Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja migrowałem 27 marca telefonicznie. 5 kwietnia do nich dzwoniłem i konsultant twierdził, że 27 marca nie dokonczono migracji i dekoder dojdzie przez kuriera za 2-3 dni. Dzisiaj jest 11 kwiecien i dekodera za 49 zł nadal nie widze. Nie wiem czy oni tam juz dekoderów nie mają? Nadal sie mecze na Sagemcomie który sie włacza chyba minute. Gdybym wiedział, że tak będzie pojechałbym do APSu w dniu wolnym od pracy i tam migrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zmigrowałem do nc+ z c+ i dostałem możliwość zamiany dekodera Sagemcom DSI87 na PACE PVR 500GB za 0zł. Ogólnie DSI87 mam od 15 miesięcy i nie było problemów poza wolnym załączaniem się. Czytałem gdzieś, że to nowe PACE są do niczego... myślicie, że warto wymieniać?

 

pejsy :) nie sa nowe zmiana obudowy ponoc i logo , jednak ich praca szybkosc i mulowatosc niczym nie rozni sie od pejsa cyfry :) nigdy wiecej tego dekodera , ADB bije dekodery z cyfry na plecy lopatki i co tam chcecie :) nie polecam dekoderow z cyfry -do odbioru NC+ zasniecie z nim zanim np przelaczy kanal ... czy zareaguje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z nowych dekoderów nc+ ma funkcje Timeshifting?

 

Z opisu w nc+ wynika, że zaden z nowych dekoderów tego nie ma (tylko stare dekodery cyfry mają).

Ktoś napisał (nie mogę odnaleźć postu teraz), że na tym prostym Box+ po podłączeniu dysku zewnętrznego działa Timeshifting, ale z instrukcji to wcale nie wynika.

Ktoś ma wiedzę w tej materii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z nowych dekoderów nc+ ma funkcje Timeshifting?

 

Z opisu w nc+ wynika, że zaden z nowych dekoderów tego nie ma (tylko stare dekodery cyfry mają).

Ktoś napisał (nie mogę odnaleźć postu teraz), że na tym prostym Box+ po podłączeniu dysku zewnętrznego działa Timeshifting, ale z instrukcji to wcale nie wynika.

Ktoś ma wiedzę w tej materii?

 

Każdy dekoder z dyskiem ma timeshifting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z nowych dekoderów nc+ ma funkcje Timeshifting?

 

Z opisu w nc+ wynika, że zaden z nowych dekoderów tego nie ma (tylko stare dekodery cyfry mają).

Ktoś napisał (nie mogę odnaleźć postu teraz), że na tym prostym Box+ po podłączeniu dysku zewnętrznego działa Timeshifting, ale z instrukcji to wcale nie wynika.

Ktoś ma wiedzę w tej materii?

 

Każdy dekoder z dyskiem ma timeshifting

 

Ale czy taki, że z automatu zaczyna nagrywać w tle, zaraz po przełączeniu na nowy kanał i można się cofnąć do początku (max 2h) jak mam w PVR Philisa od cyfry+?

Najbardziej interesuje mnie ten BOX+ czy ma powyższą możliwość z dołączonym dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Multiroom premium od ponad dwóch tygodni,moje dekodery to mediabox i box+.Mediabox aktualizował oprogramowanie dekodera od razu jak podłączyłem.Problem mam z dekoderem dodatkowym,niby znajduje aktualizacje ale nie startuje ona z pozycji 0%,wyskakuje informacja m.in. "invalid download header" Czy ktoś miał ten problem a dostał już odpowiednią aktualizację?.Wymieniałem dekoder dodatkowy i to nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na turboboxe mam jakosc i sile po 100 procent a na tym bialy duzym dekoderze do multi standard mam sila 80 a jakosc 72 o co chodzi? Sprawdzalem na kablu jednym kablu

 

 

wszystko masz w porządku. Białasy zawsze tak pokazywały. Te wartości dla białasa (80, 70 ) , to bardzo dobre wyniki. Ja jak miałem biały dekoder to na wartościach 40-50 hulał i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mieszkam w "bliźniaku", i ja i sąsiedzi chcemy mieć nc+. Czy moge wziąć multiroom standart wziąć jeden główny do mnie, jeden dodatkowy do siebie, dwa dodatkowe do nich, kupić jakiś tani router(bez dostępu do neta) i połączyć wszystkie dekodery do tej sieci wi-fi? Czy multiroom premium różni sie tylko tym ze mógłbym na dekoderach dodatkowych nagrywać i przewijac ale tylko na dysku tego dekodera głównego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mr premium możesz korzystać z dysku głównego dekodera.

Żeby podłączyć dekodery bezprzewodowy to trzeba kupić specjalne urządzonko. Dekodery nie maja wbudowanego wi-fi

A czy tak można zrobić to sam sobie odpowiedz

Ok, czyli kolejne koszty... Albo łącze wsystkie dekodery kablem albo podłączam je do jakiegoś urządzenia, a jakiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mieszkam w "bliźniaku", i ja i sąsiedzi chcemy mieć nc+. Czy moge wziąć multiroom standart wziąć jeden główny do mnie, jeden dodatkowy do siebie, dwa dodatkowe do nich, kupić jakiś tani router(bez dostępu do neta) i połączyć wszystkie dekodery do tej sieci wi-fi? Czy multiroom premium różni sie tylko tym ze mógłbym na dekoderach dodatkowych nagrywać i przewijac ale tylko na dysku tego dekodera głównego?

 

przed zadaniem tego pytania powinieś przeczytać Regulamin nc+. Zainteresuj się przede wszystkim pkt.3 i 4 w V rozdziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mieszkam w "bliźniaku", i ja i sąsiedzi chcemy mieć nc+. Czy moge wziąć multiroom standart wziąć jeden główny do mnie, jeden dodatkowy do siebie, dwa dodatkowe do nich, kupić jakiś tani router(bez dostępu do neta) i połączyć wszystkie dekodery do tej sieci wi-fi? Czy multiroom premium różni sie tylko tym ze mógłbym na dekoderach dodatkowych nagrywać i przewijac ale tylko na dysku tego dekodera głównego?

 

przed zadaniem tego pytania powinieś przeczytać Regulamin nc+. Zainteresuj się przede wszystkim pkt.3 i 4 w V rozdziale

zebys byl na co dzien taki swiety....

 

 

co do odpowiedzi to premium przesyla obraz rowniez po necie wiec raczej odpada ale standart wydaje mi sie zeby zadzialal jak dobra siec zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...