Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, tak jak wspomniałem oglądanie przez neta to gorsza alternatywa i słabe oglądanie.

 

Po drugie, to sprawdzicie jak będzie wam ładnie hulał ten wasz player w sobotę o 18.15 ;)

 

Po trzecie, jak za 11 zł ? A kompa to nie trzeba mieć dobrego ? A internet jest za friko ? no raczej nie.

Też przewiduję czarny scenariusz odnośnie wydajności serwerów playera. W sobotę osobiście sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy myślicie, że jeśli CANAL+ straci Premiership to na rzecz kogo? Polsatu Sport?  :crazy:  :wink:

W ciągu najbliższych dwóch lat ELEVEN SPORTS będzie w posiadaniu praw do ligi hiszpańskiej (beIN Sport odstąpił te prawa) i jeżeli CANAL+ straci prawa do Premiership, to tylko na rzecz właśnie ELEVEN SPORTS/beIN Sport.

beIN Sport w ciągu najbliższych dwóch lat nie planuje startować z nowym, własnym kanałem, a więc nic nie wskazuje na to, żeby prawa do Premiership miały opuścić platformę nc+.

Co niektórzy wpadają w panikę, zupełnie niepotrzebnie. 

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest bezpośrednio związane z tematem wątku - przenoszę do Sport w nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy myślicie, że jeśli CANAL+ straci Premiership to na rzecz kogo? Polsatu Sport?  :crazy:  :wink:

W ciągu najbliższych dwóch lat ELEVEN SPORTS będzie w posiadaniu praw do ligi hiszpańskiej (beIN Sport odstąpił te prawa) i jeżeli CANAL+ straci prawa do Premiership, to tylko na rzecz właśnie ELEVEN SPORTS/beIN Sport.

beIN Sport w ciągu najbliższych dwóch lat nie planuje startować z nowym, własnym kanałem, a więc nic nie wskazuje na to, żeby prawa do Premiership miały opuścić platformę nc+.

Co niektórzy wpadają w panikę, zupełnie niepotrzebnie. 

Nikt nie wpada w panike.Też chciałbym aby liga angielska została w C+ ale po ostatnich szopkach z przetargami to juz jest wszystko mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy myślicie, że jeśli CANAL+ straci Premiership to na rzecz kogo? Polsatu Sport?  :crazy:  :wink:

W ciągu najbliższych dwóch lat ELEVEN SPORTS będzie w posiadaniu praw do ligi hiszpańskiej (beIN Sport odstąpił te prawa) i jeżeli CANAL+ straci prawa do Premiership, to tylko na rzecz właśnie ELEVEN SPORTS/beIN Sport.

beIN Sport w ciągu najbliższych dwóch lat nie planuje startować z nowym, własnym kanałem, a więc nic nie wskazuje na to, żeby prawa do Premiership miały opuścić platformę nc+.

Co niektórzy wpadają w panikę, zupełnie niepotrzebnie. 

 

Tylko w przypadku utraty Premiership na rzecz Eleven, a chcąc zostać w nc+ po co mi wtedy Canal+? tylko po to by płacić im dodatkowo 30-40zł? jak wtedy bede chciał tylko Eleven, a wiadomo że tak się nie da. Więc to wpadanie w panike jest rzeczowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to do SAT dorzuć jeszcze kupno TV (tylko TV stosuje się tylko do TV, a lapek i net już nie ;) ) Oglądanie przez net czyli tzw. tv interaktywnej w Europie Zachodniej bije rekordy popularności, tradycyjna na tym cierpi, ale oczywiście u nas pierwszy raz wybór ok. 30 kanałów FTA ludzie dostali dwa lata temu (Niemcy mieli to już 30 lat temu) i u nas rozkwita, co nie znaczy, że net nie jest alternatywą, bo jest znacznie lepszą alternatywą tylko u nas przez wcześniej wspomniany fakt słabo rozwijaną (bo ludzie się cieszą i szczęka im opada, że taki Fokus TV pokazuje im programy sprzed 10 lat za freeee - tak jesteśmy zapóźnieni ;) ) i rzadko spotykaną - przez to jest postrzegana jako gorsza alternatywa....

 

Player.pl pewnie padnie albo będą zacinki....no chyba, że nas zaskoczą....

 

 

 

@Strain - no ja się nie spodziewam niczego wielkiego i nie zdziwię się jak się skończy po 1-2 spotkaniach z niższych rund...

Tak jak kolega wyżej twierdził twoje porównanie nas do zachodu to słabe porównanie.

Tam generalnie mają wszystko lepsze.

Co ważne mają neta lepszego i jeśli oglądają cokolwiek to na TV do którego podłączają neta.Tam komp służy do pracy.Prosta zasada.

Aha, mam tez dobrą wiadomośc.Po co player pl za 11 zł skoro są meczyki.pl (czasem nawet w lepszej jakości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie wczesniej nie widziałem więc wrzucam :)

Puchar Ligi Angielskiej na Eleven:

1.12 Manchester City – Hull

2.12 Southampton – Liverpool

tutaj cos pisze: http://spam.org/index.php/2015/11/19/1-2-12-15-southampton-liverpool-man-city-hull-transmisje-cwiercfinalow-pucharu-ligi-angielskiej-w-tv/

 

Macie jakies info czy pokażą coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego interesuje dostęp przez playera. Wręcz zaryzykuję twierdzenie, że niewiele osób taka forma oglądania meczów zadowala. Ja sobie nie wyobrażam, że meczu nie oglądam na ekranie tv. Poza tym, z całym szacunkiem, ale raptem La Liga cieszy się większym zainteresowaniem. Żeby oglądać LM, angielską i polską, a więc ligi cieszące się największym zainteresowaniem, trzeba dopłacać i to sporo.

