Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle kasy wpompowali w te spoty reklamowe link odnośnie rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, że najlepsza, że ekskluzywna, że tylko w CANAL+, że nie mają kasy na nic innego. Liga Mistrzów sprzedaje się sama, nie trzeba jej tak reklamować. Zresztą pewnie Ci co chcieli LM już dawno ją mają i pewnie niewielu nowych abonentów nałapią, zwłaszcza przy obecnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa kto zyskał? 11. Co jest o tyle dobre że przynajmniej na razie mogę sobie w robocie coś w necie obejrzeć.

 

No tak 11 ,ale wcześniej w robocie neta nie miałeś,żeby sobie oglądac inne streamy?

Wszyscy nagle mogą oglądać w necie i panuje euforia...zupełnie nie wiem dlaczego,przeciez to tam cały czas jest.

W sumie mi jest obojętnie gdzie co bedzie,bo i tak kazdy bedzie miał dostęp do tych lig,tylko szkoda mi komentarza z nc+, dlatego chciałbym ,aby La liga była w nc+...no i chociaż pewne że będzie w TV a nie w tylko streamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ponad to Eleven nie dołączy do nc+. Nie wiem jak z Polsatem. nc+ nie chce wychodować potwora, który później zabierze ligę angielską a następnie ekstraklasę i LM.

Jak myślisz? Dasz miejsce na tp, udostępnisz na swojej platformie nawet za 10 zł i co? Potwór będzie rósł i rósł, jak BeinSport France, który wszystko wykupuje co tylko może. NC+ nie chce i nie będzie wchodziła w takie gierki z Eleven.

NC+ myśli, że CP działa podobnie. W takim przypadki Eleven nie ma racji bytu i prędzej czy później padnie.

 

Aktualna polityka NC+ jest beznadziejna (być może jak to zostało przez kogoś napisane jest to nawet świadome działanie aby marka C+ była jak najtańsza za jakiś czas podczas kolejnego przejęcia), natomiast "wpuszczenie" 11 do NC+ w tym momencie było by totalną głupotą i faktycznie byłby to koniec tej platformy. Teraz NC+ nie może na tych zasadach się dogadywać z 11 , nawet koszem niezadowolenia abonentów. Przetrzymają jakiś czas, a 11 się "wykrwawi", nie ma opcji bez infrastruktury (której nie ma 11), sprzedawać/pokazywać zakupionych praw do sportu. 11 w necie próbuje coś na szybko robić i im to nawet nie wychodzi, a jak wprowadzą za to dodatkowe opłaty to koniec 11 będzie szybszy niż początek :mrgreen:. Chcieli "typowo po polsku" w teczce bez bazy robić biznes, a ty zonk ani NC+ ani CP nie chcą od nich kupić tych wspaniałych praw. W całym tym zamieszaniu niestety tracimy najbardziej my, kibice...niemniej nie ma tego co by na dobre nie wyszło, odpoczniemy trochę od TV i neta...wyjdziemy na powietrze, a za jakiś czas jak się wszystko unormuje będziemy mieli ponownie do dyspozycji sport za "normalne" pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale dlaczego 11 nie ma też w żadnej kablówce? Też zmowa :)?

A wracając do najbardziej mnie interesującego tematu, czyli La Ligi w nc+. Po wczorajszym meczu chyba już nikt nie ma wątpliwości, że liga hiszpańska to nie tylko Real Madryt i Barcelona. Mam nadzieję, że już niedługo dowiemy się, że Canal+ przedłużył prawa do pokazywania tych fascynujących rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiobowe wieści, niestety niezweryfikowane, pojawiają się z wszystkich stron. Fora związane z C+, fb C+ i inne miejsca informują że zarówno NC+ jak i Eleven nie stać obecnie za zakup praw i 1 kolejka La LIga prawdopodobnie nie zostanie nigdzie pokazana; inne mówią że jeśli to raczej Eleven bo ich oferta jest lepsza; do tego wszędzie piszą że szykują się ostre zwolnienia w redakcji sportowej NC+ i wielu komentatorów poleci.

 

Coś jest na rzeczy, bo liga startuje za 7 dni i zero jakichkolwiek informacji.

Gratulacje dla juliana, wrzucił wszystkie pieniądze w srataklasę do tego jeszcze tracąc na nią wyłączność /pierwszy raz w historii istnienia C+/; wpierw potracili wytwórnie filmowe na rzecz innych stacji a teraz tracą prawa sportowe jak leci.

 

Naprawdę nie zdziwi mnie jak La Liga poleci a za rok angielska, a wtedy max. 12 mc i nc+ będzie wspomnieniem jak Wizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym roku wyjątkowo dobrej myśli nie jestem, bo widzę co się dzieje, a dzieje się źle.

Zawsze była adrenalinka jak kończyły się jakieś prawa i był kolejny przetarg; wielu było "znawców" typu Czarek którzy wie[beep]i koniec piłki kopanej w C+/NC+ ale zawsze wychodzili z tego obronną ręką;

teraz jest jednak inaczej - utrata wyłączności na srataklasę, całkowita utrata włoskiej, francuskiej, innych praw sportowych i to wszystko w raptem kilka miesięcy.

