Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł w PS "nc+ traci ligę hiszpańską." Czyli nie będzie ligi hiszpańskiej w nc+ nawet na innym kanale.

Tym bym się nie przejmował, wielu pismaków myli nc+ z c+.

To nie nc+ straciła LL tylko C+ przecież i to nie oznacza, że tej ligi nie będzie na platformie.

To nie nc+ podpisywała ostatni kontrakt tylko c+ .

 

Dziwi mnie w ogóle ta panika posiadaczy nc+, przecież nawet jeżeli Eleven kupi ostatecznie te prawa to i tak trafi do nc+.

Jedynie paczka C+ dostanie w 4 litery

 

Jedyną opcją aby nC+ nie poszła do piachu to te wszystkie Twoje dywagacje musiałyby się spełnić pod jednym najistotniejszym warunkiem.

ZA DARMO !

Abonenci już przypłacili podwyżką i jedynym wytłumaczeniem tego stanu rzeczy byłoby teraz dodawanie tego co utraciło C+ jako kontent w istniejących już kanałach w abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli ktoś chce wiedzieć co leci na "h2" to proszę bardzo:

"Jak powstały stany" więc po co nam jakaś LL .....nieźle sobie to wymyślili te całe "Scrips Network" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie no dla mnie jako abonenta NC+, nocna informacja o utracie przez nich praw do ligi hiszpańskiej to już przegięcie.Umowę podpisałem z nimi tylko dla sportu,a tu w ciągu miesiąca strzał, za strzałem, wysłałem poniższego maila, czekam na odpowiedź :

 

 

"Wczoraj gruchnęła w mediach informacja na temat utraty przez Państwa spółkę kolejnych praw na pokazywanie piłki nożnej na rzecz Eleven Sports ( po prawach do ligi francuskiej, i włoskiej stracili także Państwo ligę hiszpańską). Tak na prawdę dla mnie Wasza oferta sportowa była jedyną przyczyną zawarcia Z Wami umowy na świadczenie usług .W jaki sposób straty tych praw zostaną zrekompensowane abonentom takim ja (zainteresowanym głównie sportem, dobrym sportem)? Bo nie żartujmy, i proszę w ogóle nie poruszać argumentu o posiadaniu praw do Polskiej Ekstraklasy, czy też turniejów golfa ( czym tak się chwalicie na stronie internetowej - sic!), nie jest to żadna alternatywa, do tego co było.

Drugie pytanie, czy kanały Eleven Sports pojawią się na platformie, jeżeli tak to kiedy i w jakiej cenie (oczywiście w świetle powyższego,wygórowana opłata - i tutaj mówię o każdej powyżej 10 zł, będzie kolejnym argumentem do wypowiedzenia Państwu umowy i przejściu do konkurencji).

Generalnie zaistniała sytuacja na dzień dzisiejszy sprawia, że jestem bardzo blisko wypowiedzenia umowy jako towaru niezgodnego z jej treścią ( treść/jakość merytoryczna dla mnie spada o jakieś 70%, więc abonament chyba też powinien?Pozdrawiam."

 

Zobaczymy jaką odpowiedź otrzymam...ciekawe czy kolejny raz po sytuacji z fuzją, będą starali się robić z ludzi idiotów i próbowali wmawiać, że tak naprawdę nic się nie stało i dalej wszystkie argumenty są po ich stronie...a no nie są,jak CP wprowadzi za rozsądną cenę ES do swojej oferty, to w połączeniu z tym co mają, zyskają i to wiele, właśnie dzięki takim ludziom jak ja, przyciągniętych do nadawcy sportem...

 

Gdybym jako pracownik odczytywał tego maila to umarłbym ze śmiechu razem z kolegami z pracy.

Piszesz jak obrażone dziecko, z błędami i zdaniami kogoś kto pisze wypracowania na 1/2 strony A4.

 

Poza tym, masz rację ze swoimi żalami.

