Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem zaktualizować deka, ale po wymianie PACE 500 GB (poprzedni był uszkodzony) nie podlączałem do neta, a teraz jak po podłączeniu do neta chcę właczyć serwisy int. pojawia się : "łączenie z internetem - proszę czekać", a nie żadne pobieranie wersji 154i, w takiej pozycji dekoder chyba wisi może i ze 20 minut. Ktoś coś poradzi? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczne jest podłączenie do internetu aby zaktualizować dekoder ? Bez podłączenie nie wyszukuje żadnego nowego softu. Nie mam żadnej przejściówki do deka tak jak to jest na stronie NC+. Nie mam zamiaru inwestować w dodatkowy sprzęt aby mieć neta w dekoderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczne jest podłączenie do internetu aby zaktualizować dekoder ? Bez podłączenie nie wyszukuje żadnego nowego softu. Nie mam żadnej przejściówki do deka tak jak to jest na stronie NC+. Nie mam zamiaru inwestować w dodatkowy sprzęt aby mieć neta w dekoderze

Jest potrzebne. Jeśli masz seft 154 to trzeba go do neta podpiąć i aktualizuje sie do 154i,wtedy pobierze soft z satelity......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem do neta i lipa, póbowałem przez router: "łaczenie z interentem" (od samego rana może ze 4 godziny), potem bez routera: "probelm coś ta z internetem" a net śmiga - bo tu pisze :) help!

ps. czy wersje 154i można pobrać ze 154, tylko od piatku do poniedziałku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem soft w moim PACE i mam mieszane uczucia.

Grafika wygląda ładnie ale na zdjęciach. Na TV wygląda kiepsko. Krawędzie postrzępione, czcionka została taka sama. Całość wygląda płasko.

To nie to samo co oryginał. Wygląda jak tania chińska podróbka dekoderów ADB. Menu ustawienia zostało po staremu.

EPG wczytuje mi się tak samo ułomnie jak poprzednio. Jedyny plus to pokazuje się bieżący i kolejny program na danym kanale, nie trzeba klikać i po wyłączeniu jest godzina.

Dekoder włączył mi się od razu pomimo, że w menu mam włączony tryb ECO co sugeruje,że dekoder pracował cały czas w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam Turbodekoder HD z nagrywarką 500 GB (CLRA). Od tygodnia gdzieś, mniej więcej po aktualizacji softu, co kilka dni dekoder mi się zawiesza (to nie mogę przewijać, to próbuje się zaktualizować i się jakoś dziwnie zapętla, bo nie może się połączyć, wtedy muszę go wyłączyć na chwile z zasilania)... Mam pytanie, czy dekoder się "kończy", czy mogę mu jeszcze jakoś pomóc?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa... Rozumiem, ze nie pomoże mu reset? Nie chciałem tego wcześniej robić, żeby nie stracić nagrań...

Jeśli wymiana, to jak to wygląda? Idę do punktu i dają mi taki sam model jaki miałem? Pytam, bo koledze dali jakiegoś starego BSLA, ze starym niebieskim softem co buczał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze po aktualizacji pece mozna zmienic wyświetlanie nazwy kanału na numer kanału i godzinę,ale po wyłaczeniu w stan czuwania dalej mam ciemnośc na wyswietlczu ,brak godziny.

 

Ja po aktualizacji miałem godzinę na wyświetlaczu, teraz po kilku wyłączeniach dekodera już nie mam i także długo się włącza. Być może jest to spowodowane włączonym trybem ECO, spróbuj wyłączyć ECO może w tym trybie jest godzina na wyświetlaczu, lub godzina wyświetla się wtedy gdy dekoder ściąga VOD bo miałem wtedy niebieską diodę a nie czerwoną jak teraz.

Zauważyłem też, że kolory są bardzo podkręcone nic z ustawieniami TV nie robiłem a kolory na Kuchni+ masakrycznie bajkowe. Nie wiem czy to tylko na tym programie co teraz leci czy też coś pozmieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...