC+. Zatem info, że BPL przez 3 lata w NC+, wcale nie znaczy, że na wyłączność. Zwyczajnie mogli się z kimś dogadać, jak dogadali się ostatnio z Eleven.

Edytowane przez grande
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nc+ przedłużające umowe na Premier League oznacza że traci prawa, puknijcie się w głowy...

 

Dlaczego Ty nadal mylisz pojęcia? :( Canal+ to nie nc+ :(((

nc+ może faktycznie ma wszystko, ale Canal+ traci marketingowo. nc+ zyskał i z tym się zgodze, ale Canal+ już nie i to Canal+ stacza się po równi pochyłej a nie nc+.

 

nc+ ma się świetnie.

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej ale powtórzę.

 

Nie wierzyłem, że platforma NCplus pozwoli sobie na stratę BPL.

 

Zapamiętajmy jedno: Eleven nie jest żadnym poważnym konkurentem. To tylko dwa kanały SAT z nienajlepszym bitrate z dziennikarzami z łapanki i tyle. To Ncplus może dyktować i dyktuje warunki ponieważ posiada: rozległą sieć dystrybucji, własne dekodery , infolinię, nowoczesne studio, bazę abonencką itp. Bez takiego zaplecza nie można poważnie konkurować. Cyfrowy Polsat wypiął się na Eleven, to samo mógł zrobić NCplus i wówczas Eleven byłyby tylko w sieciach kablowych - co na pewno nie wróżyłoby im sukcesu i zwrotu poniesionych nakładów.

 

Ludzie w Silva nie są idiotami, wiedzieli, że nie mają szans konkurować i muszą iść na układ.

Dlatego dogadali się z NCplus, że odpuszczą BPL a tamci pozwolą im wejść na platformę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio? :D Eleven jest poważnym konkurentem, inaczej nie miałby LaLiga, Ligue1, Serie A. Wygrywa ten, kto więcej płaci.

 

Może sobie wygrać. :rofl: Tylko co z prawami jak nigdzie tego nie pokażą. Gdyby tak rozumować jak TY - to spokojnie Silva przepłaciłaby za BPL. 40% więcej zapłacili za LL to spokojnie mogli dać więcej za dużo bardziej popularną BPL.  Powtarzam: to NCplus robi im łaskę, że pozwala im wejść na platformę. Dlaczego Polsat ich nie brał - ponieważ nie chce rujnować pozycji swojego flagowego Polsatu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjątek z komunikatu

 

Szanowni Państwo,

 

Z radością informujemy, że platforma nc+ pozyskała na wyłączność prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek najsilniejszej piłkarskiej ligi świata. Nowa umowa z angielską Premier League gwarantuje pokazywanie meczów na żywo oraz skrótów spotkań w kanałach i serwisach nc+ przez trzy kolejne sezony, począwszy od edycji 2016/2017. Po zapewnieniu sobie długoterminowych praw do polskiej Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA na wyłączność, Ligi Europy UEFA, żużlowej Ekstraligi oraz najlepszej koszykarskiej ligi świata – NBA, nc+ zakończyła sukcesem starania o kolejne kluczowe prawa. To potwierdzenie wyjątkowej, szerokiej i ekskluzywnej oferty sportowej dla klientów z segmentu premium.

 

itd itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nareszcie  koniec tego spektaklu :brawo:

Panowie od "eleven" wracają na swoje forum i tam możecie narzekać że nie tak to miało być a my pozostajemy przy canal+

Ale co tam kilkanaście spotkań w ciągu dnia innych lig wam powinno wystarczyć

Wszystko pozostaje po staremu :D

Dobra końcówka roku jeśli chodzi o naszą platformę :beer:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że skończył sie ten cyrk z tymi dywagacjami Premier League jest profesjonalna w każdym calu nie ma kombinatorsta albo wygrywasz albo przegrywasz nic po zatym no i jeszcze jedno warto zauważyć kiedy jest już wynik przed startem nowych praw kilka miesięcy wsześniej a nie tak jak La Liga minuty przed rozpoczęciem sezonu o pózniej się robi zamieszanie tak jak to miało miejsce latem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mogli jeszcze podać ile spotkań planują w sezonie oraz co i jak ;)

Mogliby masz rację :)

Tylko po co?By znów się zaczęło pisanie że "11" więcej by pokazała?

Mamy "BPL" w niezmienionej formie czyli na antenach canal+ i cieszmy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby masz rację :)

Tylko po co?By znów się zaczęło pisanie że "11" więcej by pokazała?

Mamy "BPL" w niezmienionej formie czyli na antenach canal+ i cieszmy się :D

 

Czyli nie jesteś za rozwojem tylko za status quo ? Ok, a ja jestem za rozwojem, a Eleven w odniesieniu do LL czy Serie A rozwinął ten temat w naszym kraju.

 

Gdzieś czytałem na tt, że ma być po 6 spotkań LIVE, ale to pewnie tylko plotki....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...