Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za oficjalnym info nc+ :

 

Informujemy, że w dniu jutrzejszym (tj. 28.04.2016) o godzinie 10:00 wszystkie urządzenia zarejestrowane w aplikacji nc+ GO 1.0 zostaną automatycznie wylogowane. Użytkownik zostanie poproszony o ponowną rejestrację i w tym celu potrzebować będzie numeru abonenta oraz hasła, którym zazwyczaj są 4 pierwsze cyfry numeru PESEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam tablet Kiano Intelect 7 3G (Intel Atom Z2580 Dual-Core 2 GHz, RAM 1GB, Adroid 4.2). Mam problemy z aplikacją Nc+Go 2.0. Sama aplikacja chodzi dobrze. Tylko jest problem z odtwarzaniem video. Przy każdej próbie odtworzenia wyskakuje "aplikacja została zatrzymana". Ma ktoś jakieś pomysły w czym leży problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Honora4x. Dziś telefon pobrał mi aktualizację do androida 5.1.1. Na 4.4.4 aplikacja chodziła ok, teraz nie rusza mi odtwarzanie. Do aplikacji się loguję, widok jest taki jaki był, wchodzę na odtwarzanie i zaczyna mi się bez końca obracać kółeczko i program nie rusza. Wyczyściłem pamięć podręczną, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie aplikację, dalej bez zmian. HBO GO na telefonie działa bez problemu. NC+GO na kompie też rusza bez problemu. Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Honora4x. Dziś telefon pobrał mi aktualizację do androida 5.1.1. Na 4.4.4 aplikacja chodziła ok, teraz nie rusza mi odtwarzanie. Do aplikacji się loguję, widok jest taki jaki był, wchodzę na odtwarzanie i zaczyna mi się bez końca obracać kółeczko i program nie rusza. Wyczyściłem pamięć podręczną, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie aplikację, dalej bez zmian. HBO GO na telefonie działa bez problemu. NC+GO na kompie też rusza bez problemu. Miał ktoś podobny problem?

 

Mam ten sam problem gdzieś około kilku tygodni temu sie pojawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem gdzieś około kilku tygodni temu sie pojawił

Ok, bez bicia przyznaję, trzeba najpierw poszukać a potem pytać ;) Po aktualizacji nie przywróciłem telefonu do ustawień fabrycznych, co ponoć jest wymagane przy tak dużych instalacjach. Przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne zainstalowanie aplikacji usunęło problem. Już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten bezpłatny pakiet 100h, to jest sumarycznie na nc+GO (tablet lub PC) oraz nc+GO TV (dekoder)? Czyli np 25h miesięcznie przy kompie, 25h na tablecie i 50 na dekoderze np. mediabox+ podłączonego do internetu. Niedługo kończy mi się umowa i nigdy nie miałem tego całego nc+GO, i nie wiem czym to się je. Jedyne z czego korzystałem to canalplusport online, gdzie są transmisje sportowe na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten bezpłatny pakiet 100h, to jest sumarycznie na nc+GO (tablet lub PC) oraz nc+GO TV (dekoder)? Czyli np 25h miesięcznie przy kompie, 25h na tablecie i 50 na dekoderze np. mediabox+ podłączonego do internetu. Niedługo kończy mi się umowa i nigdy nie miałem tego całego nc+GO, i nie wiem czym to się je. Jedyne z czego korzystałem to canalplusport online, gdzie są transmisje sportowe na żywo.

Nc+ go tv to zupełnie inna usługa i w niej nie ma limitu godzin.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...