Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piszesz Jak sie kiedyś naucze oglądać na dwóch TV naraz to sie bede zastanawiał , a na razie mam tylko jeden. to sobie kup drugi i oglądaj co innego żona co innego Ty , chyba że macie te same upodobania i zgodnie korzystacie z jednego tv - nie chciałem Cię urazić a sobie nie muszę współczuwać i też mam żonę ale ją sport wcale nie interesuje i co wtedy musiałbym robić lub ona

pozdrowienia i dla żony także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany migracją do nc+ pakiet all in, aktualnie mam MR Cyfry+ (2 karty) i dekoder PACE PVR HD. Chciałbym go zachować, nie wiecie czy na tym dekoderze będą chodziły serwisy netVOD (te kolekcje NGC, da vinci, seriale+ i inne? Czy one chodzą tylko na tych nowych mediaboxach i torboboxach?

 

Na forum nc+ przedstawiciel platformy udzielił odpowiedzi, iż na PACE PVR będą z VOD z satelity dostępne: "Premiery VOD+" oraz CANAL+ VOD i na tym koniec :shock: (brak będzie na dekoderach po dawnej Cyfrze: Seriale+, PictureBox, Prapremiery TVP, funVOD+). Nie będzie też żadnych VOD internetowych (netVOD+).

 

I teraz zastanawia mnie jedno, zachowując stare PACE PVR nie chcą odpuścić opłaty za dzierżawę (+20 PLN), za fakt pozostawienia dwóch kart (+10 PLN) a dodatkowo wciska się droższe pakiety naszpikowane usługami z których i tak abonent nie będzie wstanie w ogóle skorzystać?! :evil:

 

Ciekawe czy informują o tym, abonentów co już zmigrowali z PACE PVR, iż jeśli wybrali pakiet od Canal+ Gold w górę to z części usług za które będą płacić, po prostu nie będą mogli skorzystać :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak komuś bardziej zależy na pełnych dogodnościach internetowych to cóż alternatywą jest komputer , tablet ja dopóki będzie MR w wydaniu cyfry to nikt mnie nie złowi na parowane dekodery mam moduł CI+ oraz drugą kartę do rozdziału na spliterze na pozostałe dekodery własne cztery osoby w domu (to trzy dekodery + moduł CI+) oraz dwa do ewentualnego nagrywania gdyż wszystkie modele są jednogłowicowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy dekoder ultrabox+ 5800sx nada się do usługi multiroom, jeśli tak to czy lepiej aby służył jako pierwszy czy drugi. Podczas migracji chciał bym wziąć usługę MR, ale nie mam pojęcia czy będę musiał brać dwa nowe dekodery czy wystarczy jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy sie. Ja podpisałem umowe na przejście do nc+ z Pace. I nagle mi się odwidziało - nie chcę Pace a chcę ADB. Wczoraj dzwoniłem na info i co? I [beep] wielka. Po skończeniu kontraktu owszem ale teraz zapomnij człowieku o zamianie. Co ciekawe panna przy przechodzeniu na takie pytanie odpowiedziała twierdząco - "oczywiście będzie Pan miał taką możliwość w trakcie trwania umowy". Nie mam nic przeciwko mojemu egzemplarzowi - Nigdy mnie nie zawiódł. Boję się tylko aktualizacji softu - [beep] go.

Doszło do wyzyskania błędu - wprowadzono cię w błąd... skoro to dla ciebie takie ważne, złóż reklamację i nie odpuszczaj. Każ im odsłuchać rozmowę. Nie może być tak, że przez fałszywe informacje konsultanta podczas przedłużania doprowadzasz do złego rozporządzania swoimi pieniędzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś był kiedyś w N lub jest to wszystko o nich wie ja byłem ale np mam doświadczenie tylko z białym grubym szrotem mc i wymiana na czarny z dyskiem 250 oraz turb z dyskiem 500 późniejsza wymiana jak tylko się pojawiły te z dyskiem sama obsługa i szybkość ok ale wku.... ło mnie że jestem zdany na kanały z listy operatora nie można doskanować żadnego nowego kanału pozostawało czekanie na łaskawe dołączenie go przez operatora który nie musi tego zrobić , na nagrania mało miejsca bo operator na dysku rezerwuje dość dużo miejsca na VOD (to akurat występuje także w dekoderach cyfry z dyskiem skanowania też brak) oraz że są bardzo prądożerne cały czas pobierają tyle samo energii nawet w trybie czuwania i oczywiście parowanie kart z dekoderem , jak masz kartę cyfry to możesz mię pełen luz -wpinasz w jakikolwiek inny dekoder byle obsługiwał seca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj z migrowałem z C+ do nc+ (Platinium 99PLN + MR 10PLN). Zostałem na MR i dekoderach(Philips PVR HD) od C+, i w związku z tym mam parę pytań:

1) W tej chwili nie mam kilku kanałów a kilka innych posiada nieobsługiwany format kodowania, czy to się zmieni z aktualizacją oprogramowania dekodera? Chodzi mi m.in. o Polsat HD, Polsat Sport News, History, ESPN America...

2) Kiedy jest planowana aktualizacja oprogramowania dekoderów?

3) Czy po aktualizacji mój dekoder uzyska interface tych mediabox'ów? Czy dalej ten archaiczny interface zostanie?

4) Czy dostępne będą te wszystkie nowe seriwsy VOD dla mnie? Z tego co czytam w tym temacie to jednak nie.