 

Mnie najbardziej ciekawi kto realnie stoi za Eleven - oczywiście możecie się śmiać że nadają z neta, że nie mają infrastruktury, że pewnie za chwilę padną i prawa wrócą do NC+ - BŁĄD.

Ktoś w to wrzucił gigantyczne pieniądze - Eleven skupuje wszystkie /sensowne/ prawa sportowe i wątpię by stał za tym jakiś pan ikśiński. To jakaś długofalowa polityka, obstawiam że stoi za nimi jakiś poważny gracz któremu ewidentnie zależy

by marka NC+ po[beep]adła, a potem by może wykupić ich za przysłowiową złotówkę i wejść na Polski rynek mając w ręku większość najważniejszych rozgrywek sportowych. Kiedyś mówiło się coś o Fox'ie, o Bein Sport... cóż, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy wpompowali w te spoty reklamowe link odnośnie rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, że najlepsza, że ekskluzywna, że tylko w CANAL+, że nie mają kasy na nic innego. Liga Mistrzów sprzedaje się sama, nie trzeba jej tak reklamować. Zresztą pewnie Ci co chcieli LM już dawno ją mają i pewnie niewielu nowych abonentów nałapią, zwłaszcza przy obecnych cenach.

Reklamują intensywnie LM, ale ciężko im się dziwić. Po raz pierwszy w historii Liga Mistrzów nie będzie dostępna w telewizji otwartej, więc trochę abonentów mogą pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym roku wyjątkowo dobrej myśli nie jestem, bo widzę co się dzieje, a dzieje się źle.

Zawsze była adrenalinka jak kończyły się jakieś prawa i był kolejny przetarg; wielu było "znawców" typu Czarek którzy wie[beep]i koniec piłki kopanej w C+/NC+ ale zawsze wychodzili z tego obronną ręką;

teraz jest jednak inaczej - utrata wyłączności na srataklasę, całkowita utrata włoskiej, francuskiej, innych praw sportowych i to wszystko w raptem kilka miesięcy.

 

Mnie najbardziej ciekawi kto realnie stoi za Eleven - oczywiście możecie się śmiać że nadają z neta, że nie mają infrastruktury, że pewnie za chwilę padną i prawa wrócą do NC+ - BŁĄD.

Ktoś w to wrzucił gigantyczne pieniądze - Eleven skupuje wszystkie /sensowne/ prawa sportowe i wątpię by stał za tym jakiś pan ikśiński. To jakaś długofalowa polityka, obstawiam że stoi za nimi jakiś poważny gracz któremu ewidentnie zależy

by marka NC+ [beep], a potem by może wykupić ich za przysłowiową złotówkę i wejść na Polski rynek mając w ręku większość najważniejszych rozgrywek sportowych. Kiedyś mówiło się coś o Fox'ie, o Bein Sport... cóż, czas pokaże.

 

Eleven nie skupuje praw sportowych. Eleven je "dostaje". Do tej pory, wszystkie prawa, które należały do M&P Silva, znalazły się w tej stacji. Przypadek? Oczywiście, że nie. Być może NC+ w ogóle nie zostało dopuszczone, do rozmów na temat tych praw, bo ktoś tam wpadł na pomysł tworzenia własnej TV. Wyjątek, to Ekstraklasa. Być może, w tym przypadku, cena była za duża, by ją zostawić dla siebie. I nie piszcie, że to wielka korporacja z nieograniczonym budżetem. Bo gdyby tak było, to nie zaczynali by od tak lokalnych, małych rynków jak Malezja, Polska, czy Belgia. Dlaczego nie Niemcy, Francja, czy Hiszpania? Bo nie mieli by tam szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale dlaczego 11 nie ma też w żadnej kablówce? Też zmowa :)?

Już się gościu zbłaźniłeś nazywajac 11 oszustami ws. piłki ręcznej . Tak łatwo ci to przyszło. I brniesz w tym "hejcie" nadal z upodobaniem. A bzdurzysz o poziomie dyskusji. Zapytaj w Canal+ o La Ligę i czy wyjaśnią cokolwiek.

Mamy na forum przedstwicieli stacji, które rozmawiały z kablówkami...ciekawe czy takie sprawy załatwia się w czasie jednego spotkania przy kawie. a moze to trwa nieco dłuzej. I trzeba przedstawić produkt do sprzedazy.

Nikt powazny nie dyskutuje o sprawie nie widząc towaru, zapytaj się co Eleven ma sprzedawać dziś.ZAPEWNIENIA? Wystartuje 2. kanał i to docelowo jest produkt. Skad przypuszczenia, że rozmowy nie trwaja i nie ma w nich postępu.

Pojawienie się przekazu dla Belgii pokazuje jak wiele spraw toczy się szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...