 

Zgadzam się z Arkonem. Dla mnie oglądanie przez neta jest niedorzeczne. A co będzie jak linie się zapchają? Albo ktoś przetnie kabel? A może być tak, że usługodawca neta będzie miał problemy techniczne i co wtedy?

U mnie i u kolegów net od pół roku od 17 do 21 chodzi mizernie, czasami prędkośc spada, czasami fb nie mogę przejrzeć nawet.

Mecze ogląda się tylko na TV i satelita to najlepsze rozwiązanie. Nawet podczas burzy mam sygnał.

 

PS. CO będzie jeżeli Canal+ straci ligę angielską?

Ja np., nie mam zamiaru dopłacać im do interesu. Eleven w tym przypadku powinien być dostępny do kupna osobno. Chyba się boją o to, że Canal+ straci 2/3 swojej bazy abonentów.

Po stracie ligi angielskiej Canal+ max powinien kosztować 20 zł dla wszystkich / 10 zł w promocji dla obecnych klientów.

 

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto układał terminarz!? W sobotę ok. 18 trzy dobrze lub bardzo dobrze się zapowiadające mecze, a wcześniej i później oraz w niedzielę lipa. Ciekawe dlaczego mecz MC- Liverpool o tej godzinie, zazwyczaj hitowe mecze sobotnie były o 13.45. Złośliwość, nawet nie mam jak nagrać 2 meczów. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie SkySports postanowiło wyprzedzić BT Sport. To byłoby jedynie uzasadnienie czemu szlagier Barclays Premier League rozgrywany będzie na Ettihad Stadium o tej godzinie.

 

Tylko to tłumaczy takie nałożenie. Pewnie Citizens chcieli grać w sobotę, a że jedyny termin sobotni dla Sky Sports to 18.30 więc mecze się nakładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto układał terminarz!? W sobotę ok. 18 trzy dobrze lub bardzo dobrze się zapowiadające mecze, a wcześniej i później oraz w niedzielę lipa. Ciekawe dlaczego mecz MC- Liverpool o tej godzinie, zazwyczaj hitowe mecze sobotnie były o 13.45. Złośliwość, nawet nie mam jak nagrać 2 meczów. Bez sensu.

To wszystko przez to, że jest Liga Mistrzów w tygodniu. Zawsze w takich tygodniach niedziele są bardzo mizerne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też władze Premier League lub La Liga (nie wiem, kto pierwszy ustalił termin meczu) zabiły niezłego ćwieka. Jako kibic Liverpoolu będę musiał podarować sobie mecz Real - Barcelona i obejrzeć ewentualnie powtórkę. Mogli mecz MC - LFC dać (jak to często w Anglii bywa w przypadku topowych meczów) o godzinie 13:45 w sobotę, w niedzielę o 14:30 lub 17:00, chyba, że The Citizens grają swój mecz w Lidze Mistrzów we wtorek, to wówczas w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, chyba, że The Citizens grają swój mecz w Lidze Mistrzów we wtorek, to wówczas w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych.

City gra w środę, jednakże jest to na tyle ważny mecz iż zapewne granie ligi w tym przypadku w niedzielę nie wchodziło w grę.

Może gdyby grali u siebie i mieli spokój w LM + teoretycznie łatwiejszy rywal w BPL to zagrali by w niedzielę, a tak? dwa ważne i ciężkie mecze ich czekają.

Choć godz meczu z Liverpoolem tez mnie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że niedziele przed europejskimi pucharami są zazwyczaj słabe, ale nadal nie rozumiem dlaczego MC nie gra z Liverpoolem o 13.45. Jaki to problem? Jeszcze bardziej dziwi podobna pora meczu Legii ze Śląskiem. W ten sposób zostałem pozbawiony możliwości obejrzenia hitu ligi angielskiej. Bo oczywistym jest, że najpierw obejrzę El Clasico, a potem mecz Legii. Układającym terminarz w polskiej i angielskiej lidze należą się wielkie gratulacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę sądzisz, że ludzie z Anglii patrzą na terminarz ligi hiszpańskiej i się dostosowują?

Poza tym to w Hiszpanii zmienili bo swego czasu hitowe mecze były późnym wieczorem a nie o 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hiszpańskiej strasznie teraz pozmieniali terminarz i mecz Realu czy Barcy wieczorem to raczej wyjątek. Wszystko przez Chińczyków i innych mieszkańców Azji, do których władze dostosowują ramówkę. Tak w ogóle to dziwi mnie co zrobili z terminarzem u nas, bo dali dwa mecze równolegle z El Clasico, a przecież mecz Legii można by wrzucić o 20:30. Już pomijam fakt, że mecz Górnik - Ruch obejrzą chyba tylko ludzie na stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...