Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Jeśli zignorujemy to co ktoś tam sobie napisał - to oznacza, że w ciągu najbliższych dwóch tygodniu MUSI pojawić się info kto będzie transmitował BPL w Polsce. Poczekamy, zobaczymy.

tu nie biega o ignorowanie czegokolwiek tylko o to, ze BPL nie sprzedaje praw pośrednikom.

Czy tak ciężko to skumać? po co dorabiacie dziwne teorie?

 

Jeżeli sprzedadzą pośrednikowi to tak jak napisał @bartas wtedy chyba tylko jak w danym kraju nie będzie chętnych [ nawet w to nie wierzę ]

Ja takiego kraju nie znam, a jeżeli takowy istnieje to nie bardzo rozumiem po co pośrednik miałby kupić prawa skoro żaden nadawca z tegoż kraju nie chciał ich zakupić i pokazać na swoich kanałach?

Kupił, wydał kasę na darmo? 

Chyba, że może po to aby samemu coś uruchomić, ale co to zmienia?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer pośrednik może kupić, bo wie, że może sporo zarobić. BPL sprzedaje prawa pośrednikom, np na Azję, właśnie Central Eastern Europe, MENA i tak dalej(mp&silva, IMG Bein Media Group). Ale na kluczowych dla nich rynkach sprzedaje sama, i tu bardzo mocno uważają, żeby już nikt nie pośredniczył. Gdy na tym kluczowym rynku ( o dziwo jest to Polska ) nie ma chetnych dopiero w ostateczności  dają pośrednikowi. Ale zdarza się to rzadko. Bodajże raz we Włoszech i w Hiszpanii się to zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu tematach i wątkach było już pisane o podejściu nc+ do klienta.

Żeby nie było off: 30-40 zł za "anglię, włochy, hiszpanię, francję" , i wszystko na 3 lub 4 kanałach do wyboru do koloru i do tego w dobrej jakości. Myślę, że wielu by było chętnych na taki pakiet. Oczywiście bez przymuszania do jednoczesnego zakupu "czegoś czego klient nie potrzebuje" (tu masz jeden przykład na nieuczciwość nc+) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się nie ośmieszaj raz za razem. Sprawdź na Lyngsat gdzie są na satce kanały operatora francuskiego który zakupił BPL i daj spokój bo brniesz jak nawiedzony

Bredzisz to Ty.

Ja nie mam czasu siedzieć ciągle na necie u szukać gdzie nadają jakie kanały szczególnie jesli dotyczy to zagranicy.

Skoro sa dostępne w platformie Canał+ we Francji to abonenci dotychczasowi nie stracą do nich dostępu.

Tylko więcej zapłacą,jak u nas z "11"

Widac Francuzi poszli po rozum do głowy i kosza kasę jak w Polsce.

Po co się wykosztowywać skoro abonent sam sobie za to zapłaci.

 

Już widzę jak sie paru maniaków z tego forum cieszy ze znowu C+ cos stracił .

A że będzie 10 zl znowu wiecej trzeba wydać-a co tam.

Tatuś zapłaci.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz to Ty.

Ja nie mam czasu siedzieć ciągle na necie u szukać gdzie nadają jakie kanały szczególnie jesli dotyczy to zagranicy.

No to jak nie masz o czymś pojęcia, to po co się upierasz i zadajesz kilka razy pytanie gdzie francuzi obejrzą mecze na sat skoro właściciel kablówki je zakupił?  masakra

 

@bartas_20

Nie wydaje mi się, że  MENA lub Bein Media to są typowi pośrednicy to raz.

A dwa dalej się upieram, że nie sprzedają pośrednikom, no chyba, że w przypadku o jakim wspomnieliśmy wcześniej.

Podaj mi przykład kraju gdzie BPL sprzedała prawa komuś innemu niż ten co pokazywał mecze.

No chyba że wyskoczysz mi z Chinami czy Afryką to polegnę bo nie mam wiedzy jak na tamte rynki BPL rozprowadza towar.

Nie mam wiedzy i nie chce mi sie szukać co i jak.

 

Mówmy o EU, a tu jest jak jest.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłoby marzenie jakby się potwierdziło, ale bądźmy szczery każdy może tam napisać wszystko. Jak już jesteśmy przy plotach to koleś, którego tweet był tutaj przytaczany na pytanie czy wiadomo co z Polską odp, że w przypadku Polski nic nie jest jeszcze pewne ;)

 

https://twitter.com/robinjellis/status/671348042252029952

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wiec pytam baranie!

Zamiast odpowiedzi potrafisz tylko ludzi obrażać

Póki co to ja nie rzucam inwektywami jak ty.

Przejrzyj swoje niby pytania, nie nie nie, to nie były pytania tylko cwaniakowanie niekumatego gościa.

Tak spokojnie jest na forum C+ po twoim zbanowaniu. Może i tu nas to spotka.

 

@bartas

A czy Bein media nie jest czasem właścicielem jakichś kanałów w Afryce? Tam gdzie zakupił prawa. Jeżeli jest to kupił dla siebie a nie na sprzedaż innemu.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak było to NC+ przemilczy porażkę i na własną rękę będzie można sprawdzić- a wieść szybko się rozniesie po różnych portalach bo będzie to nie lada info że po tylu latach C+ traci prawa. Pożyjemy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tracą. Już mnie nic nie zdziwi. La Liga to było spora porażka, a beIN bardzo lubi Premier League. La Ligę łyknęli. Tym razem też może im się udać. Na francuskim portalu, jak pisali o wygranej przez Altice, wspomnieli że prezes CANAL+ France zapowiedział jakiś czas inwestycje, głównie w sport, aby odbudować markę i swój poziom. Jak widać nie udało im się i tez zaznaczyli, że to kolejna ich porażka, po tym jak stracili UEFA Champions League bodajże.

Edytowane przez Emil.1603
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee to Francuski Canal+ nie ma nic. Myślałem, że ma jeszcze 3 spotkania LM.

W takim razie francuski Canal+ ma jedynie:

- ligę francuską 3 spotkania na wyłączność

- Puchar Danone - na wyłączność - odpowiednik Pucharu Tymbarku

 

I z piłki już nic a nic nie ma. Myślałem, że 3 spotkania LM również mają a tu klops :D

 

Polski będzie miał zatem:

- LM

- LE 50% spotkań / 50% w Eurosportcie

- 75% spotkań Ekstraklasy / 25% w Eurosporcie

- Puchar Króla.

 

ubogo

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że jeżeli beIN wygrało, to ciekawe kto za nich o tym poinformuje, jak nie mają pewnie żadnego przedstawicielstwa? Bo o La Lidze nie było nic. Tylko później Eleven się pochwaliło, że oni "nabyli".

 

Poinformuje strona internetowa Premie League. Mamy jeszcze sportspromedia albo tv sports market.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...