 

Wybacz,pisałem maila śpiesząc się do pracy, w dodatku poirytowany i to dość mocno,mój błąd mogłem sprawdzić błędy.Nawiązując do Twojej wypowiedzi,tak wyobraź sobie,że mam pełne prawo do zachowywania się jak małe obrażone dziecko.Klientem jestem ja, i to nadawca powinien być dla mnie,nie ja dla niego.Zakupiłem usługę że względu na to co teraz z oferty znika,abstra[beep]ąc już od tego,że NC+ nawet nie raczyło poinformować abonentów o tej sytuacji,i co teraz mam udawać, że nic się nie stało,i wyobrazać sobie,że tą łodzią w regatach to Messi pływa z Ideą czy jak?Chcę jasnych informacji co dalej, w jaki sposób zrekompensują mi te straty,a jeżeli nie mają zamiaru i dalej będą myśleli,że damy się dość z każdej strony to się przeliczą jak dwa lata temu.

Jeżeli możesz merytorycznie ponoć to zapraszam,jeżeli nie,to zachowaj swoje [beep]ny dla kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce wiedzieć co leci na "h2" to proszę bardzo:

"Jak powstały stany" więc po co nam jakaś LL .....nieźle sobie to wymyślili te całe "Scrips Network" :lol2:

Też już o tym pisałem. Niech sobie w nos wsadzą taką "rekompensatę". Piękny 20-letni Canal+, nie ma co. Jest co obchodzić i świętować, powinniśmy otwierać szampany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną opcją aby nC+ nie poszła do piachu to te wszystkie Twoje dywagacje musiałyby się spełnić pod jednym najistotniejszym warunkiem.

ZA DARMO !.

 

Jakie dywagacje? Rozumiesz w ogóle co ja mam na myśli? Już jaśniej nie dałem rady napisać.

Jak już cokolwiek pójdzie do piachu kiedykolwiek to paczka C+ sport [ a i 5% może szans na to jest ] bo już na pewno nie niby premium C+ który jakieś tam filmy ma i łapu capu.

Na pewno nie pójdzie do piachu cała platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że Eleven Sports Network pokaże mecze ligi hiszpańskiej w piłce nożnej w najbliższym sezonie.

Prawa do emisji spotkań La Liga w Polsce nabyła telewizja beIN Sports. Informację na Twitterze potwierdził Andrea Radrizzani z MP&Silva. BeIN Sports miała porozumieć się z telewizją Eleven Sports Network, która pokaże mecze ligi hiszpańskiej w swoich stacjach. Wciąż jednak nie pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.

 

Nie wiadomo jeszcze, ile meczów w danej kolejce będzie transmitować i czy trafi na platformy cyfrowe lub sieci kablowe. Póki co Eleven Sports Network dostępna jest w internecie.

 

W ubiegłych latach mecze La Liga można było oglądać na kanałach telewizji NC+.

 

Eleven, pierwszy z kanałów Eleven Sports Network w Polsce, poświęcony jest piłce nożnej. Oprócz wspomnianej ligi hiszpańskiej będzie relacjonował takie rozgrywki piłkarskie jak włoska Serie A, francuska Ligue 1, angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, a także pokazywał magazyny największych klubów piłkarskich oraz przygotowywane lokalnie programy studyjne ze skrótami meczów, wiadomościami, reportażami i analizami ekspertów. W początkowym okresie Eleven pokaże również turnieje tenisowe ATP 250. Drugi kanał grupy, Eleven Sports, ma wystartować 22 sierpnia i będzie pokazywał m.in. takie zawody jak ATP 250 i Formula E, a także mecze piłki nożnej, które nie zmieszczą się w ramówce Eleven. (Gazeta Wyborcza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż praw podmiotowi, który nie posiada kanału telewizyjnego w swojej ofercie w naszym kraju jest jak dla mnie co najmniej dziwnym zjawiskiem, no ale $ robią swoje.

 

Całe szczęście że piłka mnie aż tak nie rusza, może z wyjątkiem paru meczów na krzyż w LM, bo też byłbym mega zły gdyby podstawowa oferta ligowa opierała się na naszej Ektralipie i PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż praw podmiotowi, który nie posiada kanału telewizyjnego w swojej ofercie w naszym kraju jest jak dla mnie co najmniej dziwnym zjawiskiem, no ale $ robią swoje.

 

Całe szczęście że piłka mnie aż tak nie rusza, może z wyjątkiem paru meczów na krzyż w LM, bo też byłbym mega zły gdyby podstawowa oferta ligowa opierała się na naszej Ektralipie i PL.

Eleven dostała La ligę od beIN SPORTS we ramach współpracy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...