5) Orientuje się ktoś ile kosztuje wymiana na te nowe dekodery od nc+, bo mnie postraszyli opłatą aktywacyjną 300PLN, to prawda?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj z migrowałem z C+ do nc+ (Platinium 99PLN + MR 10PLN). Zostałem na MR i dekoderach(Philips PVR HD) od C+, i w związku z tym mam parę pytań:

1) W tej chwili nie mam kilku kanałów a kilka innych posiada nieobsługiwany format kodowania, czy to się zmieni z aktualizacją oprogramowania dekodera? Chodzi mi m.in. o Polsat HD, Polsat Sport News, History, ESPN America...

2) Kiedy jest planowana aktualizacja oprogramowania dekoderów?

3) Czy po aktualizacji mój dekoder uzyska interface tych mediabox'ów? Czy dalej ten archaiczny interface zostanie?

4) Czy dostępne będą te wszystkie nowe seriwsy VOD dla mnie? Z tego co czytam w tym temacie to jednak nie.

5) Orientuje się ktoś ile kosztuje wymiana na te nowe dekodery od nc+, bo mnie postraszyli opłatą aktywacyjną 300PLN, to prawda?

 

Pozdrawiam!

 

 

1. Pewnie w nocy z 4/5 kwietnia

2. nie wiadomo

3. pewnie kolorystycznie zbliżony

4. raczej nie wszystkie jesli chodzi o opcje internetowe.

5. 199 zł mediabox+ ,149 turbo box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj z migrowałem z C+ do nc+ (Platinium 99PLN + MR 10PLN). Zostałem na MR i dekoderach(Philips PVR HD) od C+, i w związku z tym mam parę pytań:

.

.

.

5) Orientuje się ktoś ile kosztuje wymiana na te nowe dekodery od nc+, bo mnie postraszyli opłatą aktywacyjną 300PLN, to prawda?

 

Pozdrawiam!

 

 

Masz problem - jeżeli już zmigrowałeś to nie wymienisz dekodera na ADB w trakcie umowy. Tak mnie poinformowano po tym, gdy jak ty przeszedłem i w weekend dowiedziałem sie z mediów, że na dekach po cyfrze nie będzie wszystkiego . Obecnie walczę bo mnie o tym fakcie nie poinformowano w trakcie przechodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania odnośnie nowych deków oferowanych przez nc+

 

1. TurboBox i MediaBox nie mają w sobie WiFi ? czy jest możliwość podpięcia do nich np przez USB samej karty WiFi ? czy muszę dokupić pełnego AccesPointa i kabelkiem go do deka podłączyć ?

2. Rozumiem że jak się zdecyduję na turbo albo media boxa to nie będę mógł zachować starych kart C+ (cameleon) i włożyć je do tych nowych deków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie aktualnie posiadam w domu Cyfrę z dekoderem Sagemcom DSI87 i N z Turbodekoderem 500GB HD tym czarnym. Chcę przejść do nc+ z multiroomem i teraz pytanie bo wiem, że mogę zostać przy sagemcomie, a przy tym dekoderze od "n" nie??

Drugie pytanie to ogólnie planuje wymienić własnego sagemcoma na dekoder PVR czyli będę musiał zapłacić za niego przy migrowaniu 149zł tak ?

A czy jeśli turbodekoder od n jest na wypożyczeniu i jeśli nie mogę jego używać przy nc+ to czy zdając go mogę liczyć na jakiś rabat czy znowu 149 do zapłaty ?? Bo szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się płacić 300zł za wypożyczenie dekoderów dwóch.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj z migrowałem z C+ do nc+ (Platinium 99PLN + MR 10PLN). Zostałem na MR i dekoderach(Philips PVR HD) od C+, i w związku z tym mam parę pytań:

.

.

.

5) Orientuje się ktoś ile kosztuje wymiana na te nowe dekodery od nc+, bo mnie postraszyli opłatą aktywacyjną 300PLN, to prawda?

 

Pozdrawiam!

 

 

Masz problem - jeżeli już zmigrowałeś to nie wymienisz dekodera na ADB w trakcie umowy. Tak mnie poinformowano po tym, gdy jak ty przeszedłem i w weekend dowiedziałem sie z mediów, że na dekach po cyfrze nie będzie wszystkiego . Obecnie walczę bo mnie o tym fakcie nie poinformowano w trakcie przechodzenia.

 

 

Nie ma problemu...wczoraj dzowniłem do APS w swoim mieście i powiedzieli, że jak najbardziej będzie możliwa wymiana dekoderów, oczywiście za opłatą aktywacyjną. Na tą chwilę jeszcze nic konkretnego nie wiedzą, bo poprostu mają bajzel ;) Pani grzecznie powiedziała mi, że mam sięskontaktować po świętach i będziemy rozmawiać na ten temat!

Na stronie nc+ jest informacja że można będzie wymienić dekodery ;)

 

 

 

A mam pytanie ze swojej strony. Czy turboBOX i mediaBOX działają na tym samym sofcie?? Ktoś się orientuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj z migrowałem z C+ do nc+ (Platinium 99PLN + MR 10PLN). Zostałem na MR i dekoderach(Philips PVR HD) od C+, i w związku z tym mam parę pytań:

4) Czy dostępne będą te wszystkie nowe seriwsy VOD dla mnie? Z tego co czytam w tym temacie to jednak nie.

 

Będziesz miał: Premiery VOD+ oraz CANAL+ VOD. Pozostałe serwisy VOD w tym internetowe będą niedostępne na dekoderach PVR po Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...